کجا سفر برم؟اقامتگاه

خانه بوم گردی روستایی عمو‌مش‌رضا در ورامین

اقامتگاه عمو مش رضا

شهرستان ورامین از ظرفیت ها و جاذبه‌های متعدد گردشگری برخوردار است که می‌تواند مقصد گردشگری بسیاری از دوستداران طبیعت باشد.خانه‌های بوم‌ گردی در صنعت گردشگری، یکی از اماکن اقامتی مهم به شمار می‌رود که در آن گردشگران، با شیوه سنتی زندگی در آن محل آشنا شده و اوقات خود را با استفاده از غذاهای سنتی و امکانات محلی در محیطی طبیعی
سپری می‌کنند.
خانه بوم گردی روستای کویر آباد با عنوان اقامتگاه عمو مش رضا نخستین خانه بومگردی استان تهران است که با توان و ظرفیت بخش خصوصی در روستای کویر آباد از توابع بخش جوادآباد ورامین احداث شده و در مدت محدود راه اندازی، توانسته بسیاری از گردشگران را از داخل و خارج از کشور جذب کند.

اقامتگاه عمو مش رضا 03

خانه بوم گردی روستایی عمو‌مش‌رضا در ورامین

استقبال بی نظیر گردشگران از این خانه بوم گردی باعث شده تا برای اقامت در آن، گردشگران از قبل جا رزرو کنند. وجود این خانه های بوم‌گردی علاوه بر جذب توریست، باعث رونق اقتصادی جامعه روستایی می‌شود و گردشگران با خرید لبنیات، محصولات کشاورزی و صنایع دستی به اقتصاد روستائیان کمک شایانی می‌کنند. گردشگرانی که در این خانه اقامت دارند ، از برنامه های مختلفی از جمله بازدید از روستاها، آثار تاریخی، کارگاه های صنایع دستی و طبیعت شهرستان ورامین شرکت می‌کنند که این امر منجر به رونق صنعت گردشگری ورامین می‌شود.

همچین می توانید برای اجاره اقامتگاه در ورامین از سایت اتاقک استفاده کنید و از اقامت خود لذت ببرید.

اقامتگاه عمو مش رضا 01

کمی بیشتر درباره این اقامتگاه بومگردی

در اقامتگاه عمو مش رضا ۱۰ نفر به صورت مستقیم و ۲۰ نفر به صورت غیر مستقیم مشغول به کار هستند. روستای کویر آباد از توابع بخش جود آباد ورامین است که درکیلومتر ۱۵ مسیر جاده ورامین – چرمشهر واقع شده است. ورامین با ۳۰۰ هزار نفر جمعیت در ۳۵ کیلومتری جنوب شرق تهران واقع شده است. بیش از ۷۰ اثر تاریخی این شهرستان در فهرست آثار ملی  ثبت شده است. برای رزرو اقامتگاه عمو مش رضا به اینجا مراجعه کنید.

اقامتگاه عمو مش رضا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا