معرفی اتاقک

اتاقک چیست؟ فعالیت اتاقک در چه زمینه‌ای است؟

اگر با شنیدن نام اتاقک این سوال‌ها در ذهن شما ایجاد شده است پیشنهاد می‌کنیم این مطلب را حتما بخوانید.

اتاقک سامانه هوشمند رزرو آنلاین اقامتگاه است. شما می‌توانید بعد از ثبت نام در وب‌سایت و یا اپلیکیشن این سامانه به‌راحتی در بیش از ۲۵۰ شهر ایران، اقامتگاه رزرو کنید و بدون دغدغه محل اقامت  راهی سفر شوید.

ما با بیش از ۵۰هزار اتاقک فعال و امن آماده ارائه خدمات به شما مسافرین عزیز هستیم.

ترویج سفر‌های امن، آسان و اقتصادی از مهم‌ترین هدف‌های ما در اتاقک است و به همین منظور تلاش می‌کنیم تا با پشتیبانی ۲۴ ساعته، بررسی عملکرد میزبان و کنترل کیفیت اتاقک‌ها در تمام مدت سفر آسایش و امنیت شما را فراهم کنیم.

سامانه اتاقک زیر نظر شرکت سهامی خاص «گردشگر گستر خانه ما» با شماره ثبت ۵۱۲۴۴۶  فعالیت می‌کند و مجوز‌های لازم را از نهاد‌های مربوطه دریافت کرده است. شما می‌توانید با مراجعه به این صفحه مجوز‌های این سامانه را مشاهده کنید.

خوشحالیم که همسفر شماییم.

معرفی اتاقک

اشتراک‌گذاری

من عکاسم و می‌نویسم چون همیشه دلم می‌خواست دنیا رو جور دیگه‌ای ببینم. توی رویاهام به همه شهرها سفر می‌کردم و با مردم و فرهنگ‌های مختلف آشنا می‌شدم و ازشون عکاسی می‌کردم. اما یک روز تصمیم گرفتم هم دنیا رو جور دیگه‌ای ببینم و هم جور دیگه‌ای به بقیه نشون بدم. برای همین شروع کردم به عکاسی کردن که خیلی‌ چیزهای جالب رو از دریچه دوربینم به همه معرفی کنم و بعد از اون قلم به دست گرفتم و نوشتن رو شروع کردم. این طوری من و همه کسانی‌ که نوشته‌هام رو می‌خونند به همه شهرها سفر می‌کنیم و با دیدنی‌ها و فرهنگ‌های مختلف آشنا می‌شیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.