مکان های گردشگری و جاذبه های توریستی و تفریحی نور

مکان های گردشگری و جاذبه های توریستی و تفریحی نور

معرفی شهر نور

شهر ساحلی نور در استان مازندران قرار دارد. نام قدیم این شهر رستم‌ده بوده و نام جدیدش از رودخانه نور، که سرچشمه‌اش از کوه‌های البرز است، گرفته شده است. جاذبه‌های طبیعی نور قابل شمارش نیست و هر گوشه‌ای از شهر طبیعتی چشم‌نواز دارد. سفر به شهر نور تجربه‌ای به‌یاد‌ماندنی از طبیعت بکر شمال ایران است. آیا دوست دارید در نور با قیمت مناسب اقامت کنید؟ با اجاره آپارتمان مبله در نور مازندران از اتاقک شرایط برای سفر و اقامتی دوست‌داشتنی فراهم است. پیشنهاد‌های ویژه‌ای در ادامه برایتان داریم. همراهمان باشید.

معرفی شهر نور

جاذبه گردشگری پارک جنگلی نور

پارک جنگلی نور در شهر نور با وسعت ۴۰۰ هکتار از بزرگ‌ترین پارک‌های جنگلی ایران است و طبیعتی زیبا دارد. سراسر جنگل پوشیده از درختان انجیلی، توسکا، افرا و ممرز است. این جنگل از بازمانده‌های جنگل‌های جلگه‌ای است که تعداد کمی از آن‌ها باقی مانده است. یکی دیگر از ویژگی‌های پارک نزدیک بودن به دریای خزر است. داخل جنگل امکانات رفاهی مانند رستوران، سکو، آب آشامیدنی، آلاچیق و وسایل بازی برای رفاه گردشگران در نظر گرفته شده است.

شما می‌توانید برای رزرو ویلا و سوئیت در نور و نزدیک به پارک جنگلی در صفحه اصلی سایت ما نام این شهر را جستجو کنید و اقامتگاه‌های منطقه را ببینید.

جاذبه گردشگری پارک جنگلی نور

جاذبه توریستی آبشار آب پری

آبشار آب‌پری در منطقه سرسبز رویان و جنگل‌های آن قرار دارد. برای رسیدن به آبشار باید جاده پر پیچ جنگل‌های رویان را پشت سر بگذارید. حتی مسیر جنگل تا آبشار از دیدنی‌ترین منظره‌های شهر نور است. بعد از طی کردن مسیر به آبشار خروشان آب‌پری می‌رسید که در حقیقت مانند آبشارهای دیگر از ارتفاع کوه یا صخره سرازیر نمی‌شود. آبشار آب‌پری رودی خروشان با شیب ۶۰ درجه است. آب از بین سنگ‌های بزرگ عبور می‌کند و منظره‌ای زیبا را در مقابل چشمان شما به وجود می‌آورد.

به نور که سفر می‌کنید با مکان های گردشگری و جاذبه های توریستی و تفریحی محمودآباد فاصله زیادی ندارید. بازدید از آن‌ها را فراموش نکنید.

جاذبه توریستی آبشار آب پری

جاذبه توریستی و تفریحی دریاچه الیمالات

چمستان شهری بسیار سرسبز از توابع نور است. دریاچه زیبای الیمات در چمستان قرار دارد. الیمات دریاچه‌ای بکر و زیبا و محل مناسبی برای ماهیگیری است. اطراف دریاچه با جنگل احاطه شده و منظره پیش‌ رو را  به تابلویی زیبا از طبیعت تبدیل کرده است. از امکانات رفاهی این محل می‌توانیم به قایق‌سواری روی دریاچه و رستوران‌های اطراف آن اشاره کنیم.

جاذبه توریستی و تفریحی دریاچه الیمات

اجاره ویلا در نور مازندران و راهنمای اجاره سوئیت، آپارتمان و خانه برای اقامت

برای شما پیشنهاد ویژه‌ای داریم.

برای اجاره ویلا در نور مازندران یا اجاره سوئیت، آپارتمان و خانه می‌توانید از طریق سایت اتاقک اقدام کنید و با گذراندن چند مرحله ساده اتاقک مناسب را در تاریخ مورد نظرتان، با قیمتی مناسب، رزرو کنید.

اقامت دلچسبی برای شما آرزو می‌کنیم.

من عکاسم و می‌نویسم چون همیشه دلم می‌خواست دنیا رو جور دیگه‌ای ببینم. توی رویاهام به همه شهرها سفر می‌کردم و با مردم و فرهنگ‌های مختلف آشنا می‌شدم و ازشون عکاسی می‌کردم. اما یک روز تصمیم گرفتم هم دنیا رو جور دیگه‌ای ببینم و هم جور دیگه‌ای به بقیه نشون بدم. برای همین شروع کردم به عکاسی کردن که خیلی‌ چیزهای جالب رو از دریچه دوربینم به همه معرفی کنم و بعد از اون قلم به دست گرفتم و نوشتن رو شروع کردم. این طوری من و همه کسانی‌ که نوشته‌هام رو می‌خونند به همه شهرها سفر می‌کنیم و با دیدنی‌ها و فرهنگ‌های مختلف آشنا می‌شیم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.