خبرهای اتاقکی

آموزش نحوه رزرو اقامتگاه در اتاقک

چطور یک اقامتگاه را رزرو کنیم

یکی از بهترین مزایای رزرو آنلاین اقامتگاه مشاهده تصویر‌ها و ویژگی‌های اقامتگاه است.

بعد از ثبت‌نام در اتاقک شما با خدمات، امکانات و انواع اقامتگاه‌های این سامانه آشنا می‌شوید. رزرو کردن اقامتگاه به‌راحتی از طریق سایت و اپلیکیشن موبایل با چند کلیک ساده امکان‌پذیر است.

برای شروع رزرو اقامتگاه باید به سایت یا اپلیکیشن اتاقک مراجعه کنید و از طریق نوار جستجو نام شهر مقصد را وارد کنید تا انواع اقامتگاه‌های فعال در این شهر را ببینید.

رزرو اقامتگاه
عکس از اتاقک

بعد از انتخاب اقامتگاه از طریق تقویمِ اقامتگاه تاریخ ورود، خروج و تعداد نفرات را مشخص کنید و روی دکمه تأیید کلیک کنید.

قدم بعدی بررسی امکان رزرو اقامتگاه است. در این مرحله بررسی می‌شود که اقامتگاه در تاریخ مورد نظر شما خالی است یا خیر. اگر اقامتگاه خالی باشد و امکان رزرو وجود داشته باشد به مرحله بعد می‌روید.

رزرو ویلا
عکس از اتاقک

در قسمت بعدی شما باید کد ملی خود را وارد کنید. در همان صفحه یک کادر خالی می‌بینید که می‌توانید درخواست‌های خود را برای میزبان یادداشت کنید.

همچنین در این بخش مطالبی در مورد قوانین اتاقک و اقامتگاه مورد نظر را مشاهده خواهید کرد. فراموش نکنید حتماً قوانین رزرو را بخوانید و تیک گزینه «قوانین اتاقک را می‌پذیرم» را بزنید تا امکان ورود به صفحه پرداخت را داشته باشید.

رزرو هتل آپارتمان
عکس از اتاقک

بعد از وارد شدن به درگاه بانک و پرداخت هزینه رزرو اقامتگاه یک پیامک از طرف اتاقک دریافت می‌کنید. در این پیامک کد رزرو، تأییدیه پرداخت و لینک پیگیری رزرو اعلام شده است.

در این مرحله باید منتظر تأیید میزبان باشید. در صورت تأیید پذیرش پیامکی شامل لینک اطلاعات ارتباط با میزبان برای شما ارسال می‌شود.

اگر هم رزرو شما از طرف میزبان تأیید نشود، غیر از دریافت پیامک عدم تأیید رزرو، از طرف تیم پشتیبانی اتاقک با شما تماس‌ گرفته می‌شود تا برای بازگشت وجه پرداخت شده هماهنگی‌های لازم انجام شود.

در ابتدای متن هم گفتیم که رزرو اقامتگاه در اتاقک به‌سادگی، با چند کلیک و طی کردن مراحل بالا امکان‌پذیر است.

رزرو اقامتگاه در اتاقک
عکس از گوگل

امیدواریم سفر با اتاقک به یکی از ماندگارترین خاطرات سفرهای شما تبدیل شود.

تهیه شده توسط تیم تولید محتوای اتاقک

4.1/5 - (8 امتیاز)
اتاقک

نوشته های مشابه

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا