خبرهای اتاقکیاتاقکی

اجاره ویلا پاک با اتاقک؛ پیشنهادها و نکات سفر در روزهای کرونا

بی‌گمان این روزها کمتر کسی پیدا می‌شود که از خانه‌نشینی و یادآوری روزهایی که قرنطینه‌ای در کار نبود، خسته نشده باشد. با آغاز پیدایش ویروس کرونا، بسیاری از مردم در خانه‌هایشان ماندند و اکنون با گذشت کم‌وبیش یک سال، این وضعیت همچنان ادامه دارد. بنابراین، برخی از کسانی که دیگر تاب خانه‌نشینی ندارند یا برای موارد کاری باید به شهری دیگر بروند، دل را به دریا می‌زنند و سفر و ایران‌گردی را دوباره از سر می‌گیرند. ولی پیش از هر چیزی باید برخی پیشنهادها و نکته‌ها را در نظر داشته باشید. برای نمونه، شما هنگام سفر در کرونا به محل اقامت‌تان فکر کرده‌اید؟ پیش از این در نوشته‌ی «اجاره ویلا با بهترین قیمت در اتاقک؛ پیشنهادها و نکاتی که باید بدانید!» درباره‌ی اجاره ویلا از طریق سایت اتاقک سخن گفته بودیم. امروز می‌خواهیم در کنار پیشنهادهای جدید رزرو آنلاین اجاره در اتاقک، سخنی درباره‌ی سفر در روزهای کرونا، اجاره ویلا در این ایام و نکاتی که باید بدانید، داشته باشیم.

با این که خطر کرونا هنوز کم نشده و همچنان همه‌ی مراقبت‌های بهداشتی و قرنطینه باید رعایت شود، ولی با انجام یک سری اقدامات و پیدا کردن مناطق گردشگری مناسب، می‌توان برای مدتی بیخیال خانه‌نشینی شد و با یک سفر دل‌چسب، همه‌ی خستگی‌ها و نگرانی‌های این چند ماه را از یاد برد. پس اگر دنبال نکات سفر در ایام کرونا و مواردی که حتما باید در نظر بگیرید هستید، در ادامه با اتاقک همراه باشید.

اجاره ویلا

مهم‌ترین مواردی که باید در نظر داشته باشید

مهم‌ترین مواردی که هنگام سفر در ایام کرونا باید به آن‌ها توجه داشته باشید، چیزهایی مانند «خوراک»، «جای خواب»، «شیوه‌ی جابه‌جایی» و «مقصد» هستند. بی‌گمان، اگر هم بخواهید برای مدتی قرنطینه را کنار بگذارید و به گشت‌وگذار بپردازید، نباید کاملا بی‌پروا عمل کنید و رعایت موارد بهداشتی و «تلاش برای بیمار نشدن» را از یاد ببرید.

برای نمونه، سطح ایمنی بدن در طول سفر بسیار مهم است. کسانی که از ایمنی بالایی برخوردارند، یا مریض نمی‌شوند یا دست‌کم شانس بیشتری برای درمان و شکست این ویروس دارند. بنابراین توجه به سطح ایمنی بدن، چیزی نیست که به این آسانی از آن بگذرید و حتما باید به خوراک سالم و مقوی، و بالا نگه داشتن ایمنی بدن‌تان دقت داشته باشید.

سعی کنید از خوراک خانگی و یا خوردنی‌های خشک استفاده کنید و تا جای ممکن، به سراغ رستوران‌ها نروید. اگرچه، بسیاری از رستوران‌ها و غذاخوری‌ها پس از آغاز کرونا به‌سرعت همه‌ی موارد را رعایت کرده و خیال مشتری‌هایشان را راحت می‌کنند. ولی بهتر است کمتر به رستوران و غذاخوری‌های شلوغ بروید، تا شوق سفر در ایام کرونا را با نگرانی و بیماری خراب نکنید!

اجاره ویلا

اجاره ویلا در روزهای کرونا

همان‌گونه که گفتیم، جای خواب یکی از مهم‌ترین نکاتی ست که باید به آن دقت کنید. با توجه به شرایط پیش‌آمده، اقامت در هر جایی نمی‌تواند مطمئن باشد. افزون‌بر این‌ها، خورد و خوراک هنگام سفر در روزهای کرونا هم کار سختی ست. با توجه به چیزی که بالاتر گفتیم، بهتر است تا جای ممکن از غذا خوردن در بیرون خودداری کنید. پس ایمن‌ترین راهکاری که پیش روی شما باقی می‌ماند، اجاره‌ی ویلا است تا هم خیال‌تان از بابت اقامت‌گاه آسوده بماند و هم مشکلی برای تهیه غذا نداشته باشید.

شما در این بخش از سایت می‌توانید اقامت‌گاه‌ها، سوئیت‌ها و ویلاهای اجاره‌ای در سایت اتاقک را ببینید. این ویلاها تنوع و بازه‌ قیمتِ بالایی دارند و بدون شک نیاز همه‌ی مسافران با هر سلیقه و بودجه‌ای را برطرف خواهند کرد. ولی اگر می‌خواهید با اطمینان بیشتری سفر کنید، اگر کرونا حسابی شما را نگران کرده، و همچنین اگر به پاکیزگی بالا اهمیت می‌دهید، پیشنهاد ما «اقامت‌گاه‌های پاک» در سایت اتاقک است!

اگرچه بسیاری از مردم تلاش‌شان را می‌کنند تا حد ممکن در خانه بمانند و سفر نکنند، ولی خیلی‌ها هم ممکن است چاره‌ای جز این کار نداشته باشند. پس اگر نمی‌توانید برنامه‌ی سفر خود را عقب بیندازید، باید به سفر خود بروید ولی همه‌ی نکات بهداشتی و مراقبتی را هم انجام دهید. ما در بخش اقامت‌گاه‌های پاک اتاقک، اقامت‌گاه‌هایی را به شمار معرفی می‌کنیم که کاملا بهداشتی هستند و بهترین مورد برای سفر در روزهای کرونا به شمار می‌روند. این اقامت‌گاه‌ها که شامل ویلا، خانه، اتاق، سوئیت و… می‌شوند، در سراسر ایران و شهرهای گوناگون آن وجود دارند و چشم‌به‌راه مسافرانی هستند که در کنارِ رفتن به سفرشان، همه‌ی نکات بهداشتی را هم کامل رعایت می‌کنند تا جان خود و عزیزان‌شان را به خطر نیندازند.

اجاره ویلا

اجاره ویلا و اقامت‌گاه‌های پاک در اتاقک

اجاره ویلا و اقامت‌گاه‌های پاک چندین مزیت و ویژگی دارد. این اقامت‌گاه‌ها از این نظر که پس از خروج هر مهمان بلافاصله مهمان جدیدی را نمی‌پذیرند و ابتدا ضدعفونی می‌شوند، خیلی مهم هستند. ضدعفونی این اقامت‌گاه‌ها چند ساعت تا یک روز زمان نیاز دارد و حسابی خیال مهمانان و مسافران را آسوده می‌کند. شما با رزرو این اقامت‌گاه‌ها و اجاره ویلا پاک در اتاقک، می‌توانید مطمئن شوید که در مکانی پاکیزه، تمیز و ضدعفونی‌شده ساکن خواهید شد و اوقات خوبی برای خود و خانواده‌تان رقم خواهید زد.

افزون‌بر این‌ها، با اجاره ویلا و اقامت‌گاه‌های پاک می‌توانید از ضدعفونی شدن و رعایت کامل نکات بهداشتی مطمئن باشید. زیرا در این اقامت‌گاه‌ها افزون‌بر رعایت موارد بهداشتی که در حالت عادی انجام می‌شود، همچنین در این مدت همه‌ی وسایل خانه از جمله لوازم آشپزخانه، سرویس خواب، سرویس بهداشتی، حمام و باقی قسمت‌های خانه هم به‌طور کامل ضدعفونی می‌شوند. پس شما با اجاره ویلا پاک در اتاقک دیگر نگران کرونا، این بیماری همه‌گیر و دردسرهایش نخواهید بود.

شما در بخش اقامتگاه های پاک و تمیز می‌توانید اقامت‌گاه‌های پاکی را که سایت اتاقک در اختیارتان قرار می‌دهد، ببینید. با انتخاب نوع اقامت‌گاه می‌توانید انواع ویلاها، سوئیت‌ها و دیگر اقامت‌گاه‌های پیشنهادی ما را بررسی کنید و هر کدام را که دوست داشتید، انتخاب کنید. برای نمونه، ویلاهای پاک سایت اتاقک از تنوع بالایی برخوردار هستند و در حال حاضر با بازه قیمت 120 هزار تومان تا 1 میلیون و 900 هزار تومان، می‌توانند انتخاب‌های گوناگون و گسترده‌ای را روبه‌روی شما بگذارند.

اجاره ویلا

نکات اجاره ویلا در روزهای کرونا

بدون شک تا به کنون سخنان بسیاری درباره‌ی نکاتی که هنگام سفر در ایام کرونا باید رعایت کنید، شنیده‌اید. پس تلاش می‌کنیم دست از تکرار این سخنان برداریم. ولی اجاره ویلا در ایام کرونا خیلی مهم است و نمی‌توان از نکته‌ها و مواردی که باید رعایت کنید، چشم‌پوشی کرد. به همین دلیل، در ادامه چند نکته کوتاه که هنگام سفر در روزهای کرونا و اجاره ویلا در این دوران باید در نظر داشته باشید، برای‌تان آورده‌ایم:

  1. اگر تصمیم گرفتید از استخر ویلا استفاده می‌کنید، حتماً پیش از ورود و پس از خروج از استخر دوش بگیرید تا هم از خطرات کلر درون آب در امان بمانید و هم موارد بهداشتی برای جلوگیری از ابتلا به کرونا را رعایت کرده باشید.
  2. تلاش کنید تا جای ممکن به رستوران نروید و با تهیه مواد غذایی تازه و پاکیزه، خودتان در اقامت‌گاه‌تان غذا درست کنید. البته این در صورتی ممکن است که ویلا، به‌ویژه ویلاهای پاک اتاقک را اجاره کرده باشید.
  3. در ادامه‌ی نکته‌ی پیشین، حواس‌تان باشد ویلای اجاره‌ای شما دارای امکانات آشپزی و پخت‌وپز باشد.
  4. به موارد بهداشتی و کنترلی اقامت‌گاه‌ها دقت داشته باشید. بسیاری از ویلاهای پاک در سراسر کشور باید یک سری نکات را رعایت کنند. افزون‌بر مواردی که بالاتر گفتیم (ضدعفونی و فاصله بین اجاره ویلا به مسافران) برخی‌ها پیش از تحویل خانه مسافران را تب‌سنجی می‌کنند و همچنین به تعداد بالای مسافران خانه اجاره نمی‌دهند. حتما حواس‌تان به رعایت این نکات در اقامت‌گاه‌ها باشد.
  5. پیش از اجاره ویلا مطمئن شوید امکانات تفریحی کافی در داخل آن وجود دارد. زیرا بهتر است تا جای ممکن در ویلا بمانید و این ممکن است حوصله‌ی شما را سر ببرد! ما به شما ویلاهای استخردار اتاقک را پیشنهاد می‌کنیم.

با در نظر داشتن این نکات، رعایت مواردی که گفتیم، دنبال کردن نوشته‌های وبلاگ اتاقک، و همچنین اجاره ویلا و اقامت‌گاه‌های پاک از طریق سایت اتاقک، می‌توانید سفری ایمن، مطمئن و دل‌نشین را تجربه کنید.

تیم محتوای اتاقک آرزوی چنین سفری را برای شما دارد!

Rate this post
اتاقک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا