قوانین سامانه اتاقک

 

شرایط و قوانین ثبت نام

1- برای استفاده از اتاقک تنها افرادی که بیش از ۱۸ سال سن دارند و واجد اهلیت قانونی باشند می‌توانند ثبت نام کنند.

2- شرط استفاده از محل اقامت، داشتن محرمیت مطابق با شرع مقدس اسلام است و ارائه مدارک لازم جهت اثبات محرمیت و همچنین همراه داشتن مدارک سجلی و اوراق شناسایی در زمان مراجعه به محل اقامت است.

3- اماکن اقامتی درج شده در سایت اتاقک جهت برگزاری جشن و مهمانی نیست.

4- اتاقک در مورد ساعت ورود و خروج میهمانان دخالتی ندارد و هماهنگی آن بر عهده طرفین است.

5- صحت و سقم اطلاعات درج شدهٔ محل‌های اقامتی و كليهٔ اطلاعات و مشخصات اعم از: نرخ، کیفیت و کمیت محل اقامت عیناً از میزبان استعلام شده و کلیهٔ مسٔولیت‌ها برعهده میزبان است.

6- همه تغییرات و الحاقیه‌های قوانین و مقررات حاضر اعم از تغییر و اضافه کردن شروط مربوط به اتاقک، از طریق سامانهٔ رایانه‌ای اتاقک بّه‌عمل می‌آید، کاربران موظفند هر از چند گاهی از سامانهٔ اتاقک دیدن نمایند تا از شرایط و الزامات جاری و لازم‌الاجرا مطلع گردند.

7- اتاقک تابع قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران است.

 

شرایط و قوانین میزبانی

1- میزبان موظف است اطلاعات شخصی کامل خود را اعم از تلفن ثابت، آدرس محل سکونت، موبایل و موبایل شخص ثالث در موارد اضطراری و غیره را به هنگام ثبت‌نام در سایت وارد نماید.

2- اخذ هرگونه هزینهٔ اضافه بر مبلغ درج شده در سامانهٔ اتاقک توسط میزبان از میهمان تحت هر عنوان اعم از حق کمیسیون، پورسانت، حق دلالی و غیره مجاز نیست.

3- میزبان ملزم به تحویل دادن تجهیزات و کلید هنگام ورود و تحویل‌گیری هنگام خروج از میهمان است.

4- میزبان در صورت مواجه با موارد خلاف عرف و قانون مجاز به لغو (امتناع از انجام) اقامت بوده و مسٔولیت جبران خسارات وارده برعهدۀ میهمان است.

5- زمان تحویل و یا تخلیهٔ محل اقامت مطابق با قانون آن محل است. در صورت نیاز به تحویل زودتر محل اقامت از زمان مورد نظر و یا تخلیه دیرتر از زمان اعلام شده حتماً هماهنگی قبلی انجام پذیرد.

6- رزرو پس از پرداخت کامل قطعی خواهد بود و قطعی بودن رزرو و شرایط رزرو شده صرفاً با دریافت تأیید رزرو مستند خواهد بود.

7- میزبان پس از قرار دادن ملک خود در اتاقک ملزم به پاسخ مؤدبانه به تماس‌ها، پیغام‌ها و درخواست‌های رزروی که برایش ارسال می‌شود است و در صورت عدم توجه مکرر به این امر ابتدا از اتاقک تذکر گرفته و در صورت ادامه، فعالیت ایشان معلق می‌گردد.

8- میزبان اگر به هر دلیلی از خدمات رسانی در ملک موردنظر خود صرف نظر کند، باید اقدام به غیر فعال نمودن پروفایل خویش کند.

9- میزبان محترم باید جهت اطلاع از تغییر رویه‌ها و مقرراتی که در سامانه اعمال می‌شود قسمت اعلانات سامانه را ملاحظه و در صورت نیاز با اتاقک تماس بگیرند.

 

شرایط و قوانین رزرو

1- کاربر با ثبت نام در اتاقک می‌پذیرد که قوانین و مقررات اتاقک را به‌صورت کامل مطالعه کرده و پذیرفته است.

2- کاربر می‌پذیرد هیچ‌وقت درخواست رزرو به اتاقک ارسال نکند مگر اینکه قصد استفاده از سرویس اتاقک را داشته باشد.

3- درخواست اقامت و پذیرش میهمان پس از پرداخت کامل قطعی خواهد بود و چنانچه میهمان درخواست اقامت را لغو کند و یا میزبان اگر پس از قبول یک درخواست، درخواست را لغو کند یا از ارائه آن محل به میهمان خودداری نماید و یا تغییراتی در محل اقامت ایجاد شده باشد، اتاقک هزینه‌ای به تشخیص خود به عنوان جریمه از اعتبار کاربران کسر یا وصول می‌کند.

4- چنانچه هریک از کاربران اتاقک در زمان استفاده از خدمات آن با مشکلی مواجه شوند، همکاران ما در واحد خدمات مشتریان به صورت ۲۴ ساعته پاسخگوی کاربران هستند.

5- در مواردی نادر اشتباهات میزبان، مشاهدهٔ خرابی و مشكلات در واحد اقامتی رزرو شده، دلايل امنيتی يا اشتباهات كارمندان شرکت وجود دارد، كه در اين موارد سعی مي‌گردد اتاقک واحد اقامتی ديگری با همان شرایط در همان زمان برای میهمان تهيه و يا در صورت عدم امكان، وجه به میهمان باز می‌گردد. 

 

شرایط و قوانین لغو کردن رزرو

1- تحویل ملک ساعت 14:00 و زمان تخلیه ملک ساعت 12:00 توسط میزبانان تعیین شده‌است. (مگر اینکه میهمان و میزبان از قبل با یکدیگر هماهنگ نمایند)

2- کنسل نمودن رزرو در ایام غیرپیک چنانچه بیش از 72 ساعت به زمان تحویل مانده باشد با جریمه ده درصد اعمال می‌شود.

3- از 72 ساعت مانده به تحویل کل مبلغ اخذ می‌گردد.

4- در صورت مراجعه  نکردن میهمان در زمان رزرو، محل اقامت برای میهمان خالی نگاه داشته شده و هيچ‌گونه وجهی مسترد نخواهد شد.

5- در ایام پیک در صورت کنسل کردن رزرو کل مبلغ اخذ می‌گردد.