راحتی خونه، لذت سفر
تا ۳۰۰‌هزار تومان تخفیف اجاره اقامتگاه در نوروز ۹۷

امنیت شما اولویت ماست

با اتاقک می توانید در هر جایی از ایران، آشنایی قابل اعتماد برای اقامت داشته باشید.

پیدا کردن و اجاره اقامتگاه از کنار جاده یا بنگاه های شهری به زودی تبدیل به خاطره ای دور خواهد شد. ترس از اعتماد به فردی ناشناس و نگرانی درباره امنیت و راحتی واحد اقامتی نیز با استفاده از خدمات و ابزارهای نوین گردشگری به فراموشی سپرده خواهد‌شد.

تیم اتاقک با قبول مسئولیت به عنوان رابط بین مهمان و میزبان، امنیت، راحتی و صحت اطلاعات اقامتگاه و میزبان را بررسی کرده تا به فرآیند انتخاب، اعتماد و رزرو آنلاین واحد اقامتی مناسب شما کمک کند.

چرا به اتاقک اعتماد کنم؟

اتاقک مجوزهای لازم برای ارائه خدمات گردشگری و خدمات آنلاین را با پیاده‌سازی استانداردهای لازم، کسب کرده‌است.
 • مجوز بند ب میراث فرهنگی

 • نماد اعتماد الکترونیکی

 • نشان ملی ثبت رسانه دیجیتال

 • عضویت در اتحادیه کشوری کسب و کارهای مجازی

 • مجوز سازمان صنفی رایانه ای استان تهران

چگونه امینت شما را فراهم می کنیم؟

 • انتخاب آگاهانه محل اقامت خود

  اتاقک با فراهم کردن تمامی اطلاعات ضروری، تصویری واقعبینانه از اقامتگاه‌ها برای شما فراهم کرده تا انتخابی آسان و مطمئن داشته باشید. علاوه بر این، خواندن تجربه اقامت و نظرات سایر مسافران نیز، به تصمیم گیری شما کمک می کند. به همین دلیل، اتاقک این امکان را فراهم کرده تا شما بتوانید از نظرات مسافرین قبلی درباره هر اقامتگاه آگاه شوید یا پس از انجام هر سفر درباره اقامتگاهی که تجربه اقامت داشتهاید، نظراتان را بنویسید و با بقیه به اشتراک بگذارید.

 • ضمانت بازگشت هزینه

  درصورتی که رزرو مسافر به هر دلیلی کنسل شود، ضمانت بازگشت هزینه بر عهده اتاقک است. اتاقک میکوشد تا با تمام امکاناتی که در اختیار دارد رضالیت مهمانان خود را جلب نماید. از این رو اگر به هر دلیل مهمان تمایلی به استفاده از خدمات اتاقک نداشت، پول مهمان با توجه به قوانین، در کوتاهترین زمان ممکن بازگشت دادهخواهد شد. در قسمت قوانین سامانه اتاقک (لینک به صفحه قوانین سامانه اتاقک) میتوانید مجموعه قوانین مربوط با رزرو و بازگشت پول را مطالعه بفرمایید.

 • آموزش میزبان

  تمامی میزبان‌های اتاقک، توسط تیم پشتیبانی مورد آموزش قرار گرفتهاند تا با فراهم کردن امکانات لازم و برخوردی مناسب، اقامتی دلچسب را برای شما فراهم کنند. اتاقک، میزبانان خود را بر اساس میزان آموزش و کیفیت ارائه خدمات رتبه‌بندی میکند و همواره آموزش میزبانان را از وظایف اصلی خود می‌داند. اتاقک بر این باور است که این آموزشها باعث ارتقا سطح کیفی ارائه خدمات توسط میزبانان خواهد شد و به همین دلیل هیچگاه آن را متوقف نخواهد کرد.

 • همراه شما تا پایان سفر

  درصورت بوجود آمدن هر مشکلی، تیم اتاقک آماده پشتیبانی، راهنمایی و حتی جایگزینی واحد اقامتی شما با واحدی مشابه است. اتاقک در تمامی مراحل سفر میکوشد تا با دقت تمام نحوه ارائه خدمات به شما درست انجام شود و تا پایان سفر و پس از آن با انعکاس و اثربخشی به نظرات شما رضایت شما را در طول سفر جلب نماید.

 • اعتبارسنجی میزبان و مسافر

  مرحله بررسی مشخصات فردی و اطلاعات تماس مالکین واحد‌های اقامتی و مسافران، یکی از مهم‌ترین و اولین اقدامات اتاقک است.

  مالکین محترم اقامتگاه‌ها همگی موظف به ارائه گواهی عدم سوپیشینه هستند علاوه بر اینکه واحد‌های اقامتی نیز از نظر مالکیت و مجوزهای لازم بررسی می‌شوند.

  اتاقک میکوشد با نگاهی سختگیرانه، از امنیت محل اقامت مهمانان مطئن شود و به صورت دورهای این اعتبارسنجی تکرار میشود.

  با استانداردهای میزبانان اتاقک آشنا شوید.

 • پشتیبانی شبانه روزی

  تیم اتاقک، به صورت شبانه روزی و حتی در ایام تعطیل آماده پاسخگویی به شما است. در هر ساعت از شبانهروز میتوانید از طریق بسترهای ارتباطی نظیر تلفن یا چت با پشتیبانان اتاقک در ارتباط باشید. عملکرد پشتبانان اتاقک به صورت دورهای کنترل میشود و این باعث شده تا کیفیت پشتیبانی اتاقک در تمامی ساعات شبانهروز قابل قبول باشد.

  برای آگاهی از روش‌های ارتباط با اتاقک به صفحه تماس با ما مراجعه کنید.

 • کنترل کیفی اقامتگاه‌ها توسط اتاقک

  برای حفظ رفاه حال مسافران، تمامی واحدهای اقامتی در اتاقک، از نظر استاندارهای میزبانی و امکانات رفاهی اولیه بررسی می‌شوند. کنترل دورهای کیفیت اقامتگاهها به اتاقک این امکان را میدهد که بتواند اقامتگاهها را بر اساس کیفیت ارائه خدمات و امکانات دستهبندی نماید. اتاقک بر این باور است که این نظارتها باعث ارتقا کیفیت ارائه خدمات در اقامتگاهها خواهد شد.