ویلا ساحلی ديپلمات به سبك بوتيك هتل، در رامسر

5 (2 نظر)

درباره اقامتگاه

شناسه:
اطلاعات بنا
دربست، 500 متر، 8 اتاق، طبقه همکف
ظرفیت
16 نفر + 6 نفر اضافی
سرویس خواب
3 مبل تختخواب شو دو نفره + 8 تخت خواب دو نفره
حمام و سرویس بهداشتی
1 سرویس بهداشتی ایرانی، 1 سرویس بهداشتی فرنگی، 1 دوش در سرویس
بافت و چشم انداز
شهر، دریا، جنگل، ساحلی

امکانات اقامتگاه

پارکینگ
شوفاژ
بخاری گازی
سیستم صوتی و تصویری
مبلمان
جکوزی
قوری و کتری
چای‌ساز

امتیاز 5 از (2 نظر)

‫‫اجاره روزانه و ماهانه ساحلی ديپلمات به سبك بوتيك هتل، 500 متر برای 16 نفر به همراه 6 نفر اضافی در شهر رامسر با تضمین بهترین کیفیت و قیمت در اتاقک

اقامتگاه طبق پروتكل های بهداشتی ضدعفونی می شود. دارای (موتور برق اضطراری) و ١٠ دستگاه كولرگازی اسپيليت می باشد، (نگران قطعی برق نباشيد) اين ويلا (همانند بوتيك هتل لوكس) در باغی به مساحت ٨٠٠٠ هزار متر با منسوجات و تجهيزات هتلی در خط ساحلی رامسر واقع شده به گونه ای كه درب پشتی آن رو به ساحل باز می شود. به طور كلی وقتی داخل ٢ سالن ويلا يا اتاق‌ها هستيد. ويو دريا، جنگل و گل و گياه و فضای زيبای باغ را مشاهده می‌فرمایید. ايستگاه تفريحات آبی در ساحل آماده خدمات جداگانه می باشند و همچنين پرواز تفريحات هوائی در فرودگاه از نظر جغرافيایی، ابتدای ورودی رامسر جنب هتل كوثر از سمت شهسوار می باشد، به همين لحاظ دسترسی به امكانات تفريحی آبگرم، مراكز خريد، كاخ موزه و تفرجگاهای مناطق ييلاقی و جنگلی دالخانی، جواهرده، ٢ و ٣ هزار شهسوار و تله كابين رامسر و فرودگاه و فروشگاه های برند پوشاك، رستوران‌های برند را سهل و آسان می‌نمايد. ویلا دارای ٢ سالن و ٨ اتاق خواب كلاً مستر دارای كولرگازی (اسپيليت) با ويو دريا و جنگل و كليه اتاق ها نيز دارای يخچال و چای ساز و كمد ديواری می‌باشند، كليه اتاقها مستر ميباشند: ٦ اتاق خواب مستر با تخت ٢ نفره در همكف و ٢ اتاق مستر بزرگ در طبقه فوقاني (دوبلكس) با ظرفيت حداكثر ٢٢ نفر ((جای خواب ٦ نفر اضافه در فضای مشترك سالن با ٢ مبل تختخوابشو ٢ نفره و يك مبل تختخوابشو ٢ نفره در اتاق مستر بزرگ شماره ٧ ميباشد.)) ٣ اتاق دارای تراس با ويو دريا و ٣ اتاق با ايوان، ويو جنگل و گل و گياه زيبای باغ می باشد، (اتاق شماره ٤ دارای وان جكوزی٢ نفره می باشد) در تراس ٢ اتاق خواب با ويو دريا يكي دوچرخه ثابت و يكي داراي وسايل بدن سازي ميباشد. چنانچه رزرو براي بيشتر از ١٦ نفر باشد(حداكثر تا ظرفيت تا٢٢ نفر برای هر نفر اضافي 300/000 تومان دريافت خواهد شد: اين ٢ اتاق خواب مستر بزرگ (ويژه) در طبقه فوقانی (دوبلكس) با تراس، ويو دريا و جنگل مي‌باشد. (متذكر می شويم اتاق خواب شماره ٧ علاو بر تخت ٢ نفره يك مبل تختخوابشو ٢ نفره نيز دارد.) بنابراين اين دو اتاق مستر، مجزی از هم بوده لذا چون تراس و راه ورودی مشترك دارند می‌تواند مخصوص يك خانواده (فميلی باشد): ميهمانان گرامی مقدم شما را گرامی ميداريم و سفر خوشی برايتان آرزومنديم. (يك زن و شوهر دانشگاه ديده) به عنوان كارگزار شما در طبقه زير همكف جهت رفاه حال شما بدون مزاحمت اسكان دارند. و در صورت درخواست مهمان و پرداخت هزينه خدمات، آماده ارائه خدمات آشپزی، پذيرائی و نظافت خواهند بود. دفتر رسيدگی به امور ويلا جنب درب ورودی در فاصله ٥٠ متری محل اقامت شما قرار دارد.

  تقویم

(به روز رسانی: 3 روز پیش)
پس از ثبت درخواست با میزبان خود مستقیما گفتگوی آنلاین داشته باشید

قوانین

بازه زمانی ورود ساعت 16:00
زمان خروج ساعت
مدارک احراز هویت
قوانین لغو
حیوان خانگی
برگزاری جشن
سیگار کشیدن
استفاده از حیاط و باغ
تردد با کفش
قوانین میزبان: ورود حيوانات خانگی به حياط و محوطه باغ مجاز اما به داخل سالن و اتاق خواب ممنوع می باشد. ارائه مدارک محرمیت (برای زوج ها) الزامی است. برگزاری ميهمانی و يا دعوت دوستان و آشنايان خارج از تعداد نفرات مندرج در قرارداد به هر شكل و يا عنوان ممنوع و در صورت عدم رعايت اين مهم قرارداد فسخ می گردد.

موقعیت مکانی

اطلاعات میزبان

میزبان اتاقک از