مزایای میزبانی در اتاقک

otaghak.com

قرار گرفتن در معرض دید بیش از 2/000/000 مهمان اتاقک 

روزانه بیش از هزاران نفر به سایت اتاقک سر می‌زنند و بیش از ۲ میلیون نفر در آن عضو هستند، بسیاری از آنها قصد مسافرت دارند و در جستجوی محل اقامت امن و تمیز هستند و احتمال زیادی دارد اقامتگاه شما را انتخاب کنند.
otaghak.com

ثبت ساده و رایگان اقامتگاه

شما می‌توانید رایگان و به‌ راحتی، تنها با چند کلیک اقامتگاه خود را در سایت یا اپلیکیشن اتاقک ثبت کنید، ماهیانه درآمد کسب کنید و علاوه بر آن از مزایای میزبانی در اتاقک برخوردار شوید.
otaghak.com

پشتیبانی ۲۴ ساعته

همکاران ما در اتاقک در تمام مراحل ثبت‌ اقامتگاه  و همچنین میزبانی از مهمانان در کنار شما هستند و در دوره‌های زمانی مختلف آموزش‌های لازم جهت افزایش درآمد را در اختیار شما قرار می‌دهند.

فرم تماس با پشتیبانی اتاقک

چگونه میزبان بشوم؟

info

1

درخواست ثبت اقامتگاه در اتاقک

2

پر کردن اطلاعات اقامتگاه

3

بررسی توسط کارشناسان اتاقک و تایید اطلاعات

4

ثبت نهایی و آغاز کسب درآمد

نظرات میزبان‌های اتاقک

اطلاعات بیشتر در مورد میزبان شدن در اتاقک

راهنمای جامع ثبت اقامتگاه در سامانه هوشمند اتاقک
راهنمای جامع ثبت اقامتگاه در سامانه هوشمند اتاقک

در گذشته اجاره دادن یک اقامتگاه کار سخت و پیچیده‌ای به نظر می‌رسید. همیشه در کنار جاده‌ها افرادی را می‌دیدیم که با گرفتن نوشته‌هایی روی دست قصد اجاره ویلا یا خانه خود به مسافران داشتند. اما با گذشت زمان و آنلاین شدن کسب‌وکارها، سامانه‌های هوشمند کار را بسیار ساده کردند.

مراحل پذیرش و اقامت مهمان در اقامتگاه‌‌های اتاقک + فایل PDF کارت اقامت مهمان
مراحل پذیرش و اقامت مهمان در اقامتگاه‌‌های اتاقک + فایل PDF کارت اقامت مهمان

در این مقاله قصد داریم مراحل اقامت مهمان در مراکز اقامتی موجود در وب‌سایت و اپلیکیشن اتاقک را شرح دهیم. اغلب قوانین ورود و خروج برای مهمان در واچر یا برگه تایید رزرو اقامتگاه درج می‌شود، با این‌حال لازم است میزبان نیز از مراحل پذیرش مهمان اطلاع کامل داشته باشد.

راهنمای جامع نحوه افزایش رزرو اقامتگاه برای میزبانان در سایت اتاقک
راهنمای جامع نحوه افزایش رزرو اقامتگاه برای میزبانان در سایت اتاقک

همه‌ی میزبانان به دنبال راه‌هایی برای افزایش رزرو اقامتگاه خود در اتاقک هستند. حتما شما هم به عنوان یک میزبان می‌خواهید اقامتگاهتان در تمامی روزهای سال مهمانان زیادی از سراسر نقاط ایران داشته باشد و مهمانان موقع برگشت، از خدمات شما راضی باشند.

راهنمای جامع عکاسی از اقامتگاه برای میزبانان اتاقک
راهنمای جامع عکاسی از اقامتگاه برای میزبانان اتاقک

عکاسی مناسب از اقامتگاه یکی از کارهای مهم برای ثبت واحد در سایت‌های اجاره آنلاین اقامتگاه است. نمایش عکس‌های زیبا و واقعی از اقامتگاه تاثیر زیادی در دیده شدن واحد، رزرو و اجاره آن دارد. بنابراین میزبانان باید برای عکاسی مناسب از فضاهای داخلی و بیرونی اقامتگاه زمان کافی اختصاص دهند.

سوالات متداول

تماس با اتاقک

اتاقک سامانه هوشمند اجاره محل اقامت ویژه مسافران است و اکنون در بیش از 310 شهر فعال است. هدف از ایجاد اتاقک ترویج سفرهای اقتصادی، مناسب برای تمام افراد جامعه و گردشگران است. در همین راستا تلاش می‌کنیم اقامتگاه‌هایی امن را با کم‌ترین هزینه در اختیار کاربران قرار دهیم.

اتاقک

ارتباط با پشتیبانی 02128111045