مزایای میزبانی در اتاقک

ثبت رایگان + ۵ میلیون تومان پاداش

شما می توانید رایگان و به‌راحتی، تنها با چند کلیک اقامتگاه خود را در سایت اتاقک ثبت کنید، ماهیانه درآمد کسب کنید و علاوه بر آن صاحب پاداش ۵ میلیون تومانی اتاقک شوید.

پنل هوشمند مدیریت اقامتگاه

با استفاده از پنل هوشمند مدیریت اقامتگاه اتاقک، وضعیت اقامتگاه خود را در لیست اقامتگاه‌ها تخمین بزنید و به برتر بودن نزدیک شوید و از امکانات کاربردی آن استفاده کنید.

الگوریتم تایید مهمان

مهمان‌ها در اتاقک طی فرآیند و الگوریتم‌ هوشمندانه‌ای تایید و اطلاعات آن‌ها بررسی می‌شود تا شما با خیال راحت رزرو بگیرید و اقامتگاهتان را در اختیار مهمان قرار دهید.

بزرگ‌ترین خانواده میزبان‌ها در ایران

شما با پیوستن به اتاقک، عضوی از خانواده چند هزار نفری میزبان‌های اقامتگاه‌های ایران می‌شوید و از مزایای حضور در این خانواده بزرگ برخوردار خواهید شد.

میزبان شوید

نظرات میزبان‌ها

مراحل میزبان شدن در اتاقک

اپلیکیشن اتاقک را دانلود کنید
اطلاعات اقامتگاه خود را تکمیل کنید
با تایید اتاقک، پذیرای مهمان‌ها باشید
میزبان شوید

سوالات متداول

اطلاعات بیشتر در مورد میزبان شدن در اتاقک

جشنواره پاییزی ۵ میلیون تومانی در اتاقک

میزبان‌های اتاقک با شرکت در طرح پاییزه، با ثبت رایگان اقامتگاه خود در اتاقک، شانس برنده شدن ۵ میلیون تومان را خواهند داشت.

مطالعه مطلب

به روزرسانی اتاقک برای بهبود ارائه خدمات

اتاقک بدون وقفه در حال تلاش برای بروزرسانی و بهبود عملکرد سایت است. این بروزرسانی‌ها در راستای جلب رضایت و آسایش میزبان‌ها و مهمان‌هاست.

مطالعه مطلب

چگونه امنیت خانه ما تامین می‌شود؟

اتاقک با بیمه اقامتگاه و میزبان و بررسی صحت اطلاعات فردی مهمان‌ها امنیت خانه میزبان‌ها را تامین می‌کند.

مطالعه مطلب

دریافت راهنمایی

اگر هنوز برای میزبانی در اتاقک ترغیب نشده‌اید و یا نیاز به دریافت راهنمایی بیشتر در این رابطه و ثبت اقامتگاه دارید،‌اطلاعات خود را در این فرم وارد کنید