اتاقک

سرویس رزرو آنلاین اقامتگاه در سراسر ایران

اتاقک سامانه هوشمند اجاره محل اقامت ویژه مسافران است و اکنون در بیش از ۲۵۰ شهر فعال است. هدف از ایجاد اتاقک ترویج سفرهای اقتصادی، مناسب برای تمام افراد جامعه و گردشگران است. در همین راستا تلاش می‌کنیم اقامتگاه‌هایی امن را با کم‌ترین هزینه در اختیار کاربران قرار دهیم

ما، در اتاقک، در طول سفر همراه شماییم و به صورت ۲۴ساعته در واحد پشتیبانی آماده پاسخگویی به شما هستیم. برای ارتباط با همکاران واحد پشتیبانی اتاقک می‌توانید با شماره تلفن ۰۲۱۲۸۱۱۱۰۴۵ تماس بگیرید و یا از طریق چت آنلاین در سایت گفت‌وگو کنید.
فعالیت اتاقک زیر نظر شرکت «گردشگر گستر خانه ما (سهامی خاص)» و مدیریت جناب آقای علی طالشی زواری، با شماره ثبت ۵۱۲۴۴۶ و مجوز «بند ب» گردشگری از سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری است. برای آشنایی با سرویس‌های اتاقک و رزرو اقامتگاه می‌توانید از وب‌سایت اتاقک و اپلیکیشن اتاقک استفاده کنید همچنین اتاقک سرویس ویژه‌ای برای ادارات و سازمان‌ها دارد.برای اطلاع از شرایط سرویس‌های سازمانی اتاقک می‌توانید با همکاران ما از طریق آدرس ایمیل B2B@otaghak.com در ارتباط باشید..

خرسندیم که در لحظات خوشِ سفر همراه شماییم

ماموریت اتاقک

اتاقک مأموریت دارد امکانات لازم را برای سفرهای امن، بومی، متنوع، فراگیر و پایدار به وجود آورد. این سامانه با استفاده از تکنولوژی، با انگیزه تقویت وضعیت اقتصادی میلیون‌ها نفر در سراسر جهان، با توجه به استعدادها، علاقه‌مندی‌ها فضاهای موجود به کسب درآمد و کارآفرینی آن‌ها کمک می‌کند.

چشم‌انداز اتاقک

ما می‌خواهیم تا ۱۰ سال آینده شرکتی محبوب با به‌روزترین و بهترین خدمات گردشگری در سطح بین‌المللی باشیم.

ارزش‌های اتاقک
قهرمان مأموریت باش
اتاقک حول محور مأموریت‌های تو فعالیت می‌کند چون در مهم‌ترین جایگاه این سازمان قرار داری
میزبان محبوبی باش
تمام تلاشت رو به کار بگیر تا مهربانی و همدلی‌ات به اندازه همه آدم‌های دنیا باشه. میزبان مهمان‌نوازی باش چون همه مهمان ما هستند.
خلاق باش
خلاق باش، بزرگ فکر کن و برای مأموریت‌های غیرممکن داوطلب شو. ما مطمئنیم تو میتونی از پس همه کارها بربیای.
چالاک و ماجراجو باش
ما همیشه آماده روبه‌رو شدن با اتفاقات غیرمنتظره‌ایم و با چالاکی و انعطاف‌پذیری چالش‌های بزرگ را پشت سر می‌گذاریم
undefined