فیلترها

تاریخ ورود و خروج

مرتب سازی

برای مشاهده قیمت تمام شده، تاریخ ورود و خروج خود را انتخاب کنید.

اجاره ویلا و سوئیت لب رودخانه در فشم

12 اقامتگاه یافت شد

درباره فشم

اجاره ویلا در فشم

در گوشه ای از تهران خاکستری، فشم همچون نگینی می‌درخشد و مسافران زیادی را به سمت خود جذب می‌کند. فشم را به طبیعت سرسبز، پیست اسکی، آبشارها و روستاهای دیدنی آن می‌شناسند. با اجاره ویلا در فشم به دره آهنگرک که از جاذبه‌های تماشایی این شهر است، نزدیک خواهید بود. وجود مزارع و درختان سرسبز، این دره را به مکانی برای عکاسی و طبیعت گردی تبدیل کرده است و گشت‌زنی در آن آرامشی وصف ناپذیر دارد.

اجاره ویلا در میان جاذبه‌های دیدنی فشم

آبشار یخی آبنیک یکی از جاذبه‌های دیدنی فشم است که در فصل زمستان کاملا یخ می‌زند و منظره‌ای تماشایی خلق می‌کند. آبشار لالون و لارمحله هم از آبشارهایی هستند که پیشنهاد می‌کنیم در اواخر بهار و تابستان حتما به آن‌ها سر بزنید. در حاشیه آبشارها ویلاهای بسیاری وجود دارد که می‌توانید شب را در آن‌جا سرکنید. با اجاره ویلا در فشم همه چیز برای یک سفر کوتاه و جذاب مهیا است.

دشت جانستون یکی از سرسبزترین مناطق تهران به حساب می‌آید که قدم زدن در این دشت و اتراق در آن، تمام استرس‌ و خستگی‌ها را از وجودتان دور می‌کند. اگر اهل کوهنوردی هستید، فشم 70 قله با ارتفاع حدود 4هزارمتر دارد که اگر با گروه‌های چندنفره کوهنوردی کنید، خاطره‌اش تا مدت‌ها از ذهنتان بیرون نمی‌رود.

اجاره ویلا لب رودخانه فشم

به دلیل وجود کوه‌های فراوان در فشم، رودخانه‌های زیادی در آنجا وجود دارد که کمپ زدن در زمین‌های کنار رودخانه، می‌تواند تجربه خاص و منحصربه‌فردی به حساب بیاید. اما اگر اهل کمپینگ نیستید، نگران نباشید. این تجربه بی نظیر را با اجاره ویلا در فشم لب رودخانه می‌توانید به دست بیاورید.

فشم را همیشه در لیست مقاصد گردشگری خود داشته باشید. این منطقه می‌تواند برای آخر هفته و حتی سفری یک روزه، شما را غافلگیر کند. برای رزرو ویلا در فشم فقط کافی است به سایت اتاقک سر بزنید و خودتان را برای سفری متفاوت آماده کنید!

سوالات متداول
undefined