اجاره روزانه خانه، سوئیت، آپارتمان مبله و باغ در کرج

41 اقامتگاه یافت شد

درباره کرج

اجاره روزانه خانه در کرج

شاید نام کرج را بارها شنیده باشید و از کنارش به‌راحتی عبور کرده‌اید اما احتمالا نمی‌دانید که این شهر در دل خود چه طبیعت بی‌نظیر و باصفایی دارد. جایی که کمتر کسی می‌داند چه جواهری از طبیعت در دل دارد. بدون شک اجاره روزانه خانه در کرج می‌تواند خستگی زندگی شهری را از تنتان بیرون کند.

کرج ییلاقی شهری است که آب‌و‌هوای معتدل و طبیعت سرسبز اطرافش، گردشگران بسیاری را برای گذراندن روزهای آرام در تعطیلات آخر هفته به این منطقه می‌کشاند. آرامش و سرسبزی تفرجگاه‌ها و بوستان‌های این شهر شما را به وجد می‌آورند و سفرتان را خاطره‌انگیز خواهند کرد. پارک چمران، پارک جنگلی جهان‌نما، باغ پرندگان، بام کرج، سد امیرکبیر و باغ فاتح از جمله تفرجگاه‌های جذاب این شهر  هستند.

اقامت در روستاهای کرج

از طرفی روستاهای کرج جان می‌دهند برای نفس تازه کردن در هوای پاک و کوهستانی. این ییلاقات زیبا و سرسبز پنجشبه جمعه‌ها پاتوق تهرانی‌ها است. روستای برغان، روستای شهرستانک، روستای واریان، روستای کلوان و دشت لاله اسکندر از بهترین جاهایی هستند که می‌توانید برای اجاره روزانه خانه در کرج روی آن‌ها حساب کنید.

اجاره سوئیت ارزان مبله در کرج نیز گزینه‌ای ایده‌آل برای گذراندن ساعاتی خوش در جوار پایتخت و بازدید از جاهای دیدنی این شهر در استان البرز است. با اجاره سوئیت در کرج یک روزه ارزان می‌توانید سر فرصت از بناهای تاریخی آن مثل برج میدانک مغولی، کاخ‌های قاجار، خانه دکتر مصدق، خانه شاملو، کاخ سلیمانیه، برج تهمینه، کاخ مروارید و کاروانسرای شاه عباسی دیدن کنید.

لذت بازدید از رستوران‌های جاده چالوس

در اطراف کرج می‌توانید از جاده چالوس و رودخانه این شهر بازدید کنید. در کنار رودخانه پرآب آن نیز رستوران‌ها و سفره‌خانه‌های سنتی بسیاری وجود دارند که لذت یک وعده غذای درجه یک را در جوار رودخانه مهیا می‌کنند.

بنابراین اگر امکانات شهر را در کنار طبیعت سرسبز می‌خواهید، اجاره روزانه خانه در کرج بهترین گزینه است. هم در جوار تهران پرامکانات هستید و هم از بودن در کنار جاده چالوس زیبا لذت خواهید برد. این شهر همان جایی است که نسیم شمال از یک طرف به صورتتان می‌خورد و از طرف دیگر از بودن در اتمسفر شهری مدرن لذت خواهید برد.

اجاره سوئیت در کرج با اتاقک

برای اجاره سوئیت در کرج یک‌روزه و ارزان می‌توانید از اقامتگاه‌های تمیز و مطمئن اتاقک استفاده کنید. تصاویر سوئیت‌های کرج را ببینید و قیمت‌ها را با هم مقایسه کنید. هر کدام را که پسندیدید، می‌توانید به صورت آنلاین رزرو کنید. مطمئن باشید که آنقدر تنوع و تعداد آپارتمان‌ها و سوئیت‌های کرج بالاست که با هر بودجه و سلیقه‌ای خانه پیدا خواهید کرد!

سوالات متداول
undefined