otaghak.com

اجاره ویلا ساحلی، سوئیت ارزان و خانه روزانه نشتارود

54 اقامتگاه از 556,000 تومان

اتاقکدرباره نشتارود
این روزها تا هوای دریا به سرمان می‌زند، نام محمودآباد اولین مقصدی است که در ذهنمان تداعی می‌شود. آخر هفته‌ها، تعطیلات و هر فرصتی که پیش بیاید، گردشگران از جاهای مختلف کشور و به خصوص تهران راهی سفر به این شهر مازندرانی می‌شوند.
 چراکه این شهر ساحلیِ زیبا، دریا و جنگل را به طرز خارق‌العاده‌ای در کنار هم نشانده و رویای اقامت در بهشتی ثانی را به واقعیت بدل کرده است. پس اگر هوس شمال‌گردی به سرتان زده، بار سفر را ببندید. از جنگل‌های انبوه تشبندان، اهلم و بونده گرفته تا ویلاهای کنار دریای خزر برای سفری تمام‌عیار انتظارتان را می‌کشند!
از این‌ها گذشته، محمودآباد یک بازار محلی دارد که هر چه از جذابیت‌های آن بگوییم، کم گفته‌ایم. مردان و زنان بومی در این بازار رب انار، انواع ترشیجات، مرباهای خوشمزه، سبزیجات تروتازه، برنج و زیتون می‌فروشند و صنایع دستی چوبی و حصیری را به عنوان سوغات محمودآباد به فروش می‌رسانند.
در این بازار خوش رنگ و بو قدم بزنید و از معاشرت با مردم محلی کیفور شوید!
این شهر ساحلی برای آن‌هایی که مست عطر جنگل و آبتنی در دریا هستند ساخته شده است و آن قدر اقامتگاه دارد که جا برای همه مسافران پیدا می‌شود. اما اگر می‌خواهید جلوتر از بقیه اقامتگاه تر و تمیزی پیدا کنید، در ادامه با ما همراه باشید.

برای اجاره سوئیت لب دریا در محمودآباد به چه چیزهایی توجه کنیم؟

همیشه که نباید سر کیسه را در سفر شل کرد. گاهی مدیریت درست مخارج سفر باعث می‌شود حتی بیشتر خوش بگذرد. مثلا به جای اجاره ویلاهای آنچنانی سوئیت‌های کوچک و زیبای لب دریا را اجاره کنید. به این ترتیب هم در کنار دریا اقامت دارید و فرزندانتان آب‌تنی می‌کنند و هم هزینه بالایی نکرده‌اید!
در قسمت بالا می‌توانید تصاویر انواع سوئیت‌ها و کلبه‌های جنگلی در محمودآباد را ببینید. قیمت‌ها را با هم مقایسه کرده و در آخر هر کدام که باب‌طبع‌تان بود، انتخاب کنید.
سوئیت‌های محمودآباد به خصوص در روزهای آخر هفته و تعطیلات به سرعت پر می‌شوند و جا برای سوزن انداختن پیدا نمی‌کنید. اما با سایت اتاقک می‌توانید پیش از سفر سریع و راحت خیالتان را از بابت جای مناسبی برای ماندن راحت کنید.

چطور سوئیت لب دریا در محمودآباد رزرو کنیم؟

خاطرات سفر ارتباط مستقیمی با اقامتگاه دارند. به عبارتی هر چه خانه ردیف‌تر باشد، سفر بیشتر خوش می‌گذرد. خوشبختانه اغلب سوئیت‌ها و کلبه‌های چوبی محمودآباد در سایت اتاقک وجود دارند و طبق قوانین سایت، خانه‌ها بسیار تر و تمیز تحویل مسافران داده می‌شوند. همچنین به دلیل هویت مشخص مالکان در سایت اتاقک، امنیت اقامتگاه شما و خانواده‌تان تضمین می‌شود.
برای اجاره سوئیت لب دریا محمودآباد یا اجاره ویلای استخردار و حتی کلبه‌های جنگلی به قسمت بالا مراجعه کنید. با انتخاب هر یک از این اقامتگاه‌ها تصاویر اتاق‌ها، نظرات مسافران قبلی، امتیاز آن اقامتگاه و امکاناتی همچون پارکینگ و وسایل گرمایشی و سرمایشی را می‌توانید ببینید. پس از آن به بررسی و مقایسه قیمت‌ها بپردازید و در آخر به صورت آنلاین و بی‌دردسر یکی از سوئیت‌های محمود آباد که با سلیقه و میزان بودجه‌تان جور است، انتخاب کنید.
حال تنها کافیست راهی سفر شوید و به اقامتگاه خود بروید. با اتاقک دیگر لازم نیست نگران پیدا کردن جایی برای ماندن در محمودآباد باشید و دنبال پلاکارد به دست‌های غریبه راه بیفتید. با اجاره آنلاین سوئیت و ویلا در محمودآباد، اقامتگاهی تمیز و امن حتی در روزهای تعطیل اجاره می‌کنید و خاطراتی خوش از سفر به شمال خواهید ساخت!
اتاقکسوالات متداول