otaghak.com

انواع ویلا جنگلی، کلبه چوبی و جنگلی نور

22 اقامتگاه از 556,000 تومان

اتاقکدرباره کلبه چوبی و ویلا جنگلی نور

راهنمای اجاره کلبه جنگلی نور

شهر نور مازندران به‌دلیل داشتن جاذبه‌های فراوان یکی از بهترین مقاصد سفر برای مسافران و گردشگران به‌شمار می‌رود. وجود دریا و ساحل و جنگل در این شهر باعث می‌شود تا با اجاره کلبه در نور با یک تیر دو نشان بزنید و هم از چشم‌اندازهای ساحلی و هم مناظر بکر و سرسبز جنگلی دیدن کنید. اگر می‌خواهید زندگی در دل طبیعت و جنگل را تجربه کنید، بهترین گزینه اجار ویلا جنگلی نور است. نور از شرق با آمل و از غرب با نوشهر همسایه است.

اگر قصد سفر به نور را دارید بهتر است فصل‌های بهار و اوایل پاییز را انتخاب کنید، اما این شهر به دلیل جاذبه‌های فراوان در فصول تابستان و زمستان نیز میزبان بسیاری از مسافران و گردشگران است. کافی است اقدام به اجاره کلبه جنگلی در نور کنید تا بتوانید در هر فصلی از سال سفری به‌یادمادنی تجربه کنید.  

از مکان جغرافیایی و آب‌وهوای نور که بگذریم، به جاهای دیدنی فوق‌العاده‌ی این شهر می‌رسیم. اگر می‌خواهید نهایت لذت را در سفر به نور تجربه کنید، بهتر است با اجاره خانه جنگلی در نور چند روزی را در دل طبیعت بگذرانید و از زیباترین و مهم‌ترین جاذبه‌های این شهر دیدن کنید. در اینجا برخی از محبوب‌ترین جاهای دیدنی نور را معرفی کردیم:

·         آبشار آب پری

·         دریاچه الیمالات

·         پارک جنگلی نور

·         روستای لاویج

·         آبشار سواسره

·         آبشار سیسنگان

·         آب گرم لاویج

·         چمستان

·         پارک جنگلی کشپل

·         آبشار ونوس

قیمت اجاره کلبه در نور چقدر است؟

قیمت هزینه رزرو برای اجاره ویلا جنگلی در نور، بین 400 هزار تومان تا 2 میلیون تومان متغیر است. شما می‌توانید باتوجه به امکانات مدنظر خود و همچنین هزینه‌ای که برای اجاره ویلا جنگلی نور در نظر گرفته‌اید، یکی از این اقامتگاه‌ها را در دل جنگل اجاره کنید و از زندگی در طبیعتی بکر و به دور از دغدغه شهری لذت ببرید. فراموش نکنید در ایام تعطیل و اواخر هفته‌ها، هزینه‌ی رزرو اقامتگاه‌ها مقداری افزایش پیدا می‌کند.

برای اجاره ویلا جنگلی نور چه کنیم؟

فرقی نمی‌کند قصد اجاره کلبه چوبی در نور یا ویلایی در دل جنگل داشته باشید، درهر صورت برای اجاره این نوع اقامتگاه‌ها می‌توانید وارد یکی از کارت‌های بالا شوید و پس از بررسی تمامی جزئیات آن، اقدام به رزرو کنید. در صفحات مربوط به هر اقامتگاه می‌توانید تمامی امکانات آن از جمله سیستم گرمایشی، سرمایشی، حیات، باربیکیو و ... را بررسی کنید. وجود تصاویر واقعی، واضح و باکیفیت نیز از دیگر جزئیات ثبت شده در این صفحات هستند، همچنین می‌توانید نظرات و امتیازات دیگر مسافران را بررسی کنید و برای اجاره کلبه جنگلی در نور اطمینان حاصل کنید.

چرا باید برای اجاره کلبه چوبی در نور، اتاقک را انتخاب کنیم؟

اگر قصد اجاره کلبه در نور، یا هرنوع اقامتگاه دیگری در سراسر کشور را دارید، اتاقک منبعی مورداعتماد و معتبر برای رزرو اقامتگاه است. ویژگی‌های زیر، باعث تمایز اتاقک شده‌اند:

·         فراهم کردن امکان مقایسه هزینه‌های رزرو

·         امکان مقایسه ویژگی‌ها و جزئیات مربوط به هر اقامتگاه

·         فراهم کردن امکان پرداخت هزینه رزرو به‌صورت آنلاین

·         صرفه‌جویی در زمان و هزینه مسافر برای یافتن و رزرو اقامتگاه موردنظر

·         امکان دسترسی به تمامی اقامتگاه‌ها در تمامی نقاط کشور

·         پاسخگویی تیم اتاقک به‌صورت شبانه‌روزی و حتی در ایام تعطیل

·         امکان بازگشت هزینه‌ی رزرو، درصورت لغو اقامتگاه و رعایت قوانین مربوط به آن

·         بررسی تمامی اقامتگاه‌ها از نظر امکانات رفاهی و گردشگری توسط اتاقک

·         بررسی اطلاعات تمامی میزبانان برای امنیت بیشتر مسافران

·         دادن آموزش‌های لازم به میزبانان اقامتگاه‌های ثبت شده در اتاقک

·         داشتن تمامی مجوزهای مربوط به خدمات گردشگری


اجاره ویلا نور