otaghak.com

رزرو ویلا، کلبه چوبی و جنگلی در رشت

45 اقامتگاه از 504,000 تومان

اتاقکدرباره کلبه چوبی و ویلا جنگلی رشت

رشت کجاست؟

رشت شهری نیست که بتوان فقط از کنار آن گذشت و حتی یک‌بار به آن سفر کرد! رشت شهری پرآوازه است که آوازه‌ی آن نه فقط در ایران، بلکه میان گردشگران خارجی نیز پیچیده است. رشت مرکز استان گیلان است و بزرگ‌ترین و پرجمعیت‌ترین شهر شمالی به‌شمار می‌رود. رشت در نزدیکی شهرهای بندرانزلی، فومن، رودبار و آستانه اشرفیه قرار گرفته است. مسافران با اجاره کلبه در رشت، روزهایی خاطره‌انگیز در این شهر می‌گذرانند و از جنگل‌های انبوه، سواحل خزر، آبشارها و دریاچه‌های پرآب و دیگر جاذبه‌های رشت دیدن می‌کنند. معماری شهری رشت آنقدر شگفت‌انگیز است که چشم هر مسافری را به خود جلب می‌کند. مردمان شاد، پرانرژی و مهمان‌نواز رشت نیز در میان تمام ایرانیان مشهور و در خاطره‌ی سفر گردشگران ماندگار هستند. رشت از آن شهرهایی است که حداقل یک بار در عمر خود باید از آن دیدن کنید و چندروزی را در آن سپری کنید؛ برای این کار پیشنهاد می‌دهیم اجاره کلبه جنگلی در رشت را اولویت قرار دهید و از اقامت در جنگل‌های انبوه لذت ببرید.

بهترین زمان سفر به رشت

به‌طور کلی، بهترین زمان سفر به رشت، فصل بهار و اوایل پاییز است، زیرا در این زمان آب‌وهوای رشت در مطبوع‌ترین حالت خود قرار دارد و می‌توانید از تمام جاذبه‌های آن دیدن کنید. فصل تابستان نیز زمان مناسبی برای اجاره کلبه چوبی رشت در جنگل است؛ چراکه در هوای گرم تابستان می‌توانید از چشمه‌ها و آبشارهای خروشان این منطقه دیدن کنید و تنی به آب بزنید. درصورتی که قصد دارید در فصل زمستان با اجاره کلبه جنگلی در رشت چندروزی را در این منطقه سپری کنید، قبل از سفر حتما شرایط آب‌وهوایی را بررسی کنید و لباس گرم به همراه داشته باشید.

جاهای دیدنی رشت

حال‌وهوای پرجنب‌وجوش بازارهای محلی رشت، معماری ساختمان‌های میدان شهرداری و گلسار، غذاها و خوراکی‌های متنوع و رنگارنگ، طبیعت بکر و سرسبز، حس‌وحال اقامت در کلبه جنگلی رشت، آب‌وهوای مطبوع و مرطوب و مناظر مسحورکننده‌، همگی جزو جاهای دیدنی رشت به‌حساب می‌آیند. اگر می‌خواهید حس‌وحالی ناب و منحصر‌به‌فرد را تجربه کنید، حتما با اجاره کلبه جنگلی در رشت به این شهر سفر و از این جاذبه‌ها دیدن کنید:

·         تالاب عینک رشت

·         موزه میراث روستایی گیلان

·         باغ محتشم

·         پارک جنگلی سراوان

·         پارک ملت و بوستان مفاخر رشت

·         میدان شهرداری

·         آرامگاه میرزا کوچک خان جنگلی

·         خانه‌ میرزا کوچک خان جنگلی

·         دریاچه سد سقالکسار

قیمت اجاره کلبه چوبی رشت چقدر است؟

شما برای اجاره کلبه در رشت گزینه‌های مختلفی را در اختیار دارید و می‌توانید با توجه به امکانات و بودجه مدنظر خود، مناسب‌ترین کلبه جنگلی رشت را پیدا و اجاره کنید. قیمت اجاره کلبه چوبی رشت، از 300 هزار تومان شروع و تا سقف 4 میلیون و پانصد متغیر است. مسلما هرچقدر کلبه بزرگ‌تر و امکانات بیشتری داشته باشد، قیمت آن نیز بیشتر است. در ایام تعطیل و اواخر هفته، هزینه اجاره جنگلی در رشت کمی افزایش پیدا می‌کند.

برای اجاره کلبه چوبی رشت چه کنیم؟

اتاقک فرآیند ساده‌ای برای اجاره کلبه چوبی رشت در نظر گرفته است. کافیست روی هر کلبه‌ای که در صفحه بالا نظرتان را جلب کرد کلیک کنید و وارد صفحه‌ی مربوط به آن شوید. در آن صفحه تمامی اطلاعات مربوط به کلبه ثبت شده و می‌توانید با بررسی جزئیات و تصاویر دقیق، کلبه را از هر لحاظ بررسی کنید. نگاهی به نظرات و امتیازات دیگر مسافران نیز بیندازید.

چرا باید برای اجاره کلبه چوبی رشت، اتاقک را انتخاب کنیم؟

نه فقط برای اجاره کلبه جنگلی در رشت، بلکه برای اجاره هر نوع اقامتگاه دیگری در هر نقطه‌ای از کشور، می‌توانید روی اتاقک حساب کنید. اتاقک به دلیل ویژگی‌های زیر، انتخاب بسیاری از مسافران و گردشگران است:

·         امکان مقایسه قیمت‌ها

·         ثبت تصاویر و اطلاعات دقیق برای مقایسه ویژگی‌ها

·         امکان پرداخت به صورت آنلاین

·         صرفه‌جویی در هزینه و زمان

·         دسترسی به اقامتگاه‌های سراسر کشور

·         پاسخگویی شبانه‌روزی، حتی در ایام تعطیل

·         امکان بازگشت هزینه، درصورت رعایت قوانین لغو

·         بررسی اقامتگاه‌ها از نظر امکانات

·         بررسی اطلاعات میزبانان

·         آموزش به میزبانان

·         داشتن مجوزهای مربوط به خدمات گردشگری

 

اجاره ویلا رشت

اتاقکسوالات متداول