فیلترها

تاریخ ورود و خروج

مرتب سازی

برای مشاهده قیمت تمام شده، تاریخ ورود و خروج خود را انتخاب کنید.

اجاره ویلا، سوئیت و کلبه جنگلی در سوادکوه

88 اقامتگاه یافت شد

درباره سوادکوه

درباره سوادکوه

سوادکوه یکی از شهرهای استان مازندران است که در مجاورت استان تهران و دامنه البرز قرار دارد. طبیعت سوادکوه به قدری تماشایی و منحصربه‌فرد است که سفر به آن‌جا می‌تواند یکی از بهترین خاطرات شما را رقم بزند. سوادکوه شهر کوه‌ها، آبشارها، دریاچه‌ها، غارها، سدها و روستاهای زیبا و تماشایی است. اجاره ویلا در سوادکوه آسان‌تر از چیزی است که فکرش را می‌کنید، فقط کافی است عزم سفر کنید و خودتان را در بهشتی در قلب مازندران ببینید!

کلبه جنگلی در سوادکوه

در سفر به سوادکوه از بازدید سد لفور غافل نشوید! قدم زدن در طبیعت سبز و زیبای اطراف سد، خستگی  ناشی از روزهای پر از کار و مشغله را از بین می‌برد و اگر استراحتی در کلبه جنگلی در سواد کوه داشته باشید، خاطره‌اش تا همیشه در ذهنتان باقی می‌ماند. دریاچه شورمست را یکی از شگفتی‌های سوادکوه می‌نامند که اطرافش را درختان سر به فلک کشیده و سرسبز احاطه کرده است.

مسیر منتهی به این دریاچه یک لوکیشن عالی برای عکاسی به حساب می‌آید. اجاره کلبه چوبی در سواد کوه و اقامت در کلبه‌ای که رنگ و بوی جنگل‌های سبز مازندران را دارد، تجربه بی‌نظیری خواهد بود که نباید از آن غافل شوید.

جاذبه‌های دیدنی سوادکوه

 در سوادکوه علاوه بر شاهکارهای طبیعی، یک شاهکار مهندسی هم وجود دارد. پل ورسک یکی از جاذبه‌های گردشگری ایران است که در سال 1315 ساخته شده و یکی از بزرگ‌ترین پل‌های راه آهن به حساب می‌آید. جذابیت‌های سوادکوه به همین‌جا ختم نمی‌شود، اگر اهل تفریحات هیجان انگیز هستید، بازدید از غار کیجاک چال را در برنامه سفرتان بگنجانید. غار زنگیان و غار اسپهبد خورشید هم از غارهای دیدنی سوادکوه هستند که برای بازدید از آن‌ها حتما باید تجهیزات مخصوص همراه داشته باشید. با اجاره ویلا در سوادکوه همه چیز برای یک سفر فراموش‌نشدنی خواهد بود.

کلبه‌های چوبی در سوادکوه

اگر به سوادکوه رفتید و آبشارهای آنجا را ندیدید، انگار نیمی از زیبایی‌های این شهر را نادیده گرفتید! در دل جنگل‌های سوادکوه، آبشارهای متعددی وجود دارد. برای دیدن هرکدام از آبشارهای سوادکوه باید به میان جنگل‌های زیبای سوادکوه بروید. اگر در این میان  دلتان هوای اقامتی در دشت‌ها و جنگل‌های دیدنی سوادکوه را کرد، می‌توانید یک کلبه چوبی اجاره کنید. اتاقک، برای رزرو کلبه چوبی یا کلبه جنگلی در سواد کوه آسان‌ترین راه را درنظر گرفته است. تنها چند کلیک با اقامتی رویایی فاصله دارید. به شما اطمینان می‌دهیم سفر به سوادکوه، تجربه جذاب و بی نظیری خواهد شد!

سوالات متداول
undefined