فیلترها

تاریخ ورود و خروج

مرتب سازی

برای مشاهده قیمت تمام شده، تاریخ ورود و خروج خود را انتخاب کنید.

اجاره روزانه باغ و ویلا استخردار در شهریار

27 اقامتگاه یافت شد

درباره شهریار

رزرو ویلا به صورت آنلاین در شهریار

شهریار یکی از شهرهای خوش آب‌وهوای در نزدیکی تهران است. باغ‌های میوه و کوچه باغ‌های این شهر در میان گردشگران ایرانی بسیار محبوب شده است. به همین دلیل گردشگران به  شهریار، لقب نگین سرسبز غرب تهران یا ریه تهران داده‌اند. با محبوبیت شهریار در میان گردشگران، ساخت ویلاهای متنوع نیز در این شهر شروع شد. طی ده ساله گذشته ویلاهای استخردار و باغ‌های شهریار به مهم‌ترین جاذبه‌های گردشگری این شهر تبدیل گردید. گردشگران برای گذران اوقات فراغت یا تعطیلات آخر هفته اغلب اقدام به اجاره ویلای استخردار در شهریار یا اجاره باغ در شهریار می‌کنند. 

شهری که به خاطر وجود درختان سرسبز و دشت‌های پر از گل، به ریه سبز تهران معروف شده است. اگر آلودگی هوای تهران و یا هیاهوی شهر امان شما را بریده، فقط کافی است بعد از اجاره ویلا در شهریار، راهی این ییلاق زیبا شوید. با اجاره ویلا در شهریار همه چیز برای یک سفر یک روزه فراهم خواهد بود.

اجاره باغ ویلا در شهریار

شهریار به عنوان مقصدی یک روزه و تفریح آخر هفته، بهترین انتخاب است. جذاب ترین قاب طبیعت را می‌توانید در اردیبهشت شهریار ببینید. تماشای دشت پهناوری که پر از شقایق‌های وحشی است، میتواند برای چند دقیقه نفس را در سینه حبس کند! اجاره ویلا در شهریار شما را به این جاذبه گردشگری نزدیک خواهد کرد. ما در مسیر رزرو اقامتگاه، در کنار شما هستیم. فقط کافی است نگاهی به لیست ویلاها و باغ ویلاهای شهریار اتاقک بیندازید و عازم سفر شوید. به شما قول می‌دهیم خاطره این سفر تا مدتها از ذهنتان بیرون نمی‌رود!

جاذبه‌های تاریخی شهریار

سفر به شهریار به مانند سفر در زمان است. در سفرتان به شهریار می‌توانید تخت رستم که قدمت آتشکده آن به سلسله ساسانی می‌رسد و روزگاری محل برگزاری آیین‌های زرشت بوده را بازدید کنید. همچنین بازدید از تپه جوقین که کهن‌ترین بنای شهریار است، حیرت‌زده‌تان می‌کند. این بنا روزگاری قلعه‌ای نظامی بوده که در گذر زمان به شکل تپه درآمده است. حیف است که به شهریار بروید و از پل دختر بادامک بازدید نکنید. این میراث ملی، یادگار جنگ بادامک در زمان مشروطه است. با اجاره ویلا در شهریار علاوه بر بازدید از جاذبه‌های تاریخی، از هوای مطبوع شهریار نیز لذت خواهید برد.

اجاره باغ در شهریار

از سیر و سیاحت در تاریخ شهریار که فارغ شدید، می‌توانید گشتی در باغ‌های سبز آن بزنید و ریه‌هایتان را از هوای پاک پرکنید. با اجاره باغ در شهریار سفر لذت‌بخشی خواهید داشت. حتما میوه‌های خوشمزه شهریار از جمله سیب کهنزی، انگور، گوجه سبز، گیلاس، هلو و توت فرنگی را امتحان کنید.