اجاره روزانه ویلا و باغ در شهریار

اتاقک پرایم
رزرو آنی

مرتب‌سازی با اولویت :
پیشنهاد اتاقک
بهترین‌های اخیر
بیشترین قیمت
کمترین قیمت
نقشه
درباره شهریار

رزرو ویلا به صورت آنلاین در شهریار

شهریار یکی از شهرهای خوش آب‌وهوای در نزدیکی تهران است. باغ‌های میوه و کوچه باغ‌های این شهر در میان گردشگران ایرانی بسیار محبوب شده است. به همین دلیل گردشگران به  شهریار، لقب نگین سرسبز غرب تهران یا ریه تهران داده‌اند. با محبوبیت شهریار در میان گردشگران، ساخت ویلاهای متنوع نیز در این شهر شروع شد. طی ده ساله گذشته ویلاهای استخردار و باغ‌های شهریار به مهم‌ترین جاذبه‌های گردشگری این شهر تبدیل گردید. گردشگران برای گذران اوقات فراغت یا تعطیلات آخر هفته اغلب اقدام به اجاره ویلای استخردار در شهریار یا اجاره باغ در شهریار می‌کنند. 


اجاره ویلا استخردار در شهریار

یکی از تفریحات گردشگران در روزهای گرم تابستان، شنا و آب‌تنی است. شهرهای ساحلی شمال ایران در روزهای تابستان هوای بسیار گرم و شرجی دارند. به همین دلیل اغلب گردشگران قید سفر به شمال ایران را در فصل تابستان می‌زنند. اما در این میان، شهریار به دلیل آب‌وهوای خنک می‌تواند انتخاب مناسبی برای روزهای گرم تابستان باشد. شهریار علاوه‌براینکه در نزدیکی پایتخت قرار دارد، دارای ویلاهای استخردار و باغ‌ویلاهای متعدد است و می‌تواند یک آخر هفته فوق‌العاده برای گردشگران فراهم کند.

گردشگران با اجاره روزانه باغ در شهریار شامل استخردار می‌توانند، لذت آب‌تنی و شنا را در نزدیکی تهران تجربه کنند. 

اجاره باغ در شهریار

یکی از جاذبه‌های گردشگری شهریار باغ‌ها و کوچه باغ‌های آن است. بسیاری از افراد تمایل دارند در روزهای گرم تابستان، جشن‌ها و مهمانی‌های خود در فضای باز و باغ برگزار کنند. برخی نیز دوست دارند در روزهای گرم تابستان به باغی سبز پناه ببرند و در آرامش باغ چند روزی را سپری کنند.

در شهریار امکان اجاره باغ و ویلا باغ‌های متعدد وجود دارد. با اجاره باغ در شهریار می‌توانید مهمانی‌ها و تولد‌های خود را نیز در فضای باز برگزار کنید و از این لحظات زیبا لذت ببرید. 


شهریار یکی از شهرهای زیبای استان تهران است که باغ‌های میوه فراوانی دارد. بیشتر مردم این شهر باغدارند و تولید بخش زیادی از میوه استان تهران را بر عهده دارند. علاوه‌بر باغداری، دامداری و صنعت هم در این شهر رواج دارد. سفر به شهریارمثل سفر به سرزمین میوه‌های خوش رنگ‌و‌لعاب و شما الان با اجاره اقامتگاه در شهریار فقط چند کلیک فاصله دارید. اگر دوست دارید در ویلای شهریار ساکن شوید یا یک اقامتگاه لوکس و ارزان داشته باشید یا یک سوئیت کوچک و زیبا، کافی است از بین اقامتگاه‌های بالا یکی را رزرو کنید.اگر به شهریار سفر کردید دیدن تپه فردوس، مقبره بابامحمود و باغ‌های میوه را از دست ندهید.