goftino

فیلترها

تاریخ ورود و خروج

مرتب سازی

برای مشاهده قیمت تمام شده، تاریخ ورود و خروج خود را انتخاب کنید.

اجاره کلبه جنگلی و ویلا در شیرگاه

98 اقامتگاه یافت شد

درباره شیرگاه

 

اجاره کلبه جنگلی در شیرگاه

اگر می‌خواهید به یک شهر اصیل مازندرانی و طبیعتی بی‌نظیر سفر کنید، شیرگاه بهترین انتخاب محسوب می‌شود. شهری که همیشه آماده پذیرایی از مسافران است و از زمان پخش سریال پایتخت بیش از پیش بر سر زبان‌ها افتاده است.

آبشار شیرگاه، سد سنبل رود و پل شاپور از زیباترین دیدنی‌های شیرگاه هستند. اما جذاب‌ترین بخش سفر به این شهر، اجاره کلبه جنگلی در شیرگاه است. جایی که به دور از هیاهوی شهر، دمی به آسایش می‌رسید و طبیعت شمال را از نزدیک لمس خواهید کرد. کلبه‌های جنگلی شیرگاه در میان درختان انبوه ساخته شده‌اند و رویای زندگی در نقطه‌ای سرسبز و دورافتاده را برای شما به واقعیت بدل خواهند کرد!

 

کلبه جنگلی یا اقامتگاه معمولی؟

اینکه در کلبه اقامت کنید یا در سوئیت و ویلا، به سلیقه شما بستگی دارد‌. اما بدون شک اقامت در کلبه‌ای چوبی تجربه‌ای جدید و شگفت‌انگیز است‌. با اجاره این کلبه‌ها به آشتی طبیعت خواهید رفت و عطر چوب‌های در حال سوختن مشام‌تان را پر می‌کند. لذت بیدار شدن با آوای پرندگان و نفس تازه کردن در میان مه و ابر جنگلی از لذت‌هایی است که فقط در کلبه‌های جنگلی شیرگاه نصیبتان می‌شود!

با این حال اگر دسته جمعی سفر می‌کنید، نیاز به امکانات کامل و سرویس خواب‌های مجزا دارید، ویلاها و سوئیت‌های مبله شیرگاه انتخاب بهتری برای شما خواهند بود. این اقامتگاه‌ها مثل خانه خودتان امکانات کاملی دارند و اغلب دارای چندین اتاق‌‌ مجزا هستند.

 

روش اجاره کلبه جنگلی در شیرگاه چیست؟

برای اجاره کلبه جنگلی در شیرگاه به بالای همین صفحه بروید، تصاویر کلبه‌‌ها را ببینید و قیمت‌ها را مقایسه کنید. سپس با کلیک روی هر کدام از آن‌ها به پروفایل آن کلبه مراجعه کنید تا ریزبه‌ریزِ امکانات، قیمت، تجهیزات، نحوه پذیرایی، دیدگاه مسافران قبلی و امتیازات کلبه دست‌تان بیاید. به این ترتیب پیش از سفر به شیرگاه با خیال راحت کلبه‌ای رمانتیک و زیبا اجاره خواهید کرد. سفرتان خوش!

سوالات متداول
undefined