goftino

فیلترها

تاریخ ورود و خروج

مرتب سازی

برای مشاهده قیمت تمام شده، تاریخ ورود و خروج خود را انتخاب کنید.

اجاره ویلا و کلبه چوبی با قیمت ارزان در طالقان

25 اقامتگاه یافت شد

درباره طالقان

اجاره ویلا طالقان

قرار است یک گشت کوتاه در شهر طالقان بزنیم و بهترین روش اجاره ویلا در طالقان را معرفی کنیم. طالقان جایی در نزدیکی تهران و کرج است که پناهگاهی برای پایتخت‌نشینان برای فرار از آلودگی هوا محسوب می‌شود. جایی بکر و باصفا که رودخانه پرآبش، کوچه و پس‌کوچه‌های آن را سرسبز و روستایی جلوه می‌دهد. در این بهشت ثانی خبری از دود و ترافیک تهران نیست اما فقط ۱۲۰ کیلومتر با پایتخت فاصله دارد.

البته فقط زیبایی‌های طبیعی نیستند که طالقان را به تفرجگاه شهرنشینان تبدیل کرده‌اند، بلکه امکان اجاره خانه در طالقان، مسافران زیادی را برای تعطیلات آخر هفته به این جا می‌کشاند.

اجاره کلبه چوبی در طالقان

یکی از اقامتگاه‌های جذاب این منطقه کلبه‌های چوبی هستند. اجاره کلبه چوبی در طالقان یک تجربه ناب از طبیعت‌گردی در روستایی بکر را برای‌تان مهیا می‌کند. سفری خاطره‌انگیز بدون رانندگی‌های طولانی و خسته‌کننده! اجاره کلبه چوبی در طالقان هزینه‌ای زیادی ندارد. با قیمت مناسب می‌توانید کلبه چوبی در طبیعت طالقان اجاره و از اقامت در آن لذت ببرید.

اجاره خانه در طالقان

برای اجاره خانه در طالقان در سایت اتاقک می‌توانید ابتدا تصاویر اقامتگاه‌ها را ببینید و قیمت آن‌ها و امکاناتشان را بررسی کنید. پس از آن هرکدام که موردپسندتان بود و با بودجه‌تان جور درآمد، رزرو کنید. حال کافیست ساکتان را بردارید و راهی طالقان شوید!

در سفر به طالقان می‌توانید از جاهای دیدنی و جذاب آن مثل چشمه گنداب، خانه آیت‌الله طالقانی،امامزاده هارون، غار پنجعلی، دریاچه و سد طالقان، آبشار کرکبود، کتیبه گردنه عسلک،ارژنگ قلعه، آبشار سوهان، آبشار شله‌بن و غار پراو بازدید کنید.

اقامت در روستاهای طالقان

روستاهای خوش آب‌وهوای طالقان نیز برای گردش و اقامت بسیار دلپذیرند. از جمله این روستاها می‌توان به روستای دیزان،روستای میر و روستای اورازان اشاره کرد. با اجاره خانه یا ویلا در طالقان می‌توانید باغ‌های گردو، چشمه‌سارها و آبشارهای پرآب این روستاها را تماشا کنید، در کنار رودخانه‌ به پیاده‌روی بپردازید و ریه‌های‌تان را از آلودگی‌ها پاک کنید تا جانی دوباره بگیرید!

بنابراین هر زمان از شلوغی شهر به تنگ آمدید و دلتان برای یک مسافرت یکی دو روزه لک زد، طالقان را به یاد آورید. برای اجاره ویلا در طالقان هم اقامتگاه‌های اتاقک در اختیارتان قرار دارند.

سوالات متداول
undefined