اجاره کوتاه مدت (24 ساعتی)، 500 خانه و سوئیت و آپارتمان در تهران

540 اقامتگاه یافت شد

درباره تهران

تهران به عنوان پایتخت ایران، شهری شلوغ و مهاجرپذیر است. این شهر خاکستری در دل خود جاذبه‌های تاریخی و طبیعی زیادی دارد که دیدن آن‌ها خالی از لطف نیست. 

برای بازدید از کاخ ها میتوانید سوئیت و خانه های روزانه را اجاره کنید 

بازدید از کاخ‌های تهران جزو مهم‌ترین بخش سفری به پایتخت محسوب می‌شود. کاخ موزه گلستان، کاخ موزه نیاوران و کاخ موزه سعدآباد همگی از جاذبه‌های مهم تهران به حساب می‌آیند. یکی از جذاب‌ترین تجربه‌ها در تهران به ویژه فصل بهار و پاییز، پیاده روی در محوطه کاخ سعدآباد است.

برج میلاد را فراموش نکنید:

برج میلاد و برج آزادی امضای تهران به حساب می‌آیند! این برج‌ها شهرت جهانی دارند و هر مسافری حداقل یک بار کنار این برج ها ایستاده و از آن‌ها عکس گرفته است.

تهران موزه‌های بسیاری دارد که هرکدام می‌توانند جذابیت خاصی به سفر شما ببخشند. بازدید از موزه‌های آبگینه، موزه زمان، موزه مقدم، موزه سینما، باغ موزه نگارستان و باغ ملی را به هیچ‌وجه فراموش نکنید! بسیاری از آپارتمان‌های مبله تهران در نزدیکی این جاذبه‌ها قرار دارند که می‌توانید هزینه سفر خود را نیز کاهش دهید.

در زمستان اجاره سوئیت ها راه گشا خواهند بود

اگر در زمستان گذرتان به تهران خورد و هوس یک اتفاق هیجان‌انگیز را کردید، پیست اسکی شمشک یا دیزین در انتظار شماست! حتی اگر اهل اسکی هم نباشید، از قدم‌زدن در برف‌ها و برف‌بازی به وجد خواهید آمد. شما می‌توانید با اجاره سوئیت در این شهر  دغدغه رفت وآمد هم نداشته باشید. سوئیت‌ها در این منطقه قیمت مناسبی دارند و به صورت روزانه نیز اجاره داده می‌شوند. 

از طرف دیگر مرکز تهران بهترین دسترسی را به خطوط حمل و نقل عمومی دارد. اگر در این مناطق اقامت داشته باشید، کمترین نیاز به استفاده از ماشین شخصی را پیدا خواهید کرد. با اجاره روزانه خانه در مرکز تهران این امکان برای شما وجود دارد که دسترسی مناسبی به مراکز دیدنی و تجاری تهران داشته باشید.


مزایای اجاره سوئیت و هتل آپارتمان مبله در تهران

اجاره روزانه خانه و هتل آپارتمان مبله مزایای بسیاری دارد، از جمله می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

·         صرفه‌جویی در زمان و هزینه

·         سرعت، راحتی و آسایش

·         امکان بررسی انواع خانه‌ها همراه با تصاویر

·         امکان مقایسه قیمت‌ها

·         پرداخت آنلاین هزینه اجاره

·         دسترسی به تعداد زیادی از خانه‌ها، سوئیت‌ها و آپارتمان‌ها در مناطق مختلف تهران

·         امکان آشپزی و برگزاری مهمانی

 

چه طوری خانه 24 ساعتی در تهران تهیه کنیم؟

 اجاره روزانه خانه از طریق همین صفحه است کافیه روی کارت هایی که در عنوان آن ها خانه خورده کلیک کنید بیشتر آن ها عنوان خانه مبله یا آپارتمان مبله دارند.

 

نکاتی برای اجاره خانه مبله در تهران

     اگر با خودروی شخصی قصد سفر به تهران دارید، بهتر است از وضعیت پارکینگ پیش از اجاره سوئیت مطلع شوید، برای این منظور از مالک اطلاعات کافی در این مورد را سوال بپرسید بعد از پرداخت و رزور خانه یا سوئیت میتوانید مستقیما با میزبان ها از طریق چت آنلاین ارتباط بگیرید.

   در مورد شرایط خاص از مالک سوال کنید، به عنوان مثال اگر تعداد نفرات شما بیشتر از تعداد معین شده است، در این مورد با مالک صحبت کنید.

·         اگر حیوان خانگی به همراه دارید، بهتر است قبل از رزرو خانه یا سوئیت شرایط را از مالک سوال کنید.

شماره تلفن پشتیبانی 24 ساعته پشتیبانی اتاقک  هم که همیشه پاسخگوی شما است:  ۰۲۱۲۸۱۱۱۰۴۵ 

امیدواریم اقامت خوبی در تهران داشته باشید. 

سوالات متداول
undefined