مرضیه صالحی مجد
عضویت از جمعه، 7 شهریور 1399

ساکن مازندران- بابلسر

زمان پاسخگویی: 35 دقیقه

میزان پاسخگویی: 81 درصد

درباره من
متاهل,پایبند به خانواده,
پس از ثبت درخواست می‌توانید با میزبان گفتگوی آنلاین داشته باشید

نظرات کاربران برای این میزبان (4 نظر)

profile-image
پوریا نوری
مرداد 1402
استخردار آبگرم مارال
gold-star 4٫7
قیمتش میتونست کمتر باشه اما کاملا انطباق داشت عکسا با واحد
ثبت پاسخ
profile-image
سید احد طباطباییان
تیر 1402
استخردار سرپوشیده آبگرم با بیلیارد
gold-star 4٫8
ممنون از میزبان محترم. همه چیز خوب بود. فقط زمانی که از استخر استفاده می‌شد فاضلاب از داخل پارکینگ میزد بیرون و بوی بسیار نا مطبوعی داشت. بقیه موارد خوب بود.
ثبت پاسخ
profile-image مرضیه صالحی مجد
green-badgeمیزبان
با درود،خرسندیم از میزبانی شما مهمان گرامی،بله به علت مستر بودن هر ۳ خواب و داشتن ۴ سرویس بهداشتی و حمام در صورتی که تعداد مهمان ها زیاد باشه،در اثر مصرف بیش از اندازه آب و به علت بالا بودن سطح آب مشکلاتی به وجود میاد،به همین علت به تعداد بالا اجاره داده نمیشود
profile-image
حسین ملکی
اردیبهشت 1402
استخردار آبگرم مارال
gold-star 3٫2
اب استخر خیلی تمیز نبود،نسبت به قیمت نمی ارزید
ثبت پاسخ
profile-image مرضیه صالحی مجد
green-badgeمیزبان
جناب ملکی در حین اقامتتون در روز آخر و بعد از پایان اقامتتون چندین بار تماس گرفتم تا ازتون بخوام در نظر سنجی سایت نظرتون رو راجع به اقامتگاهمون بیان کنید،و شما پاسخ ندادید حتی پیام هم گذاشتم ،صد البته اگر اطمینان خاطر از واحد خودم نداشته باشم از مهمان درخواست نظر سنجی نمیکنم شما، ۳ شب مهمان من بودید و اگر موقع تحویل ویلا نظافت خوبی نداشت باید اطلاع می‌دادید به من،و بعد از اون هم ۳ روز اقامت و فرصت داشتید اطلاع می‌دادید تا اگر نقصی بود رفع میکردم،اما اظهار نظر مغرضانه تون رو نمیدونم علتش چیه در جریان نیستم حقیقتا از چی دلخورید ،با اینحال اقامتگاه ما نوساز،استخر و جکوزی هم همینطور،با توجه به امکانات واحد که تمامی اسباب و اثاثیه نو بوده از تخت تشک،ملحفه مبل و پرده و فرش و ظروف غیره ،و با توجه اینکه شما بابت ۳ شب اقامتتون فقط ۴ میلیون پرداخت کردید از قضا برای هر شب یک میلیون و ۳۰۰ ،با توجه به مکان و دسترسی ویلای ما شما فقط هزینه ویلای پرداخت کردید بدون استخر،من ت واحد ۳ تا پتو گذاشتم که هر پتوی من یک میلیون و ۳۰۰ پولش ،حتی اگر به قول شما آب استخر خیلی هم تمیز نبود باز هم به کدوم مبلغ نمی ارزید؟!!!۴ تومن برای ۳ شب؟؟!!!

مشاهده نظرهای بیشتر