حسین مرادی
عضویت از دوشنبه، 20 تیر 1401

ساکن مازندران- ایزدشهر

درباره من
فردی آرام قدبلند متاهل دارای دو فرزند پسرودختر تقریبا خوش اخلاق و خنده روبازبفکرهمه هستم الاخودم
پس از ثبت درخواست می‌توانید با میزبان گفتگوی آنلاین داشته باشید

اقامتگاه‌های این میزبان

نظرات کاربران برای این میزبان (2 نظر)

profile-image
اسماعیل قائم جو
شهریور 1401
گلایل
gold-star 1
ما فریب قیمت و ظاهر عکس ها رو خوردیم و دقیقه نود ناچاراً اینجا رو برای دو شب گرفتیم که با همکاری مدیریت اتاقک شب دوم رو کنسل کردیم. بهداشت و نظافت در حد صفر، پتو ها و ملحقه ها کثیف و کهنه ؛ امکانات ابتدایی ضعیف، خرابی شیر دستشویی، نور کم سرویس و اتاق ها، وجود حشرات موذی، وجود کندوهای زنبورعسل در حیاط، مجزا نبودن حیاط ویلا با ویلای کناری و… متاسفانه بالای چشم دخترم رو یک حشره در خواب نیش زده بود که تا دو روز پلکش ورم و قرمزی و افتادگی داشت.
ثبت پاسخ
profile-image
اشکان ایزدی
شهریور 1401
گلایل
gold-star 1
متاسفانه این خونه اصلا شرایط اجاره دادن رو نداشت. برای یک شب، یک میلیون و سیصد پراخت کردم در حالی که یک سوم این مقدار هم نمیارزید. مشکلات این خونه در حد یکی دوتا نبود. یک لیست بود: ۱-توالت فرنگی بسیار کثیف بود و سیفونش کار نمیکرد. ۲- لامپ یک اتاق خراب بود و کلیدِ لامپ اتاق دیگر پشت تخت پنهان شده بود که به ما گفته نشد و ما بعد تماس با صاحبخونه و تکون دادن تخت تونستیم بهش دسترسی پیدا کنیم. ۳-رختخوابهای اضافه بسیار کثیف، کهنه، ناکافی و بسختی قابل استفاده بود. ۴-کنترل تلویزیون کار نمیکرد. ۵-پنجره و سقف خونه پر از منفذهای باز بود که امکان ورود موجودات موذی از آن کاملا وجود داشت. ۶-درِ توالت ایرانی درست بسته نمیشد. ۷-آبِ خونه غروب قطع شد. بماند که آب کثیف بود و بو میداد. ۸- مایع دستشویی کافی نبود و تمام شد. ۹-آشپزخونه و یخچال بسیار کثیف بودند و ظرفهای غذای نیم خورده و پسمانده توی کابینتها و یخچال بچشم میخورد. ۱۰- تختخوابها بسیار ناراحت و کثیف بودند. ۱۱-شیر شیلنگ دستشویی شکسته بود. ۱۲-دکمه های کولر کار نمیکرد. بعد از اینکه با صاحبخونه تماس گرفتیم یکی دوبار اومد و رفت تا چندتا پتو، یدونه لامپ و یه قالب صابون برامون بیاره و جالب اینه که هر بار علی رغم اصرار ما حاضر نمیشد اونا رو دم در بده دست ما و بزور میخواست بیاد داخل خونه، که بالاخره هم اومد و با کلی منت و حرف اضافه و چرند، اون چند تا چیز رو به ما تحویل داد.
ثبت پاسخ
profile-image حسین مرادی
green-badgeمیزبان
والا برای ۵نفراجاره بودنه برای ۶نفرو۳بچه گفتن نورکمه لامپ بزرگ خریدم برای نسب خواستم به خودشون آسیب بزنن اگه کسی نذاره درمنزل خودش مهمان آسیب ببینه صاحب خونه مقصره بقیه به وجدان خودشان