ویلا دوبلکس بامبو، در چالوس

5 (14 نظر)

درباره اقامتگاه

شناسه:
اطلاعات بنا
دربست، 200 متر، 2 اتاق، طبقه همکف
ظرفیت
4 نفر + 4 نفر اضافی
سرویس خواب
1 تخت خواب دو نفره + 2 تخت خواب یک نفره + 4 پتو + 4 تشک یک نفره
حمام و سرویس بهداشتی
1 سرویس بهداشتی ایرانی، 1 سرویس بهداشتی فرنگی، 1 دوش در سرویس
بافت و چشم انداز
بافت روستایی، دریا، جنگل، روستا، جنگلی

امکانات اقامتگاه

پارکینگ
شوفاژ
پنکه
گیرنده دیجیتال ایران
مبلمان
قوری و کتری
اجاق گاز
لوازم آشپزی

امتیاز 5 از (14 نظر)

‫‫اجاره روزانه و ماهانه دوبلکس بامبو، 200 متر برای 4 نفر به همراه 4 نفر اضافی در شهر چالوس با تضمین بهترین کیفیت و قیمت در اتاقک

ویلای دربست بامبو با مساحت تقریبی  ۲۰۰ مترمربع در منطقه توریستی چالوس، در نزدیکی رودخانه سردآبرود، چسبیده به جنگل، در بافت بومی روستای زوات غرب، بالای کانال واقع شده است و اشراف خوبی نسبت به منطقه دارد. کوچه ی ویلا سربالائی بوده اما مشکلی برای تردد وجود ندارد. پس از طی مسافت پنج کیلومتر به شهرک توریستی نمک آبرود منتهی میشود. نزدیکترین راه دسترسی از این ویلا به دریا، از طریق امامرود و حدود ۵ کیلومتر، فاصله مکانی تا شهر چالوس نیز حدود ۵ کیلومتر، فاصله زمانی تا متل قو و مراکز خرید جاده ی کناره حدود نیم ساعت و فاصله تا سوپرمارکت و نانوایی با اتومبیل ۵ دقیقه می باشد. درنظر داشته باشید داخل ویلا، دوبلکس و دارای پله می باشد، هال و پذیرایی و آشپزخانه با ظروف کامل و امکان پخت و پز در طبقه پایین، دو اتاق خواب، سرویس بهداشتی ایرانی و حمام در یک فضا در طبقه بالا قرار گرفته اند و یک توالت ایرانی و فرنگی بهمراه دوش و همچنین یک باربکیو ذغالی در حیاط وجود دارد. گرمایش ویلا از طریق شوفاژ و یک عدد شومینه گازی تامین می شود و جهت سرمایش نیز یک عدد اسپلیت در هال طبقه پائین و یک عدد در هال طبقه بالا قرار گرفته بانضمام یک پنکه پایه دار که در صورت نیاز میتوان استفاده کرد. قابل ذکر است ویلا در منطقه ای قرار گرفته که شبهای تابستان هوای خنک و مطبوعی دارد. پارکینگ مسقف اقامتگاه با سقف بلند گنجایش حداکثر دو اتومبیل را دارد و البته داخل حیاط هم امکان پارک هست.

تقویم

(به روز رسانی: 4 روز پیش)
پس از ثبت درخواست با میزبان خود مستقیما گفتگوی آنلاین داشته باشید

قوانین

بازه زمانی ورود از 15:00 تا نامحدود
زمان خروج ساعت
مدارک احراز هویت
قوانین لغو
حیوان خانگی
برگزاری جشن
تردد با کفش
سیگار کشیدن
استفاده از حیاط و باغ
قوانین میزبان: از مهمانان گرامی انتظار داریم ویلا را با همان نظم و ترتیب اولیه تحویل دهند، در غیراینصورت مبلغ یکصدهزارتومان هزینه نظافت شارژ خواهد شد. همچنین خواهشمندیم جهت رعایت حال همسایه ها از سرو صدای بلند و بخصوص موزیک با صدای بلند خودداری شود. ارائه مدارک محرمیت (برای زوج ها) الزامی است.

موقعیت مکانی

اطلاعات میزبان

میزبان اتاقک از
میانگین زمان پاسخگویی: بیش از ۶۰ دقیقه