مهمانسرا آبان (اتاق 110)، در قشم

4٫9 (4 نظر)

درباره اقامتگاه

شناسه:
اطلاعات بنا
غیر دربست، 16 متر، طبقه اول
ظرفیت
2 نفر + 1 نفر اضافی
سرویس خواب
1 تخت خواب دو نفره + 2 پتو
حمام و سرویس بهداشتی
1 سرویس بهداشتی ایرانی، 1 دوش در سرویس
بافت و چشم انداز
نزدیک به دریا، بافت شهری

امکانات اقامتگاه

wifi
نگهبان
دوربین مداربسته
امکانات شستشوی ظرف
تلویزیون
کولر گازی

امتیاز 4٫9 از (4 نظر)

‫‫اجاره روزانه و ماهانه آبان (اتاق 110)، 16 متر برای 2 نفر به همراه 1 نفر اضافی در شهر قشم با تضمین بهترین کیفیت و قیمت در اتاقک

مهمانسرا ممتاز آبان در جزیره زیبای قشم قرار دارد. این واحد اقامتی دارای واحدهای 16، 23 و 35 متری است که دو، سه و پنج تخته است. رزرو مهمانسرا در جزیره قشم انتخاب بسیار خوبی برای سفرهای خانوادگی و دوستانه است. امکانات داخل هر واحد شامل وسایل سرمایشی و گرمایشی، تلویزیون، یخچال، کولرگازی و سرویس بهداشتی ایرانی است که تمام دغدغه های مربوط به اقامت مهمانان را برطرف می کند. این اقامتگاه در یک محله خوب از لحاظ دسترسی قرار دارد و فاصله 6 دقیقه ای با ماشین تا مرکز خرید پردیس و ستاره از بهترین ویژگی این اقامتگاه است و به دلیل تنوع اجناس، کیفیت مطلوب و قیمت مناسب، بسیار مورد توجه خرید دوستان است. همچنین با فاصله 20 دقیقه ای با ماشین به پاساژ قدیمی درگهان می رسید. این مجموعه اقامتی تا فرودگاه بین المللی 50 دقیقه فاصله دارد و باید برای رفت و آمد از ماشین استفاده کنید. برای رسیدن از این اقامتگاه تا اسکله شهید ذاکری حدود 100 متر فاصله است. همچنین این اقامتگاه حدود 30 دقیقه تا دره ستارگان فاصله دارد که از جاهای دیدنی قشم محسوب می شود و افسانه های بسیاری در خود دارد. دسترسی راحت به مراکز خرید و تفریحی و جاهای دیدنی قشم و ساحل از مزیت های اقامت در این اقامتگاه است. با اقامت در اقامتگاه های مناسب قیمت قشم می توانیم سفر اقتصادی به جزیره قشم داشته باشیم و هزینه بیشتری صرف جاهای دیدنی، خرید و تفریحات در جزیره کنیم.

  تقویم

(به روز رسانی: دیروز)
پس از ثبت درخواست با میزبان خود مستقیما گفتگوی آنلاین داشته باشید

قوانین

بازه زمانی ورود ساعت 14:00
زمان خروج ساعت
مدارک احراز هویت
قوانین لغو
حیوان خانگی
برگزاری جشن
تردد با کفش
سیگار کشیدن
استفاده از حیاط و باغ
قوانین میزبان: ارائه مدارک محرمیت (برای زوج ها) الزامی است. سیگار کشیدن اکیداً ممنوع. اجاق گاز نداریم. سماور برای آبجوش و چای داریم.

موقعیت مکانی

اطلاعات میزبان

میزبان اتاقک از
میانگین زمان پاسخگویی: