اقامتگاه بوم‌گردی توکا (1)، در رشت

4٫5 (22 نظر)
10 نفر توصیه کرده‌اند

درباره اقامتگاه

شناسه: 2385595
اطلاعات بنا
غیر دربست، 50 متر، 2 اتاق، طبقه اول
ظرفیت
2 نفر + 6 نفر اضافی
سرویس خواب
1 تخت خواب یک نفره + 6 پتو + 6 تشک یک نفره
حمام و سرویس بهداشتی
1 سرویس بهداشتی عمومی، 1 حمام عمومی
بافت و چشم انداز
بافت روستایی، روستا

امکانات اقامتگاه

descrption پارکینگ
descrption بخاری گازی
descrption پنکه
descrption نگهبان
descrption دوربین مداربسته
descrption مبلمان
descrption قوری و کتری
descrption اجاق گاز

امتیاز 4٫5 از (22 نظر)

‫‫اجاره روزانه و ماهانه توکا (1)، 50 متر برای 2 نفر به همراه 6 نفر اضافی در شهر رشت با تضمین بهترین کیفیت و قیمت در اتاقک

اقامتگاه توکا با نمای سنتی در مکانی روستایی در اطراف شالیزارهای برنج و جنگل های جلگه ای گیلان در سکوت آرام و دل‌انگیز قرار دارد. ۱۰۰ متر از مسیر دسترسی به اقامتگاه خاکی است. این اقامتگاه دارای امکانات رفاهی مناسب اقامت میهمانان می‌باشد. اتاق طبقه پایین دارای یک تخت چوبی یک نفره میباشد. رختخواب سنتی است، بصورت کف خواب و سرویس بهداشتی ایرانی، فرنگی و حمام به صورت مشترک بین میهمانان قابل استفاده می‌باشد. اقامتگاه آشپزخانه مرکزی ندارد و یخچال برای استفاده میهمانان دارد که به صورت اشتراکی قابل استفاده است. اقامتگاه دارای آشپزخانه است و میهمانان در صورت درخواست می‌توانند غذا و ظروف از رستوران دریافت نمایند. فاصله ی اقامتگاه تا سوپرمارکت ۱۰۰ متر است و برای دسترسی به بیمارستان، مراکزدرمانی و داروخانه باید به شهر خشکبیجار که در فاصله ی ۵ دقیقه ای از اقامتگاه قرار دارد بروید. پل تاریخی از زمان صفویان، دریاچه و رودخانه جهت ماهیگیری از جاذبه های گردشگری این منطقه است که در فاصله ۱۰ دقیقه ای از اقامتگاه وجود دارد. همچنین تا حمام تاریخی ملک، مرداب جکتاج و بازار روز هفتگی در خشکبیجار کمتر از ۵ دقیقه فاصله دارد. فاصله ی اقامتگاه تا ساحل دریاکنار ۱۰ دقیقه، تا رشت و لاهیجان ۳۰ دقیقه ،تا منطقه آزاد کاسپین ۳۰ دقیقه و تا انزلی ۴۵ دقیقه می‌باشد.

  تقویم

(به روز رسانی: لحظاتی پیش)
پس از ثبت درخواست با میزبان خود مستقیما گفتگوی آنلاین داشته باشید

قوانین

بازه زمانی ورود ساعت 14:00
زمان خروج ساعت 12:00
مدارک احراز هویت مدرک شناسایی معتبر
قوانین لغو سختگیرانه
descrption حیوان خانگی
descrption برگزاری جشن
descrption تردد با کفش
descrption سیگار کشیدن
descrption استفاده از حیاط و باغ
قوانین میزبان: سگ نگهبان از ساعت ۱۲ شب به بعد باز هست و در محوطه حضور دارد. همراه داشتن مدارک شناسایی معتبر مانند کارت ملی هوشمند یا شناسنامه جدید الزامی است. برای برگزاری جشن حتما با میزبان هماهنگ کنید. نهایت ساعت تحویل اتاق ساعت ۱۲ شب میباشد، بعد از این ساعت امکان تحویل اتاق میسر نیست. برای امنیت مهمانان در ورودی اقامتگاه ساعت ۱۲ شب بسته میباشد و امکان ورود و خروج به/از اقامتگاه مقدور نیست. تحویل اتاق از مهمانان از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ ظهر میباشد. بدلیل خانگی بودن غذای اقامتگاه و کمبود فضای پخت و پز برای سفارش غذا حتما ۴ الی ۵ ساعت از قبل هماهنگ شود. امکان طبخ بیش از دو نوع غذا مقدور نیست.

موقعیت مکانی

اطلاعات میزبان

محمد اسلامی سرای
میزبان اتاقک از 30 دی 98