کلبه چوبی آرامش با استخر ابگرم (سانسی)، در فیروزکوه

4٫7 (55 نظر)
31 نفر توصیه کرده‌اند

درباره اقامتگاه

شناسه: 2386621
اطلاعات بنا
غیر دربست، 12 متر، طبقه همکف
ظرفیت
2 نفر + 1 نفر اضافی
سرویس خواب
1 تخت خواب دو نفره
حمام و سرویس بهداشتی
1 سرویس بهداشتی فرنگی، 1 دوش در سرویس
بافت و چشم انداز
بافت روستایی، رود خانه، ییلاقی-کوهستانی

امکانات اقامتگاه

پارکینگ
بخاری گازی
پنکه
گیرنده دیجیتال ایران
نگهبان
دوربین مداربسته
استخر در ساختمان
جکوزی

امتیاز 4٫7 از (55 نظر)

‫‫اجاره روزانه و ماهانه چوبی آرامش با استخر ابگرم (سانسی)، 12 متر برای 2 نفر به همراه 1 نفر اضافی در شهر فیروزکوه با تضمین بهترین کیفیت و قیمت در اتاقک

کلبه چوبی در یک محوطه بزرگ در فاصله 25 کیلومتری مرکز فیروزکوه در منطقه ای دنج و آرام قرار گرفته، بدون اتاق خواب و آشپزخانه و دارای یک تخت دو نفره است. کلبه فاقد گازکشی شهری و گاز آن توسط منبع گاز تامین می‌شود و وسیله گرمایشی آن هیتر برقی می‌باشد. منطقه‌ای که اقامتگاه در آن قرار دارد، دارای آب و هوای کوهستانی است. سوپرمارکت و نانوایی با حدود 5 دقیقه رانندگی در دسترس هستند. این کلبه در یک محوطه بزرگ حدود 40000 متری قرار دارد که از میان آن رودخانه ای نیز می‌گذرد که فضای جالب و دلپذیر را ایجاد کرده است. لازم به ذکر است که این محیط وسیع دارای نگهبانی است و اتاق نگهبانی نیز در این محوطه قرار دارد، همچنین مجهز به دوربین مداربسته می‌باشد. در این محوطه تفریحاتی نظیر: ماشین باگی و قایق‌سواری وجود دارد که با پرداخت هزینه و در صورت اماده بودن قابل استفاده می‌باشد. این کلبه دارای یک ساعت (16:30 تا 17:30 عصر) استفاده رایگان از استخر و جکوزی به صورت هدیه می باشد که درصورت اماده بودن استخر در اختیار میهمانان گرامی قرار می گیرد.

  تقویم

(به روز رسانی: 2 ساعت پیش)
پس از ثبت درخواست با میزبان خود مستقیما گفتگوی آنلاین داشته باشید

قوانین

بازه زمانی ورود ساعت 14:00
زمان خروج ساعت 12:00
مدارک احراز هویت مدرک شناسایی معتبر
قوانین لغو متعادل
حیوان خانگی
برگزاری جشن
تردد با کفش
سیگار کشیدن
استفاده از حیاط و باغ
قوانین میزبان: ارائه مدارک شناسایی معتبر مانند:کارت ملی هوشمند یا شناسنامه جدید الزامی است. امکان اجاره به جمع های مجردی آقا وجود ندارد. پذیرش فقط تا قبل از ساعت ۱۲ شب تردد با کفش داخل کلبه ممنوع است.

موقعیت مکانی

اطلاعات میزبان

مریم عبدی
میزبان اتاقک از 3 فروردین 00