خانه تاریخی طوبی، در پاوه

4٫7 (10 نظر)
7 نفر توصیه کرده‌اند

درباره اقامتگاه

شناسه: 2391963
اطلاعات بنا
دربست، 100 متر، 1 اتاق، طبقه همکف
ظرفیت
3 نفر + 5 نفر اضافی
سرویس خواب
3 پتو + 3 تشک یک نفره
حمام و سرویس بهداشتی
1 سرویس بهداشتی ایرانی، 1 حمام عادی
بافت و چشم انداز
بافت روستایی، روستا، جنگلی، ییلاقی-کوهستانی

امکانات اقامتگاه

descrption بخاری گازی
descrption کولر آبی
descrption گیرنده دیجیتال ایران
descrption قوری و کتری
descrption اجاق گاز
descrption لوازم آشپزی
descrption امکانات شستشوی ظرف
descrption یخچال

امتیاز 4٫7 از (10 نظر)

‫‫اجاره روزانه و ماهانه تاریخی طوبی، 100 متر برای 3 نفر به همراه 5 نفر اضافی در شهر پاوه با تضمین بهترین کیفیت و قیمت در اتاقک

خانه تاریخی طوبی این خانه تاریخی با قدمتی مربوط به اواخر دوره قاجار در سال 1290 ساخته شده است . که در سال ۱۴۰۰ به طور کامل توسط یک تیم متخصص مرمت و بازسازی شده و بخش های حمام و توالت آن کامل از نو ساخته شده ، دارای یک خواب 12 متری یک پذیرایی 12 متری یک راهروی 6 متری و یک آشپزخانه 9 متری و حیاط 20 متری می باشد. فاصله اقامتگاه تا شهر پاوه 3 کیلومتر(5 دقیقه با خودرو) به دلیل پلکانی بودن این منطقه برای رسیدن به این خانه روستایی باید حدود 70 متر را به صورت پیاده (حدودا 15 پله در ابتدای مسیر وجود دارد )در مسیری سنگفرش شده طی نمایید. محل پارک خودر در همین ابتدای کوچه قرار دارد. به دلیل قرار گرفتن در ارتفاع و بالادست روستا چشم انداز و ویوی زیبایی به کل روستا و کوهستان های مرتفع اتشگاه و شاهو و جنگل و رودخانه را دارد. امکانات خواب برای 3 نفر مهیاست و برای نفرات بیشتر باید وسایل خواب شخصی به همراه داشته باشید. بافت خانه به سبک خانه های کاملا سنتی و تاریخی مناطق کوهستانی می باشد سقف خانه از چوب چنار و دیوار های خانه از جنس سنگ هستند درب ها و پنجره ها و کمد های چوبی داخل خانه کاملا با دست ساخته شده اند. با طی مسافت 2۰۰ متری به سوپرمارکت و نانوایی و خانه بهداشت دسترسی پیدا نمایید. بیمارستان و اورژانس شهر پاوه نیز در فاصله 4 کیلومتری می باشد. روستای تاریخی خانقاه با قدمتی مربوط به دوره یزدگرد سوم در مقابل کوه باستانی آتشگاه(اتشکده باستانی غرب ایران با قدمتی بیش از 1700 سال) با ارتفاع 2400 متر واقع شده که توسط درختان و باغ های گردو و انار و توت محصور شده است، و دارای مسیر های متعدد گردشگری و آزاد در بین این باغ ها می باشد.

  تقویم

(به روز رسانی: 12 روز پیش)
پس از ثبت درخواست با میزبان خود مستقیما گفتگوی آنلاین داشته باشید

قوانین

بازه زمانی ورود ساعت 14:00
زمان خروج ساعت 12:00
مدارک احراز هویت مدرک شناسایی معتبر
قوانین لغو سهلگیرانه
descrption حیوان خانگی
descrption برگزاری جشن
descrption تردد با کفش
descrption سیگار کشیدن
descrption استفاده از حیاط و باغ
قوانین میزبان: ارائه یک کارت ملی الزامی است. استعمال دخانیات صرفا داخل حیاط مجاز است. حیوان خانگی حتما داخل باکس نگهداری شود.

موقعیت مکانی

اطلاعات میزبان

محمد حسین زاده
میزبان اتاقک از 12 دی 00