خانه مبله بهشت (واحد۲)، در اصفهان

4٫4 (28 نظر)
17 نفر توصیه کرده‌اند

درباره اقامتگاه

شناسه: 53337
اطلاعات بنا
غیر دربست، 100 متر، 1 اتاق، آسانسور، طبقه اول
ظرفیت
3 نفر + 5 نفر اضافی
سرویس خواب
1 تخت خواب دو نفره + 6 پتو + 6 تشک یک نفره
حمام و سرویس بهداشتی
1 سرویس بهداشتی ایرانی، 1 سرویس بهداشتی فرنگی، 1 حمام عادی
بافت و چشم انداز
بافت شهری

امکانات اقامتگاه

پارکینگ
بخاری گازی
کولر آبی
پنکه
گیرنده دیجیتال ایران
مبلمان
قوری و کتری
اجاق گاز

امتیاز 4٫4 از (28 نظر)

‫‫اجاره روزانه و ماهانه مبله بهشت (واحد۲)، 100 متر برای 3 نفر به همراه 5 نفر اضافی در شهر اصفهان با تضمین بهترین کیفیت و قیمت در اتاقک

درصورتیکه برای شما قیمت مناسب و امکانات کامل و در شهر بودن و پارکینگ و تمیز بودن و خانه بودن (نه سوییت) مهم است این منزل پیشنهاد می گردد. فاصله تا میدان نقش جهان 20 تا سی و سه پل 20 و تا پل خواجو 15 دقیقه با ماشین نزدیک به نمایشگاه بین المللی و مرکز ناباروری اصفهان. منزل دو طبقه است و شما طبقه بالا با ۹ پله به سمت بالا ساکن هستید . منزل مواقعی توسط خود میزبان استفاده می گردد و در مواقعی به میهمانان ارائه می گردد. قبل از رزرو هر سئوالی داشتید در قسمت گفتگو در خدمت هستیم. لوکیشن منزل دارای محله بومی و قدیمی و نو است(لاکچری نیست) و دارای امنیت و آرامش کامل است. همراه داشتن مدارک محرمیت الزامی است در صورت پرداخت و نداشتن مدرک 20 درصد پرداختی کسر و رزرو کنسل می گردد. برگزاری میهمانی، شب نشینی غیر متعارف ممنوع است و صرفا جهت اسکان است و استفاده خلاف شرع و عرف ممنوع می باشد. استعمال قلیان داخل منزل به علت آسیب رساندن ممنوع است به افراد مجرد همگی زیر 25 سال غیر موجه اجاره داده نمی شود.

  تقویم

(به روز رسانی: لحظاتی پیش)
پس از ثبت درخواست با میزبان خود مستقیما گفتگوی آنلاین داشته باشید

قوانین

بازه زمانی ورود ساعت 14:00
زمان خروج ساعت 12:00
مدارک احراز هویت مدارک محرمیت
قوانین لغو سختگیرانه
حیوان خانگی
برگزاری جشن
تردد با کفش
سیگار کشیدن
استفاده از حیاط و باغ
قوانین میزبان: همراه داشتن مدارک محرمیت الزامی است در صورت پرداخت و نداشتن مدرک 20 درصد پرداختی کسر و رزرو کنسل می گردد. برگزاری میهمانی، شب نشینی غیر متعارف ممنوع است. استعمال قلیان داخل منزل به علت آسیب رساندن ممنوع است. به افراد مجرد همگی زیر 25 سال غیر موجه اجاره داده نمی شود. پذیرش مهمان تا ساعت 22 می باشد .

موقعیت مکانی

اطلاعات میزبان

حمیدرضا طوقیان
میزبان اتاقک از 28 دی 96