به منظور حفظ سلامتی شما عزیزان و به جهت ریشه‌کنی هرچه سریعتر ویروس کرونا، رزرو اقامتگاه به طور موقت غیرفعال است. شما می‌توانید اقامتگاه‌های مختلف را مشاهده و به لیست علاقه‌مندی‌های خود اضافه نمایید. همچنین می‌توانید با ثبت اقامتگاه به جمع میزبانان اتاقک بپیوندید.

اجاره روزانه خانه و سوئیت و آپارتمان مبله در بندرعباس

نمایش 8 از 18 نتیجه

مشاهده نتایج بیشتر

بندر عباس

بندرعباس یکی از شهرهای بزرگ و تاریخی استان هرمزگان است که با آفتاب سوزان و مردم خونگرمش شناخته می‌شود. با اجاره آپارتمان مبله در بندرعباس به دیدن جاذبه‌های گردشگری این شهر مثل معبد هندوها، چشمه آب گرم گنو، حمام گله‌داری و برکه‌های باران بروید و از سفرتان به جنوب ایران لذت ببرید. بندرعباس بزرگ‌ترین بندر تجاری ایران است که از نظر بین‌المللی هم اهمیت زیادی دارد. امیدواریم در سفر به بندرعباس لحظه‌هایی شاد و فراموش‌نشدنی داشته باشید. برای مشاهده و رزرو اینترنتی اقامتگاه در سفر به بندرعباس، در استان هرمزگان، روی عکس یا نام یکی از اقامتگاه‌های این صفحه کلیک کنید.
نکات مهم اجاره سوئیت ارزان در بندرعباس

یک سفر کوچک و جمع‌و‌جور با اقامت در یک سوئیت برای افرادی که به سفرهای راحت علاقه دارند مناسب است. با رزرو روزانه سوئیت در بندرعباس می‌توانید سفری راحت و بی‌دردسر را تجربه کنید و جاذبه‌های دیدنی این شهر لذت ببرید. بندرعباس به عنوان وسیع ترین بندر ایران، سوئیت های زیادی دارد، پس برای اقامت در بندرعباس نگران نباشید، اگر تصمیم دارید که در فصل گرم به این شهر جنوبی سفر کنید، سعی کنید در انتخاب سوئیت خود دقت بیشتری داشته باشید، توجه کنید که اقامتگاه حتما مجهز به سیستم سرمایشی بوده و به مکان های مورد نظر شما هم نزدیک باشد تا در گرمای و هوای شرجی دچار مشکل نشوید.