otaghak.com

اجاره اقامتگاه بوم گردی، خانه و منزل مبله در بوشهر

49 اقامتگاه از 556,000 تومان

اتاقکدرباره بوشهر

اجاره سوییت بوشهر 

بوشهر یکی از زیباترین و خاص‌ترین بنادر ایران است که تماشای مناظر و طبیعت بی‌نظیر آن، شما را حیرت‌زده می‌کند. به‌همین‌دلیل اجاره سوییت در بوشهر و برنامه‌ریزی برای سفر به این بندر، در میان گردشگران طرفداران بسیار زیادی دارد.

بندر بوشهر در حاشیه شمالی خلیج فارس قرار گرفته و یک شبه‌جزیره به‌شمار می‌رود که از سه طرف به آب‌های آزاد و از یک طرف به خشکی متصل شده است!

فاصله بوشهر از پایتخت در حدود ۱۰۳۰ کیلومتر است و اگر قصد دارید با خودرو خودتان به آنجا سفر کنید، باید در حدود ۱۳ ساعت رانندگی کنید.

این بندر قدیمی، مجموعه‌ی زیبایی از انواع جاذبه‌های گردشگری طبیعی و تاریخی را در خودش جای داده که می‌توانید در سفر خود به این شهر، از آن‌ها دیدن کنید.

بنابراین یادتان باشد که در سفر به بوشهر حتما از عمارک ملک (خانه ثروتمندترین مرد بوشهر)، کوه نمکی جاشک، عمارت گلشن، قلعه نصوری، گور دختر، کوه پَدری یا پردیس جم، خلیج نایبند،  ساحل ریشهر و ... دیدن کنید.

سفر به بوشهر آنقدر جذاب است که بیشتر به یک رویای تحقق‌یافته شباهت دارد و قطعا به یکی از خاطره‌انگیزترین سفرهای زندگی‌تان تبدیل خواهد شد. 

نکته جالب درباره بوشهر این است که به دلیل نبود شرایط کشاورزی در آن، مردم منطقه به تولید صنایع دستی روی آورده‌اند. اگر به بوشهر سفر کردید و دوست داشتید که یک تکه از هنر بومی این شهر را با خود به یادگار ببرید، می‌توانید یکی از سوغات و یا صنایع دستی مردم آنجا را با خریداری کنید. محصولاتی مانند لباس‌ها و پارچه‌های سوزن‌دوزی‌شده، گبه‌بافی، عبابافی، گلیم‌بافی، حصیربافی و مصنوعات دستی با برگ و شاخه نخل، گوشه‌ای از زیبایی‌های بوشهر است که خانه‌تان را مزین می‌کند.

بهترین فصل سفر به بوشهر چه زمانی است؟

بوشهر تابستان‌های گرمی دارد و اغلب گردشگران ترجیح می‌دهند که در فصول خنک‌تر سال به این منطقه زیبا سفر کنند. بهترین زمان سفر به بندر بوشهر اوایل اسفند تا اوایل اردیبهشت‌ماه و از اوایل آبان تا اوایل آذرماه است. پس یادتان باشد برای سفر به این شبه جزیره تماشایی و بی‌نظیر، حتما در این بازه‌ی زمانی به آنجا سفر کنید.

برای اقامت در بوشهر چکار کنیم؟ 

بوشهر از آن مقاصد جذاب و بی‌نظیری است که در میان گردشگران محبوبیت بسیار زیادی دارد. به‌همین‌دلیل بسیاری از مسافران ترجیح می‌دهند که بهترین سوییت بوشهر را برای اقامت انتخاب کنند. برای اقامت در بوشهر می‌توانید وارد سایت اتاقک شوید و با مشخص کردن فیلترهایی همچون قیمت، امکانات رفاهی، تعداد روزهای اقامت و ... اقامتگاه مناسب خودتان را انتخاب و رزرو کنید. 

چطوری بهترین سوئیت در بوشهر را رزرو کنیم؟ 

رزرو سوئیت در بوشهر چندان سخت نیست و با توجه به چند نکته مهم و انتخاب بهترین سایت‌های اجاره ویلا و اقامتگاه امکان‌پذیر است. برای این کار می‌توانید به کمک سایت اتاقک و ورود به یکی از کارت‌های موجود در قسمت بالا اقدام کنید. با کلیک روی هر کارت به پروفایل مخصوص هر ویلا و سوئیت وارد می‌شوید و می‌توانید اطلاعات کامل هر ویلا و اقامتگاه را بخوانید وجود عکس‌های متنوع از قسمت‌های مختلف هر ویلا و سوییت، که توسط تیم تخصصی اتاقک و یا صاحبان ویلا تهیه شده‌اند، راهنمای بسیار خوبی برای شماست.

وجود هر کارت چند مزیت بسیار مهم برای شما دارد: 

فراهم بودن امکان مقایسه قیمت‌ها 

مطالعه نظر مهمانان پیشین ویلا 

در اختیار بودن تنوعی از اقامتگاه‌ها و امکان انتخاب آسان 

برای رزرو اقامتگاه به چه چیزهایی باید توجه کنید و یک اقامتگاه خوب از نظر اتاقک چه ویژگی‌هایی داره؟ 

از نظر سایت اتاقک یک اقامتگاه خوب و مناسب، جایی است که امنیت آن به طور کامل تامین شده باشد و مسافران بتوانند با خیال راحت در طول سفر خود در آنجا بمانند. امکان رزرو و پرداخت آنلاین نیز از دیگر ویژگی‌های اقامتگاه مناسب است.

برای اینکه رزرو اقامتگاه چابهار را به‌خوبی انجام دهید، بهتر است به سه نکته مهم در هنگام بررسی ویلاها توجه کنید: 

تعداد نفراتی که اقامت در سوئیت‌ها پیشنهاد کرده‌اند 

میزان امتیاز به ثبت رسیده برای هر اقامتگاه 

نظر هر کاربران که پیش از شما در اقامتگاه‌ها ساکن بوده‌اند 


اتاقکسوالات متداول