otaghak.com

رزرو بهترین اقامتگاه های بوم گردی در دماوند

7 اقامتگاه از 1,090,000 تومان

اتاقکدرباره بوم‌گردی دماوند

دماوند کجاست؟

در فاصله 78 کیلومتری شرق تهران، شهرستانی زیبا و سرسبز به نام دماوند قرار گرفته است و مساحتی به‌اندازه 180 هزار هکتار دارد. نام این شهر از قله‌ی پرآوازه و باشکوه دماوند گرفته شده است و در دامنه‌ی همین کوه قرار دارد. دماوند یکی از قدیمی‌ترین شهرهای ایران است و به دلیل جاذبه‌های بکر و جذاب و آب‌وهوای مطلوب خود یکی از مهم‌ترین مقاصد گردشگری کشور به‌شمار می‌رود. اگر شما هم می‌خواهید از این شهر شگفت‌انگیز و خاص دیدن کنید، می‌توانید با اجاره اقامتگاه بوم گردی دماوند چند روز فراموش‌نشدنی را در این شهر سپری کنید.

بهترین زمان سفر به دماوند

دماوند به دلیل قرارگیری در دامنه کوهستان، آب‌وهوایی سرد و کوهستانی دارد، بنابراین بهترین زمان سفر به این شهر بهار و تابستان هستند. اگر می‌خواهید از همه‌ی جاذبه‌های این شهر گردشگری دیدن کنید و با اجاره اقامتگاه بوم گردی دماوند، پیمایشی در طبیعت این شهر نیز داشته باشید، بهتر است در فصل بهار و تابستان راهی سفر به این شهر شوید. اما اگر می‌خواهید از ورزش‌ها و امکانات زمستانی این منطقه بهره ببرید، فصل زمستان بهترین زمان سفر به دماوند خواهد بود. در فصل پاییز نیز می‌توانید نظاره‌گر درختان و چشم‌اندازهای رنگارنگ این شهر باشید، اما لباس گرم را فراموش نکنید.

جاهای دیدنی دماوند

دماوند به دلیل داشتن چشمه‌های خروشان، باغ‌های میوه، دشت‌های وسیع و پرگل، آبشارهای پرآب و بناهای تاریخی خود، یکی از بهترین مکان‌های گردشگری برای مسافران است. بوم گردی دماوند نیز از شهرت بالایی میان گردشگران برخوردار است و به همین دلیل بسیاری از مسافران اقدام به اجاره اقامتگاه بوم گردی دماوند می‌کنند تا از این جاذبه‌های دیدنی بی‌بهره نمانند:

·         چشمه اعلا

·         دریاچه تار

·         قله دماوند

·         برج شیخ شبلی

·         دشت لار

·         آبشار گروبار

·         دریاچه هویر

·         حمام تاریخی محله درویش

·         پیست آبعلی

·         غار رودافشان

·         روستای مشا

·         امامزاده عبدالله و خلیل الله

·         آبشار جنگلک

·         آبشار آینه رود

·         آبشار و چشمه تیز آب

قیمت اجاره اقامتگاه بوم گردی دماوند چقدر است؟

قیمت اجاره اقامتگاه بوم گردی دماوند از 550 هزار تومان شروع می‌شود و تا سقف 900 هزار تومان متغیر است؛ البته اگر در اواخر هفته یا ایام تعطیل قصد اجاره اقامتگاه بوم گردی دماوند را داشته باشید، ممکن است هزینه‌‌ی رزرو کمی افزایش یابد. در ایام تعطیل و اواخر هفته تعداد مسافران و گردشگران به شهر دماوند به طرز چشم‌گیری افزایش می‌یابد.

برای اجاره اقامتگاه بوم گردی دماوند چه کنیم؟

برای اجاره اقامتگاه بوم گردی دماوند، نیاز به انجام کار پیچیده‌ای ندارید، کافی‌ست کارت‌های بالا را بررسی کنید و اقامتگاه موردنظر خود را پیدا کنید. با کلیک بر روی کارت هر اقامتگاه، وارد صفحه‌ی مربوط به آن خواهید شد. در این صفحه اطلاعات دقیقی از اقامتگاه ثبت شده که شامل تمامی امکانات رفاهی، سیستم گرمایشی، سرمایشی، حیاط، تعداد اتاق خواب و ... است. نظرات و امتیازات مسافران دیگر نیز در این صفحات وجود دارند.

چرا باید برای اجاره اقامتگاه بوم گردی دماوند، اتاقک را انتخاب کنیم؟

نه فقط برای اجاره اقامتگاه بوم گردی دماوند، بلکه برای اجاره هرنوع اقامتگاه دیگری در هر نقطه‌ی ایران، اتاقک یکی از بهترین گزینه‌ها به‌شمار می‌رود. ویژگی‌های زیر از دلایل برتری اتاقک هستند:

·         امکان مقایسه قیمت اقامتگاه‌ها

·         امکان مقایسه و بررسی دقیق اقامتگاه‌ها از نظر تمامی امکانات و ویژگی‌ها

·         امکان پرداخت هزینه رزرو به‌صورت آنلاین

·         صرفه‌جویی در هزینه و زمان مسافر

·         امکان دسترسی به تمامی اقامتگاه‌های سراسر کشور

·         پاسخگویی شبانه‌روزی در همه‌ی ایام، حتی روزهای تعطیل

·         امکان بازگشت وجه، درصورت رعایت قوانین لغو رزرو

·         بررسی اقامتگاه‌ها از نظر امکانات رفاهی و گردشگری

·         بررسی اطلاعات تمامی میزبانان اقامتگاه‌ها

·         دادن آموزش‌های لازم به میزبانان

·         داشتن تمامی مدارک‌های مربوط به خدمات گردشگری


اجاره ویلا دماوند

اتاقکسوالات متداول