filter

1 فیلتر

calendar

تاریخ ورود و خروج

sort

مرتب سازی

برای مشاهده قیمت تمام شده، تاریخ ورود و خروج خود را انتخاب کنید.

رزرو انواع سوئیت و ویلا در سلمانشهر

126 اقامتگاه یافت شد

markerنمایش مناطق اطراف متل قو
infoدرباره متل قو

متل قو کجاست؟

اینجا متل قوست! مشهورترین منطقهی ساحلی ایران در شمال کشور که کمتر کسی  است که نام آن را نشنیده باشد.
متل قو که بعضیها آن را با نام ساقی‌کلایه یا سلمان شهر نیز میشناسند، از مدرنترین و زیباترین شهرهای استان مازندران بهشمار میرود که بهدلیل موقعیت دریایی و جنگلی خودش، بسیاری از گردشگران را به سمت خودش جذب کرده است.
متل قو بهعنوان یکی از شهرهای ساحلی ایران نیز معرفی میشود و اولین شهرک ساحلی دریای خزر است و با فاصله کمی از پایتخت قرار گرفته که دسترسی را به آن بسیار آسان میکند. امروزه این شهر یکی از مهمترین و پرطرفدارترین شهرکهای گردشگری کشور است و اجاره ویلا متل قو در میان مسافران رواج بسیاری دارد.

بهترین زمان سفر به متل قو

هر شهر یا مکان گردشگری، یک زمان طلایی برای سفر دارد!  در حقیقت گردشگرانی که قصد سفر به یک منطقه خاص را دارند، ابتدا بهترین زمان سفر به آنجا را درنظر میگیرند تا خاطرهی سفر خود را از هر نظر جذاب و منحصربهفرد کنند!
فصل بهار و تابستان، حدفاصل اردیبهشت تا اواخر شهریورماه، بهترین زمان سفر به سلمان‌شهر است. در این مدت آبوهوای این منطقه به مطبوعترین حالت خودش میرسد و رزرو سوئیت در متل قو میتواند یک اقامت جذاب و خاطرهانگیز را برای شما رقم بزند. عطر شکوفههای بهارنارنج، نسیم ملایم و هوای بینظیر این منطقه در بهار و تابستان همان چیزی است که گردشگران را برای رزرو آپارتمان مبله متل قو ترغیب میکند.
اگر از طرفداران سفر در دو فصل پاییز و زمستان هستید، میتوانید این دو فصل را هم برای سفر و اجاره ویلا در متل قو انتخاب کنید. بارشهای گاهوگاه، هوای سرد و ترکیب ساحل و آتش کوچکی که دور آن مینشینید، سفر به متل قو را خاطرهانگیزتر از هر زمان دیگری میکند.

جاهای دیدنی متل قو

مهمترین هدف سفر و گردش و کشف مکانهای توریستی جدید، دیدن جاذبههای گردشگری منطقه است. بههمینخاطر بسیاری از مسافران، پیش از اجاره ویلا متل قو جاهای دیدنی آن را بررسی و لیستی از جذابترین آنها تهیه میکنند که پس از سفر به این منطقه،  از این مکانها دیدن کنند. اگر قرار باشد در این منطقه تفریح در بهترین مکانهای گردشگری را در برنامه سفر خود قرار دهید،  میتوانید از میان لیست زیر، مقصد خودتان را انتخاب کنید:
پلاژ ساحلی متل قو
جنگل تیلاکنار متل قو
غار آبی دانیال
روستای اسب چین
دره دوهزار و سههزار
تفریحات آبی و ساحلی مانند پاراسل، شاتل و بنانا، قایقسواری، جت اسکی و ...

قیمت اجاره ویلا در متل قو چقدر است؟

قیمت اجاره ویلا در متل قو و یا اجاره آپارتمان مبله در متل قو با توجه به شرایط و امکانات، زمان سفر، منطقهی انتخابی و نوع ویلا متفاوت است. اما میتوانید با توجه به بودجه و علاقهی خود در انتخاب بهترین ویلا، سوئیت و آپارتمان مبله ، از قیمت ۳۵۰ هزار تومان تا ۸ میلیون تومان یکی از ویلاهای این منطقه را انتخاب و رزرو کنید.
فراموش نکنید که قیمت اجاره ویلا در متل قو در روزهای ابتدایی هفته، روزهای انتهایی هفته، تعطیلات و پیک مسافرتها متفاوت است و تغییر میکند.

برای رزرو ویلا و سوئیت در متل قو چه کار کنیم؟

همهی گردشگران برای رفتن به سفر و احساس راحتی در طول آن، شرایط مختلف سفر را درنظر میگیرند. از آنجایی که پیدا کردن یک اقامتگاه مناسب، از مهمترین نکتههایی است که پیش از سفر باید به آن توجه کرد، همهی افراد تلاش میکنند محل اقامت خودشان را زودتر مشخص کنند. برای رزرو و اجاره ویلا متل قو میبایست به سایتهای معتبر اجاره ویلا و اقامتگاه مراجعه کرده و بهترین آنها را انتخاب کنید.
شما این امکان را دارید که با کمک سایت اتاقک و انتخاب هر یک از کارتهایی که در قسمت بالا قرار دارند، محل اقامتتان را انتخاب کنید. با ورود به این کارتها به همهی اطلاعات مربوط به ویلا از جمله موقعیت مکانی اقامتگاه، قیمت، شرایط و امکانات و ... دسترسی خواهید داشت.
انتخاب هر کارت چند فایده اساسی برای دارد:
 -امکان بررسی نظر میهمانانی که پیش از شما در ویلاها اقامت داشتهاند.
 - دسترسی به تعداد زیادی از ویلاها، سوئیت و آپارتمانهای مبله و سهولت در انتخاب.
 - مشاهدهی امتیاز هر ویلا که مسافران به آن دادهاند.
شما در سایت اتاقک میتوانید تنوعی از ویلا و اقامتگاههای متل قو را ببینید و پس از بررسی کامل هر یک، آنها را انتخاب کنید. عکسهای مختلفی که در هر کارت وجود دارند توسط تیم تخصصی اتاقک و یا صاحبان ویلاها تهیه شدهاند و راهنمای بسیار خوبی برای انتخاب نهایی شما هستند.

چرا باید برای اجاره ویلا در متل قو اتاقک را انتخاب کنیم؟

 - دسترسی به تعداد زیادی ویلا، آپارتمان مبله و ... با تصاویر واضح و واقعی و مقایسه قیمت آنها
 - صرفهجویی در وقت و هزینه برای پیدا کردن اقامتگاه مناسب
 - امکان رزرو و پرداخت آنلاین
 - پشتیبانی و پاسخگویی ۲۴ ساعته اتاقک و همراهی شما حتی در ایام تعطیل
 - همهی میزبانهای اتاق،  افرادی هستند که توسط تیم اتاقک آموزش دیدهاند.
 - در صورت لغو رزرو اقامتگاهها، با درنظر گرفتن شرایط و قوانین لغو،  ضمانت بازگشت هزینهها برعهدهی اتاقک است.
 - اتاقک همهی مجوزهای ضروری را برای اجاره ویلا متل قو دارد.
-  بررسی اطلاعات میهمانان و میزبانان
- نظارت بر همهی واحدهای اقامتی از نظر استانداردهای امکانات رفاهی و میزبانی توسط تیم گردشگری اتاقک

تصور کنید به یک ساحل شنی زیبا رفتهاید و روی شنهای نرم ساحل قدم میزنید. باد خنک و ملایمی پوستتان را نوازش میکند و چشمانداز دریای آبی پیشرویتان آنقدر زیباست بیشتر به یک رویا میماند! صدای مرغان دریایی، موج دریا و باد گوشتان را مینوازد و میتوانید ساعتها به منظرهی پیش رویتان خیره شوید...

بیشتر arrow
faqسوالات متداول
undefined