اجاره ویلا در نوشهر استخردار رو به دریا و جنگلی

162 اقامتگاه یافت شد

درباره نوشهر

اجاره ویلا در نوشهر

اسم سفر که می‌آید همه ما ناخوداگاه یاد شمال و دریا می‌افتیم! نوشهر یکی از شهرهای استان مازندران است که طبیعت زیبا و دریای آرام آن، مسافران و گردشگران زیادی را به سمت خود می‌کشاند. پیشنهاد می‌کنیم قبل از هرچیز با اجاره ویلا در نوشهر خیالتان را بابت اقامت در این شهر زیبا راحت کنید و بعد با خیالی آسوده به گشت‌و‌گذار در نوشهر بپردازید .

ویلا جنگلی در نوشهر

یکی از جذاب‌ترین برنامه‌های سفر در نوشهر، گشت‌وگذار در جنگل‌های این شهر است. با اجاره ویلا جنگلی در نوشهر می‌توانید از سبزی و هوای مطبوع جنگل لذت ببرید. پارک جنگلی سی‌سنگان یکی از زیباترین و محبوب‌ترین پارک‌های جنگلی ایران است. با اجاره ویلا جنگلی در نوشهر همه چیز برای یک شب رویایی فراهم است. با اقامت در ویلا جنگلی می‌توانید به دلهره‌آورترین نقطه نوشهر نیز بروید. تالاب ارواح جذاب‌ترین و در عین حال خاص‌ترین منطقه شهر است و درختانی خشکیده در میان تالاب، منظره عجیبی ایجاد کرده‌اند.

اجاره ویلا ساحلی در نوشهر

پلاژ سیترا را همه آن‌هایی که می‌خواهند تفریحات کنار دریا مثل قایق سواری و جت اسکی را تجربه کنند، می‌شناسند. اگر دوست دارید با صدای امواج دریا بیدار شوید، اجاره ویلا ساحلی نوشهر را به شما پیشنهاد می‌کنیم. آرامشی که در تماشای دریا هست، با هیچ چیز قابل مقایسه نیست.

اجاره سوئیت در نوشهر

روستاهای نوشهر از دیگر دیدنی‌های این شهر محسوب می‌شود. اگر قصد اقامت در روستاهای نوشهر را ندارید، با اجاره سوئیت در نوشهر می‌توانید یک روزه به این روستاها رفته و از طبیعت آنجا لذت ببرید. علاوه‌بر طبیعت زیبایی نوشهر، گشت‌وگذار در بازارهای محلی نوشهر نیز یک تفریح اساسی به حساب می‌آید! به شما اطمینان می‌دهیم که با قدم زدن در این بازارها وجودتان سرشار از انرژی مثبت خواهد شد. با اجاره سوئیت در نوشهر به بازارهای محلی و البته بازار روز نوشهر دسترسی خواهید داشت. 

سوالات متداول
undefined