اجاره سوئیت و خانه در قم

83 اقامتگاه یافت شد

رزرو آنی

مرتب‌سازی با اولویت :
پیشنهاد اتاقک
بهترین‌های اخیر
بیشترین قیمت
کمترین قیمت

قم

ساکنین شهر قم به مهربانی و مهمان‌نوازی معروف‌اند و منبت‌کاری، خاتم‌کاری، مینا‌کاری و قالی‌بافی از صنایع دستی ارزشمند هنرمندان این استان است. شهر قم مرکز استان قم است که به دلیل حضور حرم حضرت معصومه یکی از قطب‌های گردشگری و زیارتی ایران است. سفر به قم مثل سفر به دنیایی از آرامش و معنویات و شما الان با اجاره اقامتگاه در قم فقط چند کلیک فاصله دارید. اگر به قم سفر کردید دیدن باغ گنبد سبز، کاروان‌سرای دیرگچین و دریاچه نمک را از دست ندهید با اجاره سوئیت در قم به زیارت حرم ایشان بروید و همچنین از جاذبه‌های دیدنی این شهر مثل دریاچه حوض سلطان، کاروانسرای دیرگچین و خانه ملاصدرا دیدن کنید. امیدواریم در سفر به قم لحظه‌های ناب و فراموش‌نشدنی داشته باشید.


اجاره روزانه ویلا در قم نزدیک حرم

اقامت در یک ویلای دلباز با حیاطی رو به نور خستگی سال‌ها زندگی در آپارتمان‌ را از بین می‌برد. با اجاره روزانه ویلا در قم می‌توانید در طول سفرتان در حیاط آن با دورهمی خانوادگی و بازی‌های گروهی سفری به‌یاد‌ماندنی داشته باشید.


بسیاری از مسافرانی که به قم سفر می کنند، زائران حرم حضرت معصومه هستند، به همین دلیل در بسیاری از مناسبت های مذهبی این شهر مملو از جمعیت مسافر می شود، برای خیلی از مسافران این اهمیت دارد که ویلا خود را نزدیک حرم اجاره کنند. خبر خوب ما به شما این است که ویلا های قم در مرکز شهر قرار گرفته است و فاصله زیادی با جاذبه های این شهر ندارند.همچنین در این شهر به دلیل آنکه علاوه بر زائران داخلی، زائرانی از کشورهای دیگر نیز دارد که برای زیارت یکی از مقدس ترین مکان های مذهبی شعییان راهی این شهر می شوند، به همین دلیل است که قم علی رغم وسعت اندک خود، اقامتگاه های زیادی دارد.