رزرو ویلا، سوئیت، اقامتگاه بوم گردی و هتل آپارتمان رامسر

725 اقامتگاه یافت شد

infoدرباره رامسر

رامسر یکی از زیباترین مناطق گردشگری ایران در استان مازندران است که اگر یک بار به آنجا سفر کنید، هرگز خاطره شیرین سفر به آنجا را از یاد نخواهید برد. رامسر تلفیقی از جنگل، کوه و دریاست که منظرره خیره‌کننده‌ای را پیش چشم شما قرار می‌دهد. این شهر در غربی‌ترین نقطه مازندران و مرز استان گیلان قرار دارد و آب‌وهوای بی‌نظیر و منحصربه‌فردش را وام‌دار موقعیت مکانی خود است.

سفر به این منطقه خاص، شما را به دنیای جدید وارد می‌کند که می‌توانید بهترین جاذبه‌های گردشگری را در آن ببینید. در سفر به این منطقه و پس از اجاره ویلا در رامسر، حتما از جاهای دیدنی این منطقه هم دیدن کنید و از زیبایی آن لذت ببرید. ازجمله جاذبه‌های رامسر که حتما باید آ‌ن‌ها را ببینید می‌توان به روستای جواهرده، قلعه مارکوه، آشار رامسر، جنگل‌های رامسر، چشمه آبگرم و کاخ خانواده پهلوی اشاره کرد.

در سفر به این منطقه، خرید سوغات خاص رامسر را هم از دست ندهید. زیتون، چای، برنج و عسل،  کلوچه، نان قتلمه و همچنین صنایع دستی همچون حصیربافی، چادر شب، نمد، ظروف چوبی و ... سوغات رامسر هستند که می‌توانید آن‌ها را به یادگار تهیه کنید.

بهترین فصل سفر به رامسر چه زمانی است؟

برای آنکه اجاره ویلا جنگلی در رامسر را در بهترین فصل این منطقه انجام دهید، بهتر است اوایل فصل بهار را برای آن انتخاب کنید. در پاییز نیز هوای رامسر به معتدل‌ترین حالت خودش می‌رسد و رفتن به آنجا حالتان را عوض می‌کند. بنابراین می‌توان گفت بهترین فصل برای سفر و اجاره ویلا در رامسر کنار دریا دو فصل بهار و پاییز است.

برای اجاره ویلا در رامسر چکار کنیم؟

اگر دوست دارید در رامسر اقامت کنید و کار رزرو اقامتگاه را به بهترین شکل ممکن انجام دهید، بهتر است یک مرجع قابل اعتماد را برای این کار انتخاب کنید. برای این کار می‌توانید از سایت اتاقک کمک بگیرید و فیلترهای مورد نظر خود را برای رزرو انتخاب کنید. این فیلترها شامل موقعیت مکانی و دسترسی، قیمت، تعداد روزهای اقامت، تاریخ، تعداد مهمانان و ... است.

چطوری بهترین ویلای رامسر را رزرو کنیم؟

برای اجاره ویلا در رامسر به کمک اتاقک، می‌توانید می‌توانید به آسانی اقدام کنید. با کلیک روی هر یک از کارت‌هایی که در قیمت بالا قرار دارند، به طور مستقیم وارد پروفایل خاص هر اقامتگاه می‌شوید و می‌توانید همه اطلاعات مورد نیاز ویلاها را در آنجا ببینید. همچنین در این کارت‌های مخصوص برای هر اقامتگاه، عکس‌های مختلف هر ویلا قرار دارد که توسط صاحبان ویلا و یا تیم تخصصی اتاقک تهیه شده‌اند.

 انتخاب هر یک از کارت‌هایی که به یک اقامتگاه خاص اختصاص دارد، چند فایده مهم رای شما دارند:

·       امکان بررسی و مقایسه قیمت‌ها

·       بررسی نظر مهمانانی که پیش از شما اقامتگاه‌ها را انتخاب کرده‌اند

·       دسترسی به تعداد بیشتری از اقامتگاه‌ها و انتخاب آسان

برای رزرو اقامتگاه رامسر باید به چه چیزهایی باید توجه کنید؟

اگر می‌خواهید بهترین انتخاب را برای اجاره ویلا و اقامتگاه، داشته باشید، بهتر است به چند نکته را در نظر بگیرید:

·       نظر مهمانان پیشین

·       امتیاز هر اقامتگاه

·       تعداد افرادی که انتخاب ویلاها را پیشنهاد داده‌اند

از نظر اتاقک، یک اقامتگاه مناسب، جایی است که امنیت آن به‌خوبی تامین شده و امکان انتخاب و رزرو آنلاین آن در شهر مبدا امکان‌پذیر باشد.

بیشتر arrow
faqسوالات متداول
undefined