اجاره ویلا و سوئیت در رامسر

304 اقامتگاه یافت شد

رزرو آنی

رامسر

به‌راحتی می‌توانیم بگوییم رامسر گل‌ سر‌سبد شهرهای استان مازنداران است و به دلیل طبیعت زیبایی که دارد به عروس شهرهای ایران معروف شده. با اجاره ویلا کنار دریا در رامسر، به آسانی و با فاصله‌ای خیلی کم به جنگل و دریا دسترسی دارید. روستای جواهرده، تله‌‌کابین،‌ بوستان جنگلی صفارود، ییلاق گرسماسر، جنگل دالخانی، غار یاغی لوکا و آبشار ایج از جاذبه‌های دیدنی رامسر به شمار می‌روند. امیدواریم در سفر به استان مازندران لحظه‌های شادی داشته باشید. اگر هوس سفر به شمال ایران را کرده باشید، قطعا شهر رامسر یکی از گزینه های اول برای سفر به شمال است، قبل از سفر به شهر رامسر مشخص کنید که قصد اقامت در کدام قسمت شهر را دارید اگر تمایل دارید که در کنار ساحل اقامت داشته باشید ، با اجاره خانه ساحلی و لوکس در رامسر سفر متفاوتی را تجربه خواهید کرد، همچنین اگر میخواهید در کنار جنگل اقامت داشته باشید خانه های جنگلی رامسر گزینه خوبی برای شما است، در هر حال در اتاقک با توجه به بودجه خود گزینه های زیادی برای رزرو خانه ارزان و لوکس را خواهید داشت.


اجاره روزانه ویلا در رامسر

اقامت در یک ویلای دلباز با حیاطی رو به نور خستگی سال‌ها زندگی در آپارتمان‌ را از بین می‌برد. با اجاره روزانه ویلا با ساحل اختصاصی در رامسر می‌توانید در طول سفرتان در حیاط آن با دورهمی خانوادگی و بازی‌های گروهی سفری به‌یاد‌ماندنی داشته باشید. ساحل طلایی، بلوار کازینو، توساسان، آخوند محله، ابریشم محله، لپاسر، نارنج بن، لات محله، شاه منصور محله، غریب محله، طالش محله فتوک، چهارصد دستگاه، چپرسر، دوسکول بن، رضی محله، دریا پشته، پردسر، زکی محله، لمتر، تنگدره، میان لات، اشکونه کوه، توبن، رمک، لیماکش، کرکت محله، سفید تمشک، جنگ سرا و بامسی از محله‌های دیدنی رامسرند.


اجاره سوئیت در رامسر

یک سفر کوچک و جمع‌و‌جور با اقامت در یک سوئیت برای افرادی که به سفرهای راحت علاقه دارند مناسب است. با اجاره روزانه سوئیت مبله ساحلی با قیمت ارزان در رامسر می‌توانید سفری راحت و بی‌دردسر را تجربه کنید و جاذبه‌های دیدنی این شهر لذت ببرید. اتاقک سفری به‌یاد‌ماندنی را برای شما آرزو می‌کند.