otaghak.com

اجاره ویلا، سوئیت و کلبه در رستم رود

41 اقامتگاه از 303,000 تومان

اتاقکدرباره رستم رود

رستم رود کجاست؟

نزدیک بودن شهرهای شمالی به یکدیگر، دسترسی به مناطق مختلف آن را ساده‌تر کرده و همین باعث روانه شدن سیل عظیمی از مسافران به این منطقه از کشور شده است. مسافران می‌توانند فقط با یک‌بار سفر به شمال، از شهرها، روستاها و مناظر بی‌شماری دیدن کنند و از زیبایی شگفت‌انگیز آن‌ها بهره ببرند. رستم رود یکی از شهرهای کوچک و دیدنی با مناظر رویایی است که در شمال کشور قرار دارد. این شهر نزدیک به دریا و جنگل است و با یک بار سفر به آن، می‌توان از آرامش ساحل و حس‌وحال جنگل‌های سرسبز، نهایت لذت را تجربه کرد. رستم رود در 8 کیلومتری شهر نور واقع شده و بافت روستایی شگفت‌انگیزی دارد. مسافران و گردشگران با اجاره ویلا رستم رود، روزهای شگفت‍انگیزی را در این شهر سپری می‌کنند و از مناظر مسحورکننده آن بهره می‌برند.


بهترین زمان سفر به رستم رود

رستم رود مانند دیگر شهرهای شمال، هوای مرطوبی دارد و دمای هوای این شهر در فصل‌های مختلف متغیر است. بهترین زمان سفر به رستم رود، فصل‌های بهار و پاییز هستند که می‌توانید با اجاره ویلا رستم رود، روزهایی خاطره‌انگیز برای خود رقم بزنید. در فصل تابستان نیز مسافران زیادی روانه شهر رستم رود می‌شوند و از سرسبزی جنگل‌ها و تپه‌های وسیع، لذت می‌برند. در پاییز هم می‌توانید شاهد مناظر رنگارنگ این منطقه باشید و سفری به‌یادماندنی برای خود رقم بزنید.


جاهای دیدنی رستم رود

رستم رود به‌دلیل قرارگرفتن در کنار دریا و جنگل، از مناظر و جاذبه‌های شگفت‌ انگیزی برخوردار است که از مسافران دلبری می‌کنند. علی‌رغم کوچک بودن رستم رود، بافت روستایی آن باعث شده این شهر بکر و طبیعی باقی بماند. جاهای دیدنی رستم رود فقط به مناظر طبیعت ختم نمی‌شوند، بلکه برخی آثر تاریخی این شهر چشم تاریخ‌دوستان را نیز به خود جلب می‌کنند. بسیاری از مسافران با هدف اجاره ویلا در شهرک نفت رستم رود، به این منطقه سفر می‌کنند. از مهم‌ترین جاهای دیدنی رستم رود می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • ساحل رستم رود
  • دریاچه الیمالات
  • کاخ تمیشان اشرف پهلوی
  • پارک جنگلی کشپل
  • آبشار ونوس
  • کلیسای آنتوان مقدس
  • پارک جنگلی نور


قیمت اجاره ویلا رستم رود چقدر است؟

اگر قصد اجاره ویلا رستم رود را دارید، احتمالا می‌خواهید درباره رنج قیمت ویلاها در این منطقه اطلاعاتی به‌دست آورید. بهتر است بدانید برای اجاره ویلا رستم رود، قیمت‌های مختلفی از 200 هزار تومان تا 3 میلیون و پانصد هزار تومان وجود دارند. شما می‌توانید با درنظر گرفتن بودجه و امکانات مدنظرتان، بهترین ویلا را برای خود رزرو کنید و از یک سفر به‌یادماندنی لذت ببرید. قیمت اجاره ویلا در شهرک نفت رستم رود نیز در همین بازه ذکر شده قرار دارد.


برای اجاره ویلا رستم رود چه کنیم؟

برای اجاره ویلا در شهرک نفت رستم رود، یا هر قسمت دیگری از این شهر، کافی است کارت‌های بالا را بررسی و روی ویلای موردنظر خود کلیک کنید. با کلیک، وارد صفحه‌ی ویلا خواهید شد که اطلاعات مفید و مهمی درباره‌ی آن نوشته شده است. اطلاعات این صفحات شامل امکانات رفاهی، کولر، شوفاژ، استخر، تعداد اتاق خواب و ... هستند. نظرات و امتیازات دیگر مسافران نیز جزو اطلاعات مهم در این صفحات به‌شمار می‌روند.


چرا باید برای اجاره ویلا رستم رود، اتاقک را انتخاب کنیم؟

چرا اتاقک؟ این سوالی است که احتمالا هنگام رزرو ویلا رستم رود، در ذهنتان ایجاد شده است. برای پاسخ به این سوال، موارد زیر را مطالعه کنید:

اتاقک امکان مقایسه قیمت‌ها را فراهم کرده است.

اتاقک به دلیل داشتن اطلاعات دقیق و مفید از اقامتگاه‌ها، امکان مقایسه ویلاها را فراهم می‌کند.

در اتاقک امکان پرداخت هزینه رزرو به صورت آنلاین وجود دارد.

اتاقک در تلاش است فرآیند رزرو برای مسافر کم‌هزینه باشد و در کوتاه‌ترین زمان انجام شود.

اتاقک امکان دسترسی به بسیاری از اقامتگاه‌های سراسر کشور را برای مسافران فراهم کرده است.

اتاقک به صورت شبانه‌روزی و حتی در ایام تعطیل، پاسخگوی مشتریان خود است.

درصورت رعایت قوانین لغو رزرو، امکان بازگشت وجه وجود دارد.

اتاقک اقامتگاه‌ها را از نظر امکانات رفاهی و گردشگری بررسی می‌کند.

اتاقک اطلاعات میزبان‌ها را نیز بررسی می‌کند.

تیم پشتیبانی اتاقک تمامی آموزش‌های لازم را به میزبانان می‌دهند.

اتاقک تمامی مدارک لازم برای خدمات گردشگری را دارد.

اتاقکسوالات متداول