otaghak.com

اجاره سوئیت و ویلا در سرعین

100 اقامتگاه از 480,000 تومان

اتاقکدرباره سرعین
سرعین شهر چشمه‌های آب گرم است. این شهر پرطرفدار در دامنه‌های کوه سبلان است و به همین دلیل چشمه‌های آب گرم آن بیشتر خواص درمانی دارند. آب گرم گاومیش گلی یکی از معروف‌ترین چشمه‌های شهر سرعین است. اگر دوست دارید در ویلای سرعین ساکن شوید یا یک اقامتگاه لوکس و ارزان داشته باشید یا یک سوئیت کوچک و زیبا، کافی است از بین اقامتگاه‌های بالا یکی را رزرو کنید. با اجاره سوئیت مبله در سرعین از طبیعت چشم‌نواز این شهر دیدن کنید. عسل و آش دوغ‌های سرعین یکی از لذیذترین خوراکی‌ها و سوغاتی‌های این شهرند. امیدواریم در سفر به سرعین لحظه‌های ناب و فراموش‌نشدنی داشته باشید.


اجاره ویلا استخردار در سرعین

اقامت در یک ویلای دلباز با حیاطی رو به نور خستگی سال‌ها زندگی در آپارتمان‌ را از بین می‌برد. با اجاره روزانه ویلا در سرعین می‌توانید در طول سفرتان در حیاط آن با دورهمی خانوادگی و بازی‌های گروهی سفری به‌یاد‌ماندنی داشته باشید.
بهترین راه برای اقامت ارزان در سرعین، اجاره ویلاهای است که قیمت بهتری نسبت به هتل و هتل آپارتمان دارند اگر صرفا برای استفاده از چشمه های آبگرم به سرعین سفر کرده اید، ویلا های این شهر در نزدیکی آبگرم قرار دارند، که دارای استخر آب گرم نیز هستند و از این حیث، از یک امتیاز مثبت برخوردار هستند. اگر در بهار یا تابستان قصد سفر به سرعین دارید، کار اجاره ویلا را به روزهای پایانی موکول نکنید زیرا اقامتگاه های سرعین همیشه در این فصل ها پر هستند