goftino
filter

فیلترها

calendar

تاریخ ورود و خروج

sort

مرتب سازی

برای مشاهده قیمت تمام شده، تاریخ ورود و خروج خود را انتخاب کنید.

اجاره ویلا جنگلی و کلبه چوبی، سنتی و لاکچری

169 اقامتگاه یافت شد

infoدرباره اقامتگاه‌های کلبه چوبی

درباره اقامت در کلبه چوبی

کلبه‌های چوبی این روزها طرفداران بسیاری پیدا کرده‌اند. تصور اقامت در کلبه چوبی که بوی سوختن چوب و صدای طبیعت در آن شنیده می‌شود، بسیاری از افراد را به وجد می‌آورد. امروزه در برخی از نقاط ایران، امکان اجاره کلبه‌های چوبی وجود دارد. با اجاره کلبه چوبی می‌توانید سفری به‌یادماندنی و به‌دور از هیاهو و استرس شهر داشته باشید.

اجاره کلبه جنگلی

جنگل‌های انبوه و سبز شمال، مهم‌ترین جاذبه گردشگری شهرهای شمالی ایران محسوب می‌شود. شهرهای جنگلی ایران یکی از بهترین انتخاب‌ها برای اجاره کلبه جنگلی است. با اجاره کلبه جنگلی می‌توانید سفری آرام در طبیعت سبز ایران را تجربه کنید. در اجاره کلبه چوبی وسط جنگل به فصل و زمان اقامت، چشم‌انداز کلبه چوبی، دسترسی به کلبه را در نظر بگیرید. دسترسی برخی از کلبه‌های جنگلی کمی دشوار است و امکان سفر مستقیم با خودروی شخصی به آنجا وجود ندارد.

کلبه چوبی یا کلبه جنگلی

کلبه‌ها انواع مختلفی دارند. در زمان اجاره کلبه چوبی باید به این موضوع توجه کنید. کلبه‌های جنگلی معمولا از چوب ساخته می‌شوند تا با طبیعت جنگل سازگار باشند. کلبه‌های چوبی جنگلی امکانات کافی از جمله آشپزخانه، سرویس بهداشتی، وسایل سرمایش و گرمایش دارند. برخی از کلبه‌های چوبی وسط جنگل بالای درخت ساخته می‌شود. این کلبه‌ها امکانات کمتری به نسبت کلبه‌های چوبی روی زمین دارند.

کلبه‌های جنگلی سوئیسی را نیز نباید فراموش کنیم. این کلبه‌های چوبی مثلثی و معمولا دوبلکس بسیار رمانتیک و خاص هستند. برای رزرو کلبه های چوبی می‌توانید در قسمت جستجو سایت اتاقک، کلبه چوبی یا کلبه جنگلی را جستجو کنید. 


بیشتر arrow
faqسوالات متداول
undefined