کلبه چوبی تاینی کابین، در لاهیجان

5٫0 (23 نظر)
13 نفر توصیه کرده‌اند

درباره اقامتگاه

شناسه: 2386465
اطلاعات بنا
غیر دربست، 30 متر، 1 اتاق، طبقه همکف
ظرفیت
2 نفر + 1 نفر اضافی
سرویس خواب
3 پتو + 1 تشک یک نفره + 1 تشک دو نفره
حمام و سرویس بهداشتی
1 سرویس بهداشتی فرنگی، 1 دوش در سرویس
بافت و چشم انداز
بافت روستایی، جنگلی

امکانات اقامتگاه

descrption پارکینگ
descrption بخاری گازی
descrption پنکه
descrption مبلمان
descrption قوری و کتری
descrption اجاق گاز
descrption لوازم آشپزی
descrption امکانات شستشوی ظرف

امتیاز 5٫0 از (23 نظر)

‫‫اجاره روزانه و ماهانه چوبی تاینی کابین، 30 متر برای 2 نفر به همراه 1 نفر اضافی در شهر لاهیجان با تضمین بهترین کیفیت و قیمت در اتاقک

پذیرایی شام رایگان با غذاهای محلی گیلانی و برنج لاهیجان(2 پرس) تمامی ملحفه‌ها و روبالشتی‌ها قبل از ورود میهمانان جدید شسته و تعویض می شود. کلبه‌ای دنج با فضای جنگلی و امن با محیطی مناسب محوطه اطراف باغ با بامبو به صورت انبوه و جنگلی محصور است. این کلبه دقیقا در برِ اصلی مسیر جاده لاهیجان به سیاهکل، در فاصله ده‌ کیلومتری تا شهر زیبای لاهیجان و پنج کیلومتری شهر‌ سیاهکل واقع شده است. اگر بوی برگ های باران خورده برایتان جذاب است و دوست دارید پخت غذا را روی منقل ذغالی در میان فضای سبز تجربه کنید، این کلبه گزینه‌ی مناسبی برای شماست. همچنین با حدود نیم ساعت رانندگی به جنگل های بکر سیاهکل و دیلمان دسترسی خواهید داشت و فاصله‌ی زمانی تا نزدیکترین ساحل نیز با خودرو حدود نیم ساعت میباشد. در ورودی این محوطه خانه میزبان و یک کلبه‌ی دیگر قرار دارد و یک حیاط که مشترکاً با میزبان استفاده می شود و حیاط دیگر و باغ جنگلی به مساحت بیش از ۲۰۰۰ متر در اختیار میهمان است. برای خرید مایحتاج هم با یک دقیقه رانندگی به سوپرمارکت میرسید. (در صورت تمایل،میهمانان میتوانند با هماهنگی قبلی انواع غذاهای محلی گیلانی را برای وعده‌های خود سفارش بدهند.) لازم به ذکر است که در محوطه‌ی اقامتگاه یک گربه‌ی خانگی وجود دارد. اقامتگاه دیگری با کد رزرو 2391509 در همین موقعیت قرار دارد.

  تقویم

(به روز رسانی: 4 روز پیش)
پس از ثبت درخواست با میزبان خود مستقیما گفتگوی آنلاین داشته باشید

قوانین

بازه زمانی ورود ساعت 14:00
زمان خروج ساعت 12:00
مدارک احراز هویت مدرک شناسایی معتبر
قوانین لغو متعادل
descrption حیوان خانگی
descrption برگزاری جشن
descrption سیگار کشیدن
descrption استفاده از حیاط و باغ
descrption تردد با کفش
قوانین میزبان: همراه داشتن مدارک معتبر شناسایی (کارت ملی هوشمند) الزامیست. در صورت بروز صدمه به وسایل یا کلبه، مهمان باید تمام هزینه‌ی خسارت وارده را پرداخت نماید.

موقعیت مکانی

اطلاعات میزبان

پویان مافی
میزبان اتاقک از 11 اردیبهشت 00