کلبه چوبی دِموکرات، در ماسال

5 (1 نظر)

درباره اقامتگاه

شناسه:
اطلاعات بنا
دربست، 63 متر، 2 اتاق، طبقه همکف
ظرفیت
4 نفر + 3 نفر اضافی
سرویس خواب
1 تخت خواب دو نفره + 1 تخت خواب یک نفره + 6 پتو + 6 تشک یک نفره
حمام و سرویس بهداشتی
1 سرویس بهداشتی ایرانی، 1 سرویس بهداشتی فرنگی، 1 دوش در سرویس
بافت و چشم انداز
بافت روستایی، جنگلی، ییلاقی-کوهستانی

امکانات اقامتگاه

پارکینگ
بخاری گازی
بخاری برقی
پنکه
گیرنده دیجیتال ایران
مبلمان
قوری و کتری
اجاق گاز

امتیاز 5 از (1 نظر)

‫‫اجاره روزانه و ماهانه چوبی دِموکرات، 63 متر برای 4 نفر به همراه 3 نفر اضافی در شهر ماسال با تضمین بهترین کیفیت و قیمت در اتاقک

کلبه چوبی دوخواب نوساز در حدفاصل مرکز شهر و ییلاقات ماسال (۸ کیلومتری جاده ییلاق) در روستای کوهپایه ای _جنگلی در محوطه ای ۷۰۰ متری بنا شده محوطه ای سرسبز که با انبوهی از درختان میوه و خودرو پوشیده شده است. از محاسن دیگر این کلبه علاوه بر اشراف بر مناظر و چشم اندازهای جنگلی فاصله نزدیک آن با رودخانه می باشد. و اما فاصله این اقامتگاه از روستای توریستی اولسبلنگاه معروف به اقیانوس ابرهای ایران تنها ۲۰ دقیقه و تا دریا نیز ۳۰ دقیقه است. سوپرمارکت، نانوایی و رستوران سنتی و مدرن در فاصله یک کیلومتری از کلبه برای مهمانان قابل دسترس خواهد بود. درضمن آنتن دهی گوشی کامل و اینترنت با کیفیت 4G قابل دسترس است. طبقه اول ویلا در اختیار مهمان قرار داده می شود وطبقه فوقانی آن درحال حاضر بسته بوده از این رو کل بنا بامحوطه دراختیار مهمانان قرارداده خواهد شد. همچنین در این ناحیه آنتن دهی و اینترنت نیز کامل می باشد. گفتنی این واحد اقامتی "دربست" اختصاص به عزیزانی دارد که در جستجوی امنیت،آسایش، تمیزی و خاطره ای خوش درسفر به ماسال زیبا می باشند.

  تقویم

(به روز رسانی: دیروز)
پس از ثبت درخواست با میزبان خود مستقیما گفتگوی آنلاین داشته باشید

قوانین

بازه زمانی ورود ساعت 14:00
زمان خروج ساعت
مدارک احراز هویت
قوانین لغو
حیوان خانگی
برگزاری جشن
تردد با کفش
سیگار کشیدن
استفاده از حیاط و باغ
قوانین میزبان: ارائه مدارک شناسایی معتبر مانند: کارت ملی هوشمند جدید الزامی است. ویلا نظافت و ضدعفونی شده تحویل مهمان میگردد، مهمانان محترم هم حتما باید نسبت به نظافت واحد توجه لازم رو داشته باشند.

موقعیت مکانی

اطلاعات میزبان

میزبان اتاقک از