otaghak.com

اجاره کلبه جنگلی و کلبه چوبی در ماسال

52 اقامتگاه از 243,000 تومان

اتاقکدرباره کلبه چوبی و جنگلی ماسال

راهنمای اجاره کلبه در ماسال

نمی‌شود به استان گیلان سفر کرده باشیم و هر سال دلمان هوای سفر به این استان یا شهرها و روستاهای آن را نکند. ماسال یکی از محبوب‌ترین شهرهای گیلان برای گردشگران است. شهری که بیشتر روزهای سال ابری است و وقتی به آنجا سفر می‌کنید، حتماً با خودتان خواهید گفت: «پس بهشت می‌تواند این شکلی باشد». این شهر از جنوب با فومن، از غرب با صومعه‌سرا و از شمال به رضوانشهر می‌رسد. ماسال در دامنه کوه تالش و در مسیر رودخانه کالخایی قرار دارد.

موقعیت جغرافیایی ماسال باعث شده که آب‌وهوای این شهر در اکثر روزهای سال به‌جز زمستان‌ها، خنک و مطبوع باشد. زمستان‌های ماسال سرد است و اکثر ساکنین این منطقه ییلاقی در این فصل به مناطق گرم‌تر کوچ می‌کنند. اهالی ماسال مهمان‌نواز هستند و اصلاً اهل قهر کردن نیستند. پس اگر با کسی قهر هستید، به ماسال بروید تا اهالی آنجا تا زمانی که آشتی نکردید به شما اجازه بازگشت ندهند.

بهترین فصل سفر به ماسال، بهار و تابستان است. اگر هم میانه‌تان با هوای سرد بد نیست، پاییز رنگارنگ این منطقه را از دست ندهید. تصور چند روز زندگی در کلبه چوبی، لبخند را مهمان صورتمان می‌کند، حالا فرض کنید به این تصور جامه عمل بپوشانید و چند روزی را در یک کلبه در ماسال بگذرانید. چه خاطراتی که شکل خواهد گرفت!

به‌جز ییلاق ماسال، می‌توانید با یک سفر چندروزه از ییلاق‌ها و جاذبه‌های طبیعی زیر هم دیدن کنید:

·       قلعه کول

·       ییلاق اولسبلنگاه

·       ییلاق واشیار

·       غار آشیو

·       بام سبز ماسال

·       پارک جنگلی ریزه مندان

قیمت اجاره کلبه چوبی ماسال چقدر است؟

اگر با خواندن بخش بالا، وسوسه شدید که برای بهار یا پاییز پیش رویتان، برنامه سفر به این شهر و اجاره کلبه جنگلی در ماسال را بچینید، حتماً دوست دارید حدود قیمت این کلبه‌ها را بدانید. قبل از اینکه به بازه قیمت اشاره کنیم، باید بگوییم که قیمت اجاره کلبه ماسال به زمان سفر شما بستگی دارد. به‌جز ایام تعطیل و آخر هفته‌ها زمان‌های اوج سفر به این منطقه دو ماه اول سال، تعطیلات نوروز و شهریور است؛ بنابراین بازه قیمت اجاره کلبه در ماسال در این ایام، با سایر روزهای سال فرق می‌کند.

میانگین قیمت اجاره کلبه جنگلی ماسال از شبی ۲۵۳ هزار تومان شروع می‌شود و تا شبی ۴ میلیون هم می‌رسد.

برای رزرو کلبه جنگلی ماسال چه‌کار کنیم؟

برای اجاره کلبه در ماسال کافی است به بخش بالای این قسمت بروید. در این بخش تصویر انواع کلبه چوبی ماسال را می‌بینید. حالا از هر کدام که خوشتان آمد روی کارت مربوط به آن کلیک کنید تا وارد صفحه اختصاصی کلبه شوید.

در این بخش می‌توانید عکس‌های واقعی کلبه که توسط صاحب آن یا گروه تخصصی اتاقک گرفته‌شده‌ را ببینید. بعدازاینکه با دیدن این عکس‌ها خودتان را در کلبه تصور کردید، اطلاعات دیگر کلبه مانند تجهیزات گرمایش و سرمایش، سرویس بهداشتی، حمام، بافت و چشم‌انداز، پارکینگ و ... را بررسی کنید. اگر باز هم با این اطلاعات مطمئن نشدید که این کلبه، همان اقامتگاه مدنظرتان است، به بخش نظرات بروید و تجربه مسافرین قبلی از اجاره کلبه چوبی ماسال را بخوانید. بعد به امتیاز آن‌ها و تعداد کسانی که رزرو کلبه در ماسال را توصیه کرده‌اند، توجه کنید.

حالا تصمیم با شما است، اگر می‌خواهید می‌توانید به بخش قبل بروید و دوباره همین مسیر را برای سایر کلبه‌ها تکرار کنید.

چرا باید برای اجاره کلبه در ماسال اتاقک را انتخاب کنیم؟

·       تنوع بالای انواع اقامتگاه‌ها از کلبه چوبی و خانه روستایی تا ویلا لوکس در اکثر شهرهای ایران

·       امکان مقایسه و بررسی اقامتگاه‌های مختلف به کمک عکس، امکانات و قیمت

·       صرفه‌جویی در زمان و هزینه با رزرو و پرداخت آنلاین هزینه اقامت

·       اطمینان خاطر از استاندارد بالای امکانات میزبانی و رفاهی

·       بررسی دقیق اطلاعات میزبان و مهمان

·       آموزش تمام میزبان‌ها توسط گروه پشتیبانی اتاقک

·       همراهی و پاسخگویی شبانه‌روزی گروه اتاقک

·       تضمین بازگشت وجه در صورت لغو رزرو و با توجه به قوانین لغو

·       در اختیار داشتن تمام مجوزهای لازم برای ارائه خدمات گردشگری


اجاره ویلا ماسال