اجاره ویلا، سوئیت و باغ در دماوند

37 اقامتگاه یافت شد

درباره دماوند

اجاره ویلا در دماوند

این روزها دماوند یک جایگزین نزدیک برای سفر به شمال شده است. به همین مناسبت، بسیاری از پایتخت‌نشینان با اجاره ویلا در دماوند آخر هفته‌ای سرگرم‌کننده و به دور از شلوغی‌های شهر برای خود می‌سازند. طبیعت بکر روستاهای اطراف شهر دماوند و آب‌و‌هوای پاک و کوهستانی آن، این منطقه را به شمالی کوچک در جوار تهران تبدیل کرده است. اگر ساکن تهران باشید، با اجاره ویلا در دماوند و تنها با یک ساعت و نیم رانندگی به این منطقه‌ی ییلاقی خواهید رسید. این شهر در ۷۴ کیلومتری شرق تهران جا خوش کرده و از دیرباز پناهگاهی برای فرار از آلودگی هوای پایتخت بوده است.

اجاره سوئیت ارزان دماوند

برای لذت بردن از سفری یکی دو روزه به دماوند لازم نیست، پول هنگفتی خرج کنید. شما می‌توانید با اجاره سوئیت ارزان دماوند دل به دل طبیعت زیبای آن بسپارید و در جوار کوهستان یک پنجشنبه جمعه‌ی خاطره‌انگیز را سپری کنید. تصاویر اقامتگاه‌های دماوند را در سایت اتاقک ببینید و قیمت آن‌ها را بررسی کنید. مطمئن باشید که از میان اقامتگاه‌های متنوع اتاقک، یک خانه متناسب با بودجه و سلیقه‌تان پیدا خواهید کرد.

سفر به دریاچه‌های دماوند

دماوند زیبا را سرسری نگردید. حتما از دریاچه تار و هویر دیدن کنید و از قایق‌سواری در آب‌های زلال این دو دریاچه‌ی زیبا لذت ببرید. صبح زود نیز علاقه‌مندان به ماهیگیری اوقات مفرح و آرامش‌بخشی را لب این دریاچه‌ها می‌گذرانند. از طرفی در طبیعت اطراف دماوند چشمه‌سارها و آبشارهای  پرآبی وجود دارند که با یک بار دیدن آن‌ها، دلبسته این منطقه سرسبز خواهید شد!

یکی دیگر از دیدنی‌های نزدیک دماوند، دشت لار است. با اجاره سوئیت ارزان در دماوند به راحتی می‌توانید از این دشت زیبا بازدید کنید. یک دشت وسیع را در نظر بگیرید که پر از گل‌های شقایق است و هنگام قدم زدن در میان گل‌ها نمایی با شکوه از قله دماوند را می‌بینید! شبیه یک تابلوی نقاشی تمام‌عیار که با چشمه‌ها و آبشارهایش سحرانگیز و تماشایی جلوه می‌کند.

اقامتگاه به همراه ورزش‌های زمستانی

همچنین پیست اسکی آبعلی نیز در حوالی دماوند قرار دارد و در فصل زمستان پاتوق اصلی عاشقان اسکی می‌شود. این پیست امکانات بسیاری شامل تله‌کابین‌، تله اسکی، پرش با کایت، زمین‌های تنیس و حتی زمین سوارکاری دارد. مبتدی‌ها هم می‌توانند وسایل اسکی از پیست اجاره کنند و تجربه دلچسبی را برای خود به ثبت برسانند. دماوند همینقدر متنوع و جذاب است! کافیست یک آخر هفته به این دیار سرسبز و خوش آب‌و‌هوا سفر کنید تا دیگر نتوانید دل از آن بِکنید. برای اجاره ویلا در دماوند، ابتدا تصاویر ویلاها و سوئیت‌های این شهر را در سایت اتاقک ببینید و سپس به صورت آنلاین و بی‌دردسر اقدام به رزرو اقامتگاه دلخواهتان کنید.

سوالات متداول
undefined