otaghak.com

اجاره ویلا استخردار، سوئیت و آپارتمان شهرک دریاکنار

22 اقامتگاه از 590,000 تومان

اتاقکدرباره دریاکنار

دریا‌کنار کجاست؟

دریاکنار، شهرکی تفریحی و مسکونی در استان مازندران است و در 5 کیلومتری شهر بابلسر قرار گرفته است. برای رسیدن به این شهرک گردشگری باید در ۵ كيلومتری جاده كناره از بابلسر به فريدون كنار حرکت کنید. جالب است بدانید، دریاکنار اولین شهرک مسکونی احداث شده در شمال کشور، با مساحتی حدود 3 کیلومتر مربع است.

این شهرک مسکونی با سواحل دریای خزر، 5 کیلومتر مرز مشترک داشته و همین امر آن را تبدیل به یکی از مناطق محبوب گردشگری در شمال کشور کرده است. دریاکنار معمولا، به خاطر هوای معتدل، فضای سرسبز و داشتن ساحلی وسیع و امنیت بالای آن شناخته شده است و سالانه شمار زیادی از گردشگران داخلی و خارجی، به این منطقه سفر کنند.


بهترین زمان سفر به دریاکنار

دریاکنار آب و هوایی گرم و معتدل داشته و از آن‌جایی‌که در نزدیکی بابلسر واقع شده است، شرایط جوی آن شباهت زیادی به این شهر دارد. میانگین دمای این شهرک مسکونی، در طول سال، حدود ۱۸ درجه‌ی سانتی‌گراد است و همین امر آن را به یکی از خوش آب و هواترین مناطق ایران در تمام فصول تبدیل کرده است.

در‌واقع شرایط جوی دریاکنار به‌گونه‌ای است که می‌توان در تمامی فصول سال به این منطقه سفر کرد، اما در نظر داشته باشید که این منطقه در تعطیلات نوروزی و فصل تابستان بسیار شلوغ است. از این‌رو اگر قصد سفر در این ایام، به دریاکنار را دارید، بهتر است، قبل از حرکت اقدام به رزرو آنللاین ویلا از اتاقک کنید تا در زمان سفر با مشکل اقامتگاه مواجه نشوید. اما اگر می‌خواهید از فضای آرام و خلوت این شهرک گردشگری لذت ببرید، بهترین زمان سفر به دریاکنار، بعد از تعطیلات نوروز و تابستان است.


جاهای دیدنی دریاکنار

برخلاف تصور عموم، دریاکنار فقط یک شهرک مسکونی زیبا نیست، بلکه جاهای تفریحی و مکان‌های گردشگری متعددی را در خود جای داده است و همین امر باعث می‌شود تا این منطقه، تبدیل به یکی از مناطق توریستی ایران به‌شمار آید. در ادامه به معرفی برخی از جاهای دیدنی این شهر می‌پردازیم.

  • محله‌ها و خیابان‌ها دریاکنار
  • ساحل و دریا در دریاکنار
  • زمین تنیس دریاکنار
  • رستوران‌گردی
  • پاساژگردی


قیمت اجا