اجاره کلبه جنگلی و ویلا در ماسال

313 اقامتگاه یافت شد

درباره ماسال

درباره ماسال

ماسال انگار از دل یک کارت پستال بیرون آمده و همین ویژگی باعث شده که در سال‌های اخیر مقصد گردشگری محبوبی به حساب بیاید. برای سفر به این بهشت زیبا، لحظه ای تعلل نکنید! کوله بار سفر را ببندید و با اجاره ویلا در ماسال خودتان را در این منطقه دوست داشتنی ببینید!

کلبه چوبی در ماسال

ماسال بهشت روی زمین است. اگر به اولسبلانگاه بروید، این حرف ما را تایید می‌کنید. قدم زدن در میان دشت‌های سرسبزی که گاهی در مه فرومی‌روند، به رویا شبیه است و کلبه‌های چوبی که در این منطقه به چشم می‌خورند، همه چیز را بسیار رویایی و چشم نواز کرده است. با اجاره کلبه در ماسال تمام این زیبایی‌ها در یک قدمی شما قرار دارند.

اجاره کلبه جنگلی در ماسال

حیف است اگر به ماسال بروید و از آبشارهای زیبای آن بازدید نکنید. آبشارهای خون، تولی نسا و رامینه از محبوب‌ترین آبشارهای ماسال هستند. طبیعت اطراف این آبشارها برای پیاده روی، کمپینگ و اقامت بهترین گزینه است. با اجاره کلبه جنگلی در ماسال دیگر دغدغه ای برای اقامت در این منطقه نخواهید داشت. گذراندن شبی در کلبه‌ای چوبی و لذت بردن از صدای پرندگان و طنین آبشار ، از آن لحظاتی است که فقط در ماسال میتوانید تجربه کنید.

اجاره ویلا در ماسال

آرامگاه سردار جنگل، باغ پرندگان و پارک جنگلی ریزه مندان از دیگر جاذبه‌های این منطقه هستند که بازدید از آن‌ها، از واجبات سفر به ماسال است. با اجاره ویلا در ماسال امکان بازدید از بازارهای محلی برای شما فراهم خواهد بود. این بازارها پر از شور و نشاط زندگی هستند و آداب و رسوم هر منطقه را نشان می‌دهند.  پنج شنبه بازار و شنبه بازار ماسال هم از این قاعده مستثنی نیستند. در این بازارها قدم بزنید و از عطر و بوی محصولات ارگانیک و محلی لذت ببرید.

اقامتگاه‌های ماسال در اتاقک

کمتر منطقه ای درایران وجود دارد که به اندازه ماسال از این همه تنوع اقامتگاه برخوردار باشد. از کلبه چوبی و جنگلی تا ویلا و سوئیت، همه چیز برای یک سفر فراموش نشدنی مهیا است. با اجاره کلبه در ماسال می‌توانید در بهترین نقطه این بهشت زیبا، شب را به صبح برسانید. لیستی که از انواع اقامتگاه آماده کردیم، به شما این امکان را می‌دهد که بهترین را انتخاب کنید. ماسال با همه زیبایی‌هایش، در انتظار شماست! مطمئنیم که خاطره این سفر از ذهنتان بیرون نخواهد رفت! 


مزایای اجاره ویلا در شهر ماسال


با اجاره ویلا در ماسال از آب‌و‌هوای این منطقه لذت ببرید و در طبیعت بکر سفر فرح‌بخشی را تجربه کنید، سفر به ماسال مثل سفر به اقیانوسی ابری بر فراز کوه‌هاست. جاذبه‌های گردشگری ماسال را آبشارها، دیواره سنگی، بازارهای محلی و جنگل‌های اطراف آن تشکیل می‌دهند که محل خوبی برای گردش و تفریح‌اند بدون اینکه متوجه گذر زمان شوید.

اگر به ماسال سفر کردید دیدن قلعه کول، دره خون،‌ غار آویشو و آبشار رامینه را از دست ندهید.برای مشاهده و رزرو اینترنتی اقامتگاه در سفر به ماسال، در استان گیلان روی عکس یا نام یکی از اقامتگاه‌های این صفحه کلیک کنید امیدواریم سفر شاد و خاطره‌انگیزی داشته باشید. اجاره کلبه(جنگلی و چوبی) در ماسالیکی از مهم‌ترین جاذبه‌های گردشگری ماسال، اقامت در کلبه‌های جنگلی و چوبی است. با اجاره کلبه در ماسال می‌توانید یکی از بی‌نظیرترین تجربه‌های زندگی خود را داشته باشید. کلبه های جنگلی ماسال، چشم‌انداز فوق‌العاده‌ای به طبیعت ماسال دارند که برای روزهای گرم تابستان، انتخابی عالی به حساب می‌آید.  ییلاقات ماسال 

در ییلاقات ماسال گزینه‌های مختلفی برای اقامت وجود دارد. علاوه بر اقامت در کلبه های جنگلی ماسال می‌توانید در  و ویلاها نیز اقامت داشته باشید. ویلاها در ماسال اغلب سازه‌های یک یا دو طبقه هستند و در این ویلاها امکانات مناسب برای اقامت کوتاه یا بلندمدت وجود دارد.

ماسال ییلاقی خوش آب‌و‌هواست که به بهشت گمشده گیلان شهرت دارد.جاذبه‌های محبوب ماسال


علاوه بر کلبه‌های چوبی ماسال که در ارتفاعات دیده می‌شوند، قلعه کول، قلعه کول، دره خون،‌ غار آویشو و آبشار رامینه نیز از جاهای دیدنی ماسال هستند. بهترین فصل سفر به ماسال
با توجه به اینکه ماسال در ارتفاعات استان گیلان قرار گرفته، سفر به ییلاقات ماسال در فصل پاییز و زمستان توصیه نمی‌شود. هوا در فصل پاییز و زمستان بسیار سرد و در بیشتر روزها بارانی و همراه با مه است و امکان اینکه از مناظر اطراف لذت کافی ببرید، وجود ندارد.

سوالات متداول
undefined