اجاره ویلا و کلبه جنگلی در ماسال

233 اقامتگاه یافت شد

درباره ماسال

ماسال، یکی از شهرهای کوچک و ییلاقی در مرکز استان گیلان است. این شهر زیبا با آب‌ و هوای پاک و بی‌نظیرش هر ساله گردشگران بسیاری به سوی خود جلب می‌کند. ماسال بعد از رودبار دومین شهر مرتفع گیلان به حساب می‌آید و همین باعث شد که این شهر به یکی از مهم‌ترین ییلاقات این استان تبدیل شود. گردشگران بسیاری برای اقامت در کلبه‌های چوبی و جنگلی ماسال هیجان دارند.
اقامتی که شما را به یاد کارتون‌های کودکی مانند هایدی می‌اندازد. اقامت در کلبه‌های چوبی به همراه بوی چوب و نان محلی رویایی است که ماسال امکان تحقق آن وجود دارد.

مزایای اجاره ویلا در شهر ماسال


با اجاره ویلا در ماسال از آب‌و‌هوای این منطقه لذت ببرید و در طبیعت بکر سفر فرح‌بخشی را تجربه کنید، سفر به ماسال مثل سفر به اقیانوسی ابری بر فراز کوه‌هاست. جاذبه‌های گردشگری ماسال را آبشارها، دیواره سنگی، بازارهای محلی و جنگل‌های اطراف آن تشکیل می‌دهند که محل خوبی برای گردش و تفریح‌اند بدون اینکه متوجه گذر زمان شوید.

اگر به ماسال سفر کردید دیدن قلعه کول، دره خون،‌ غار آویشو و آبشار رامینه را از دست ندهید.برای مشاهده و رزرو اینترنتی اقامتگاه در سفر به ماسال، در استان گیلان روی عکس یا نام یکی از اقامتگاه‌های این صفحه کلیک کنید امیدواریم سفر شاد و خاطره‌انگیزی داشته باشید. اجاره کلبه(جنگلی و چوبی) در ماسالیکی از مهم‌ترین جاذبه‌های گردشگری ماسال، اقامت در کلبه‌های جنگلی و چوبی است. با اجاره کلبه در ماسال می‌توانید یکی از بی‌نظیرترین تجربه‌های زندگی خود را داشته باشید. کلبه های جنگلی ماسال، چشم‌انداز فوق‌العاده‌ای به طبیعت ماسال دارند که برای روزهای گرم تابستان، انتخابی عالی به حساب می‌آید.  ییلاقات ماسال 

در ییلاقات ماسال گزینه‌های مختلفی برای اقامت وجود دارد. علاوه بر اقامت در کلبه های جنگلی ماسال می‌توانید در  و ویلاها نیز اقامت داشته باشید. ویلاها در ماسال اغلب سازه‌های یک یا دو طبقه هستند و در این ویلاها امکانات مناسب برای اقامت کوتاه یا بلندمدت وجود دارد.

ماسال ییلاقی خوش آب‌و‌هواست که به بهشت گمشده گیلان شهرت دارد.جاذبه‌های محبوب ماسال


علاوه بر کلبه‌های چوبی ماسال که در ارتفاعات دیده می‌شوند، قلعه کول، قلعه کول، دره خون،‌ غار آویشو و آبشار رامینه نیز از جاهای دیدنی ماسال هستند. بهترین فصل سفر به ماسال
با توجه به اینکه ماسال در ارتفاعات استان گیلان قرار گرفته، سفر به ییلاقات ماسال در فصل پاییز و زمستان توصیه نمی‌شود. هوا در فصل پاییز و زمستان بسیار سرد و در بیشتر روزها بارانی و همراه با مه است و امکان اینکه از مناظر اطراف لذت کافی ببرید، وجود ندارد.

سوالات متداول