otaghak.com

اجاره ویلا استخردار و اقامتگاه بوم گردی در رینه

11 اقامتگاه از 500,000 تومان

اتاقکدرباره رینه

اگر دنبال یک آبگرم (اسپا) طبیعی هستید، رینه بهترین گزینه است. چشمه‌های آبگرم رینه اصلی‌ترین جاذبه‌ی این شهر هستند که از پادشاهان قاجاری گرفته تا جوان‌های امروزی را عاشق و شیفته خود کرده است. حتی تصور ریلکس کردن در آبگرم طبیعی حس خوبی به آدم می‌دهد، چه رسد به اینکه واقعی شود. آن هم در روستایی به دور از شلوغی‌های شهری و در مازندران زیبا!

دیگر همه چیز دست به دست هم می‌دهد تا حسابی خوش بگذرانید. رینه منطقه‌ای در جاده هراز است. جاده‌ای که خاطرات خوش سفر به شمال را برایمان رقم زده است. این بار که از این جاده گذر می‌کنید، پس از امامزاده هاشم، پلور و آب‌اسک به تابلوی رینه توجه کنید. وارد این آبادی شوید و پای کوه دماوند دمی را به آسایش بگذرانید.

در آبگرم طبیعی رینه تنی به آب بزنید و پوست‌تان را شفاف کنید، دردهای مفصلی‌تان را از بین ببرید و تن و روح خود را به آرامش برسانید. پس از آن از کوهپایه‌ی دماوند دیدن کنید و در دشت گل‌های شقایق، زنبق، بنفشه و گل‌های زرد عکس یادگاری بگیرید.

همچنین در دامنه کوه می‌توانید گیاهان کوهی را به عنوان سوغات رینه با خود به خانه ببرید. آویشن کوهی، شیرین بیان، چای کوهی، والک و هزاران گل و گیاه پرفایده دیگر را در اطراف ویلاهای رینه پیدا خواهید کرد.

جالب است بدانید که در شهر رینه می‌توانید در حمام شاهان قاجاری آبتنی کنید! حمام شاه عباسی روزگاری مختص به شاهان بوده است اما حالا شما هم می‌توانید در این گرمابه تنی به آب بزنید. این حمام دو بخش برای خانم‌ها و آقایان دارد.

اما از همه جالب‌تر، لوله‌کشی آب چشمه آبگرم رینه به اقامتگاه‌های این منطقه است. فکرش را بکنید آبگرمی اختصاصی فقط برای شما!


برای اجاره سوئیت و در آبگرم رینه به چه چیزهایی توجه کنیم؟

بهترین بخش سفر به این منطقه دوست‌داشتنی، اجاره ویلا آبگرم رینه است. اقامتگاه‌های این منطقه بافت سنتی و زیبایشان را حفظ کرده‌اند و اغلب این خانه‌ها مجهز به لوله‌کشی آبگرم رینه هستند. این اقامتگاه‌ها به قدری هیجان‌انگیزند که دلتان نمی‌آید از آن خارج شوید و اطراف را بگردید!

اگر ساکن تهران باشید، با سفر به رینه به جایی نزدیک تهران که هیچ شباهتی به فضای شهری ندارد، رفته‌اید. به همین خاطر اجاره روزانه ویلا آبگرم رینه در میان پایتخت‌نشینان بسیار محبوب شده است.

پیش از سفر تصاویر و امکانات ویلاهای آبگرم رینه را در بخش بالا مشاهده کنید تا به این ترتیب جایی برای ماندن در این شهر کوهپایه‌ای داشته باشید.


چطور به صورت روزانه ویلا آبگرم رینه رزرو کنیم؟

کافیست نام  رینه را در سایت اتاقک جستجو کنید تا اقامتگاه‌های این شهر پیش رویتان ظاهر شوند. از بالا تصاویر ویلاها و سوئیت‌ها را ببینید، امکانات و قیمت آن‌ها را با هم مقایسه کنید.

نظرات مهمان‌های قبلی و امتیازات اقامتگاه موردنظرتان را بررسی کنید تا با خیالی آسوده به مرحله‌ی رزرو آنلاین سوئیت در رینه وارد شوید.

از آنجاییکه اغلب اقامتگاه‌های رینه در اتاقک ثبت شده‌اند و قیمت آن‌ها در مقایسه با کانال‌های دیگر رزرو ویلا منصفانه‌تر است، راحت و سریع می‌توانید به اجاره ویلا در آبگرم رینه بپردازید. سفرتان خوش!

اتاقکسوالات متداول