otaghak.com

انواع ویلا، منزل مبله لوکس با استخر در شیراز

17 اقامتگاه از 2,000,000 تومان

اتاقکدرباره استخردار و لوکس شیراز

درباره شیراز

اگر به روایت‌هایی که از زندگی حافظ وجود دارد نگاه کنیم، متوجه می‌شویم به تعداد انگشتان یک دست از شهر محل زندگی‌اش خارج شده بود. البته حق هم دارد، چون شیراز در همان لحظه ورود با عطر بهارنارنج به استقبالمان می‌آید و اجازه نمی‌دهد به‌راحتی از آن دل بکنیم. شهر عشاق که شهرت جهانی دارد، زادگاه بزرگان بی‌مثالی چون حافظ، سعدی و ملاصدرا بوده است. هرکس باید حداقل یک‌بار به شیراز سفر کند تا معجزه آن را از نزدیک ببیند و جادوی قدم زدن در کوچه‌باغ‌های آن را حس کند. وقتی از سفر به این شهر برمی‌گردیم می‌بینیم کوله‌بار درد و رنج‌هایمان سبک شده است.

شیراز مرکز استان فارس است که رشته‌کوه‌های زاگرس از آن نگهبانی می‌کنند و به‌صورت کلی آب‌وهوای معتدلی دارد. بهار شیراز با بهار همه شهرهای دیگر فرق می‌کند و شاید به همین خاطر است که روز 15 اردیبهشت یعنی میانه بهار را روز شیراز نام‌گذاری کرده‌اند. بهترین زمان سفر به این شهر اواخر اسفند و 2 ماه اول بهار است. در پاییز هم قدم زدن در کوچه‌پس‌کوچه‌های پرپیچ‌وخم شیراز و گشتن میان باغ‌های دلگشا، لطف خاصی دارد.

در ادامه گوشه‌ای از جاهای دیدنی شیراز را می‌بینید و توصیه می‌کنیم بازدید از آن‌ها را فراموش نکنید:

·       باغ ارم شیراز

·       حافظیه

·       عمارت کلاه‌فرنگی

·       حمام وکیل شیراز

·       مسجد مشیر

·       ارگ کریم‌خان زند

قیمت اجاره ویلا لاکچری در شیراز چقدر است؟

با اجاره ویلا لاکچری در شیراز می‌توانید خاطره‌ای باشکوه از این سفر بسازید. زمان سفر، امکانات و موقعیت ویلا، در قیمت اجاره ویلا لاکچری در شیراز تأثیر می‌گذارد. برای مثال، هزینه‌ای که برای اجاره ویلا استخردار شیراز در زمستان می‌پردازید با قیمت همان ویلا در بهار شیراز متفاوت است. به‌طور میانگین، دامنه قیمت اجاره منزل مبله لوکس شیراز از شبی ۱ میلیون و پانصدهزار تومان شروع می‌شود و تا شبی ۴ میلیون تومان هم می‌رسد.

برای رزرو و اجاره باغ استخردار شیراز چه‌کار کنیم؟

در اتاقک نیازی نیست نگران رزرو باغ اجاره‌ای با استخر آب گرم در شیراز یا اجاره ویلا استخردار شیراز باشید. کافی است به بخش بالای این صفحه بروید و روی کارت هر ویلا استخردار شیراز که دوست داشتید کلیک کنید. با این کار وارد صفحه اختصاصی ویلا می‌شوید. عکس‌های واقعی این صفحه را مالک ویلا یا تیم تخصصی اتاقک تهیه‌کرده‌اند و تصوری کامل از واحد اقامتی به شما می‌دهد. در این پروفایل همه اطلاعات مربوط به امکانات ویلا مانند استخر روباز یا سرپوشیده، کولر، بخاری، سرویس بهداشتی، حمام، پارکینگ و ... قرار دارد. بعد از اینکه منزل مبله لوکس شیراز را به کمک عکس، قیمت و امکانات ارزیابی کردید، به بخش نظرات بروید. در این بخش می‌توانید ببینید که مسافرین قبلی اقامتگاه چه امتیازی به آن داده‌اند و چند نفر اقامت در آن را توصیه کرده‌اند. این اطلاعات کامل، جای هیچ شک و تردید برای اجاره ویلا استخر دار شیراز باقی نمی‌گذارد.

چرا باید برای اجاره ویلا استخردار شیراز اتاقک را انتخاب کنیم؟

·       دارا بودن مدارک و مجوزهای لازم برای خدمات گردشگری

·       پاسخ‌گویی شبانه‌روزی و بدون تعطیلی

·       تنوع بالای انواع اقامتگاه مثل ویلا، سوئیت و... در اکثر شهرهای ایران

·       امکان مقایسه انواع اقامتگاه‌ها به کمک عکس و قیمت

·       در نظر گرفتن استانداردهای بالا برای امکانات و میزبانی در همه واحدهای اقامتی

·       ارزیابی دقیق اطلاعات میزبانان و مهمانان

·       آموزش دیدن تمام میزبان‌ها توسط گروه پشتیبانی اتاقک

·       صرفه‌جویی در زمان و هزینه با امکان پرداخت آنلاین مبلغ رزرو

تضمین بازگشت وجه در صورت انصراف از رزرو و با توجه به قوانین لغو رزرواجاره ویلا شیراز

اتاقکسوالات متداول