otaghak.com

رزرو انواع بوم‌گردی در شیراز

84 اقامتگاه از 280,000 تومان

اتاقکدرباره بوم‌گردی شیراز

مختصری درباره شیراز

اسم شیراز را که می‌شنویم، ناخودآگاه چشمانمان برق می‌زند و لبخندی به پهنای صورت روی چهره‌مان نقش می‌بندد. اگر تجربه سفر به شیراز را داشته باشید، بعید است که دلتان دوباره هوای آن شهر را نکند. به جرئت می‌توان گفت شیراز با باغ‌هایی که شهرت جهانی دارند، در زیبایی بی‌رقیب است. اهالی این شهر با لهجه شیرینشان، سالانه میزبان مسافران ایرانی و خارجی زیادی هستند.

شیراز در بخش کوهستانی و جنوبی زاگرس قرارگرفته است. به همین خاطر در اکثر روزهای سال آب و هوایی معتدل دارد. بهترین زمان سفر به شیراز بهار و پاییز است. بهار شیراز به‌اندازه‌ای معروف است که اسم خیابانی در تهران را هم به نام خودش کرده است. اگر از اواخر اسفند تا اواخر اردیبهشت به شیراز سفر کنید، مشامتان پر از عطر شکوفه‌های بهارنارنج می‌شود.

با یک سفر دوسه‌روزه نمی‌توانید به بیشتر جاهای دیدنی شیراز سر بزنید. توصیه اتاقک به شما این است که برای سفر به این شهر و بازدید از همه آثار باستانی، به یک سفر ۵ تا ۷ روزه فکر کنید. در ادامه فهرستی از معروف‌ترین و مهم‌تری جاهای دیدنی شیراز را می‌بینید:

·       مسجد نصیر الملک

·       باغ ارم

·       حافظیه

·       باغ نارنجستان قوام

·       بازار وکیل شیراز

·       تخت جمشید

·       باغ عفیف‌آباد

قیمت اجاره اقامتگاه بومگردی شیراز چقدر است؟

تا سال‌ها پیش، اکثر مسافران بعد از بازگشت به خانه می‌گفتند: «ولی واقعاً هیچ جا خانه آدم نمی‌شود». همین جمله مصطلح باعث شد که اقامتگاه‌های بومگردی در ایران به‌سرعت محبوب شوند. چراکه این نوع اقامتگاه‌ها، تجربه‌ای زندگی در کنار مردم همان شهر و دیدن آداب‌ورسوم آن‌ها از نزدیک را برای شما فراهم می‌کنند و باعث می‌شوند احساس کنید در خانه دوست یا آشنایی صمیمی اقامت دارید. اقامت گاه بومگردی شیراز با وجود خانه‌های قدیمی و ساکنان مهمان نوازش تنوع زیادی دارد. در اتاقک می‌توانید اقامتگاه بومگردی شیراز را از شبی ۱۹۰ هزار تومان تا شبی ۱ میلیون و ۶۲۰ هزار تومان اجاره کنید. البته حواستان باشد که قیمت اجاره‌ها در زمان‌های اوج سفر به شیراز یعنی همان بهار و تعطیلات نوروز، آخر هفته و ایام تعطیل با سایر روزهای سال فرق می‌کند.

برای رزرو بهترین اقامتگاه‌های بوم گردی شیراز چه‌کار کنیم؟

برای اینکه بتوانید بهترین اقامتگاه بوم گردی شیراز را با توجه به بودجه و زمان سفر خود رزرو کنید، به بخش بالای این صفحه بروید. روی کارت هر اقامتگاهی که خوشتان آمد کلیک کنید تا وارد صفحه اختصاصی اقامتگاه شوید. با خیال راحت به عکس‌های هر پروفایل نگاه کنید؛ چون همه آن‌ها توسط مالک یا تیم تخصصی اتاقک گرفته‌شده و واقعی هستند.

اطلاعات دیگری که در این صفحه به دست می‌آورید درباره امکانات اقامت گاه مانند بخاری، کولر، امکان شست و شوی ظروف، دربست بودن یا نبودن اقامتگاه، حمام، سرویس بهداشتی و ... است. اگر با این اطلاعات باز هم شک داشتید که آیا این اقامتگاه جزو بهترین اقامتگاه‌های بوم گردی شیراز است یا نه، به امتیاز اقامتگاه، تعداد افرادی که اقامت در آن را توصیه کرده‌اند و نظرات ثبت‌شده نگاه کنید. در مورد هر اقامتگاه بوم گردی شیراز در اتاقک، می‌توانید این اطلاعات را به دست بیاورید. تصمیم با شماست!

چرا باید برای اجاره بهترین اقامتگاه‌های بوم گردی شیراز اتاقک را انتخاب کنیم؟

·       تنوع بالای اقامتگاه‌های مختلف در بیشتر شهرهای ایران

·       درنظرگرفتن استاندارهای لازم میزبانی و امکانات رفاهی برای تمام واحدهای اقامتی

·       صرفه‌جویی در زمان و هزینه با امکان بررسی اقامتگاه‌ها از لحاظ قیمت

·       قابلیت مقایسه اقامتگاه‌ها با کمک عکس‌های واقعی و امکانات آن‌ها

·       آموزش همه میزبان‌ها توسط گروه پشتیبانی اتاقک

·       بررسی دقیق اطلاعات مهمانان و میزبانان با دقت بالا

·       پاسخ‌گویی شبانه‌روزی حتی در ایام تعطیل

·       رزرو و پرداخت اجاره به‌صورت آنلاین

·       بازگشت هزینه در صورت لغو رزرو و بر اساس قوانین لغو رزرو

·       در اختیار داشتن همه مجوزهای لازم برای ارائه خدمات گردشگری


اجاره ویلا در شیراز

اتاقکسوالات متداول