otaghak.com

اجاره سوئیت یزد، خانه روزانه و هتل سنتی

348 اقامتگاه از 130,000 تومان

اتاقکدرباره یزد

راهنمای رزرو سوئیت در یزد

ایران سرزمین چهار فصلی است که هر یک از شهرهای آن شبیه به یک بوم نقاشی زیبا هستند و می‌توانید از بودن در آنجا لذت ببرید. یزد یکی از همین شهرهای بی‌نظیر کشور است که با بافت سنتی و اصیل، گردشگران را به سمت خودش جذب می‌کند. به‌همین‌دلیل اجاره سوئیت در یزد طرفداران زیادی دارد و بسیاری از افراد، این شهر تماشایی را برای سفر و گردش انتخاب می‌کنند. فاصله تهران تا شهر دیدنی یزد 621 کیلومتر است و اگر با خودروی شخصی خودتان به آنجا سفر کنید، پس از حدود 6 ساعت و نیم الی 7 ساعت به مقصد می‌رسید.
یزد، شهر زیبایی‌ها و جذابیت، شهر قنات و بادگیرهای بی‌نظیری است که مانند آن را در هیچ کجای دنیا نمی‌بینید. در سفر به این شهر توریستی، حتما از آثار تاریخی و جاهای گردشگری آن مانند زیارتگاه چک چک، بافت قدیمی یزد، مسجد جامع یزد، آتشکده بهرام، میدان امیر چخماق، مدرسه ضیاییه (زندان اسکندر)، باغ دولت‌آباد، قنات زارچ و ... دیدن کنید.
اگر می‌خواهید یک یادگاری بی‌نظیر را از این شهر با خود به همراه داشته باشید، بهتر است به سراغ سوغات و صنایع دستی خاص آن بروید. باید بدانید که پارچه‌های بافت یزدی نظیر ندارند و می‌توانید به‌عنوان یک هدیه ماندگار آن‌ها را تهیه کنید. انواع جاجیم و گلیم، عرقیات گیاهی و ... را از این شهر تاریخی زیبا تهیه کنید و حال و هوای یزد را به خانه‌تان ببرید.

بهترین فصل سفر به یزد چه زمانی است؟

یزد ازجمله شهرهای کویری و بسیار گرم ایران است که تابستان‌های طاقت‌فرسایی دارد و به‌همین‌دلیل بسیاری از گردشگران به دنبال بهترین زمان برای سفر به این ش