اجاره ویلا و سوئیت در ماسوله

28 اقامتگاه یافت شد

درباره ماسوله

 

اجاره کلبه چوبی در ماسوله

ماسوله یکی از شهرهای استثنایی گیلان است که به راحتی نمی‌توان از آن گذشت. چراکه این شهر، هنر و معماری را با طبیعت سبز و فرح‌بخش گیلان تلفیق کرده است. جایی که از شما دعوت می‌کند به کلبه‌های چوبی و درختی یا خانه‌های پلکانی آن شب را به صبح برسانید. در این روستای کوچک می‌توانید از جنگل، رود، کوهستان و موزه و بازار محلی دیدن کنید و در هوای پاک و ییلاقی آن نفسی عمیق بکشید!

اما شهرت ماسوله بیشتر به علت معماری پلکانی خانه‌های آن است. در این روستا حیاط هر خانه بام خانه‌ای دیگر محسوب می‌شود. سال‌ها است که روستاییان حیاط‌ها و پنجره‌ها‌ی‌ خانه‌ها را با گلدان‌های شمعدانی تزئین می‌کنند. این گل‌های قرمز رنگ ترکیبی بی‌نظیر در میان هنر معماری و طبیعت مسحورکننده گیلان هستند.

 

کلبه چوبی یا خانه پلکانی؟

دلتان اقامت در کلبه‌ای درختی یا چوبی را می‌خواهد؟ یا ترجیح می‌دهید در یکی از همان خانه‌های محلی اقامت کنید؟ هر چه که بخواهید در ماسوله برای شما فراهم است. خوشبختانه اغلب اقامتگاه‌های ماسوله در سایت اتاقک ثبت شده‌اند و شما می‌توانید این اقامتگاه‌ها را در بالای همین صفحه ببینید

اجاره کلبه چوبی در ماسوله اقامتی رویایی و خاص برای‌تان می‌سازد. اول صبح عطر چوب، نم صبحگاهی و گیاهان تروتازه حس خوشایندی در شما ایجاد می‌کنند. آوای پرندگان جورواجور هم لذت گوش سپردن به بهترین موسیقی‌های جهان را برای‌تان تداعی خواهند کرد. اما ویلاها و خانه‌های محلی ماسوله نیز جذابیت‌هایی دارند که اقامتی راحت‌تر و با امکانات بیشتر را ممکن می‌کنند.

 

روش اجاره کلبه چوبی در ماسوله چیست؟

برای انتخاب اقامتگاه در ماسوله حتما باید پیش از سفر اقدام کنید. چراکه در روزهای تعطیل و آخر هفته‌ها این روستای کوچک بازدیدکنندگان بسیاری دارد و به‌سرعت خانه‌های آن پر می‌شوند. بنابراین پیش از سفر به ماسوله از بالای همین صفحه تصاویر انواع و اقسام اقامتگاه‌های ماسوله را ببینید. قیمت‌ها را با هم مقایسه کنید و سپس یکی از آن‌ها را که مطابق با سلیقه و اندازه جیب‌تان بود، رزرو کنید.

همچنین با کلیک روی هر کدام از این اقامتگاه‌ها به پروفایل خانه موردنظر وارد می‌شوید. در این بخش امکانات آن اقامتگاه آورده شده است و نظرات مهمان‌های قبلی نیز درج شده‌اند. برای انتخابی بهتر حتما این بخش را به دقت مطالعه کنید تا همه چیز با برنامه و دقیق طی شود. سفرتان خوش!

undefined